Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

jarhal
8. mar 2013

@hanaim tak sa mozno stretneme....

hanaim
10. mar 2013

@jarhal noo, moze byt 🙂

jarhal
10. mar 2013

@hanaim 🙂

ides na prirodzeny alebo sekciu?

hanaim
10. mar 2013

prirodzene 🙂

tasha
11. mar 2013

caute, neviete niektora, ci je v monobloku na izbach wifi?

misulka30
11. mar 2013

@tasha nie je ☹

tasha
11. mar 2013

@misulka30 to fakt? Uf, vdaka za rychlu odpoved.

julianax
13. mar 2013

Chcela by som sa opýtať, či mal niekto v monobloku pri sebe partnera aj ked ste boli v tej čakárni ? Či mohol prísť uz len k porodu ?

eldzina
13. mar 2013

@julianax Môjho pustili až k pôrodu, ale možno to bolo aj tým, že tam práve rodila jedna mamička...

janja2502
13. mar 2013

aj moj bol len pri porodoch.

julianax
13. mar 2013

@eldzina
@janja2502 viem, že ked tam je mamička sama tak že aj by mohol... Len mne povedali že to bude dlho trvat dokial začnem rodit, že nech ide domov,čo bol blud, lebo do 3h. Som porodila a uz som ani nechcela, aby bol pri porode :/ tak som chcela vediet, či má niekto skusenost, že mohol tam niekto byt.

nmonika
18. mar 2013

@julianax Myslim,ze az k porodu pustaju,ale ja som bola na cakacke sama,tak mi vraveli ze vtedy tam moze za mnou niekto dojst...

nmonika
18. mar 2013

@anna1991 ja som tam rodila v septembri,ako prvorodicka,a spokojnost z mojej strany.Az by som znova otehotnela,pojdem urcite tam.

julianax
18. mar 2013

@nmonika nj to viem, ze keby som tam bola sama :x skoda, ze to tam nieje inac poriesene hoc nejake plachty alebo neviem co..a nahodou nevies, kde moze byt partner pri prvej faze porodnej? Bojim sa, ze pridem o dost skor a zase sa budem trapit sama s bolestami. :(

nmonika
18. mar 2013

@julianax No vela oteckov cakalo na chodbe,tej velkej..Dnu som nevidela nikoho.Ja som sa trapila sama....hoci dosla mamina a manzel....sestricka ich chcela priviest ku mne,no ja som odmietla...Nechcela som aby ma takto videli.To som uz mala poriadne bolesti,pomahala ako-tak fit lopta....No nakoniec sa to aj tak skoncilo sekciou.

fezan
18. mar 2013

@hanaim tak sa možno stretneme, ja mám termín 28.3.

hanaim
18. mar 2013

@fezan a ides do starej porodnice ? tak super, moze byt, ze sa stretneme 😉

julianax
18. mar 2013

@nmonika
Ja som chcela manzela ku porodu, ale tiez ked som mala bolesti a uz fakt tie kontrkcie boli sialane, tak som si to nevedela predstavit, co som potom lutovala, ze nebol :/ mozno by to bolo ine, keby bol uz skor pri mne, nie ako uz neviem o svete.Ale dik za odpoved 🙂

fezan
18. mar 2013

ja budem rodiť v starej pôrodnici, môj mm pri samotnom pôrode na sále byť nechce, ale chcel by so mnou byť počas prvej doby pôrodnej - dá sa to?

nmonika
18. mar 2013

@julianax jasne,v pohode

alex999
20. mar 2013

Ahojte baby, chcem sa opýtať či pri CTG v monobloku robia aj prietoky, prípadne sono ??? Zajtra som objednaná na CTG a veľmi ma zaujima či spravia aj prietoky. Neviem ako to beži, lebo prve som rodila v BJ, teda aj druhe budem, ale na CTG budme chodiť tu v PO. Dik krasne 😉

mirka12011
22. mar 2013

@alex999 no pokial este neopravili sono tak ti tam sono nezrobia

tasha
22. mar 2013

@alex999 tento tyzden ho uz mali mat spojazdneny

alex999
22. mar 2013

@mirka12011 @tasha dik tak som tam včera bola a povedali že od pondelka robia normlane sono, že už je pristroj opraveny, no ale tehotnym robia prietoky až v 38 tt, čo si myslim že už do vtedy nevydržim 😅 takže zase nebudme vedieť ake veľke dieťa idem rodiť 😕

mirka12011
22. mar 2013

@alex999 dobre vediet hihi ze uz bude funkcny

anna1991
24. mar 2013

mozem sa spitat ake veci potrebujem do porodnici novej cize do monobloku dakujem

alex999
24. mar 2013

@anna1991 myslím že pár strán do zadu je taka ofotená tabuľka s monobloku čo vysi na chodbe

anna1991
25. mar 2013

ahah no odrbe dakujem

anna1991
25. mar 2013

@majmik mozem sa spitat co budem potrebovat pre novorodenca

mirka12011
25. mar 2013

@jarhal a ty ako? este kinderko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre