• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

4. januára 2017 
@hebamme zomrela tam žena, matka rodiny, a urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou potvrdil že lekari urobili chybu,to mi uplne stači
16. jan 2014 o 20:11  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hebamme nevies kolkym sa to stalo, len 2 to tu nahodou napisali :wink:
17. jan 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak viem asi ako ty :slight_smile:
17. jan 2014 o 15:59  •  čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luk25 :slight_smile: ano ty vies vsetko ako to bolo :slight_smile: necham ta v tom :slight_smile:
18. jan 2014 o 09:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hebamme a ty to tiež urcite vies:slight_smile:tak nech sa paci ozrejmi to tu vsetkym ako to bolo ked sa ti nepaci že niektore ženy si dovolili kritizovat doktorov v monobloku
18. jan 2014 o 09:37  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ležala som v monobloku na gynde, starostlivosť sestričiek a lekárov veľmi dobrá, treba sa však pýtať čo vám pichajú, na čo vám berú krv, kedy budú výsledky, kam idete, čítať si svoju kartu (prípadne si ju vypýtať na preštudovanie), aby sa nezabudlo na niektoré vyšetrenia, dávať dobrý pozor čo ktorý doktor hovorí, komunikovať so spoluležiacimi či aj im to robili...pacientiek tam majú dosť, navyše sa striedajú sestričky aj lekári, takže vzniká prirodzený zmätok...odmalička sme chodievali po rôznych doktoroch tak už približne viem, čo mám očakávať, čo môžem odmietnuť, na čom mám trvať, viem si skontrolovať čo mi tečie do žily atď atď... :wink:
18. jan 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rodila v monobloku pred necelymi 2 tyzdnami a bola som velmi spokojna.sestricky na gynekoligii i sestonedeli vynikajuce,uzasny pristup,vsetko vysvetlili ci robis.lekari,odborny a ludsky pristup,geólogo personal vyborny.aj na novorodeneckom bol dobry personal,velmi Mila lekarka.ja odporucam a ked pojdem znova tak urcite tam :slight_smile:
21. jan 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1312 Ahoj, chcela by som sa spytat, ci si mala nejake specialne priania pocas pobytu v monobloku a kedy si mala babatko pri sebe na cely cas?
24. jan 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nemala ziadne priania specialne,starali sa o nas dobre.vanádio som mala pro sebe na cely sem 2 dni pó sekcii do Pol jednej v noci,a potom od Pol siestej rano.
26. jan 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1312 v noci si nemala babatko vobec? A nemala si problem co s mliekom uz ked sa ti rozbehla laktacia, lebo mna nechali 1 noc vyspat sa a potom som mala maleho aj na noc, ze je to lepsie kvoli mlieku lebo v noci sa tvori
26. jan 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankakoc ne sa rozbehla laktacia naplno az na 5 den, ked som odchadzala z porodnice, takze nemala soim ten problem, ale boli sme na izbe tri zeny a ani jedna nemala babatko v noci pri sebe, hoci uz mali dost mliecka.
28. jan 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som v 33tt a za tri táždne jdu na poradnu už do monobloku. Musím sa tam nejako objednavat? a to je na tom 9 patre? Ďakujem vám :slight_smile:
13. feb 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fely kamoska rodila pred tyzdnom v monobloku a objednavala sa telefonicky, ale jednoznacne si radsej rezervovala porodnika (dr. sima a pitonak su fajn), lebo inak ti ctgcka bude hodnotit vzdy iny lekar a bude to take neuplne, tolko mala ona z toho taky pocit...
13. feb 2014 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elisssasa Ďakujem mockrat :wink:
Ještě som sa zabudla spytat, či pri porode budem mat nemocničnu nočnu košeluu nebo si mám vzit nejaku staršiu z domu? Čo myslíte?
15. feb 2014 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fely na porod si dones svoju starsiu nocnu koselu, neviem o tom zeby davali ich erarne
15. feb 2014 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hebamme Turnansky .... som sa pomylila
21. feb 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby co hovorite na dr.Kyseleho zo starej nemocnice??
21. feb 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mibi41 Pred rokom a pol som rodila v starej nemocnici.Malá sa narodila sekciou, ktorú viedol dr. Kyselý . Bol velmi milý, ochotný a počas tých šiestich dni, ktoré som bola v pôrodnici ma chodil kontrolovať .Nemala som ho pred pôrodom zazmluvneného, S jeho prístupom som bola veľmi spokojná. Tohto roku v júli sa nám narodí druhé dievčatko. Rodiť pôjdem do starej nemocnice, pretože som tam bola spokojná ako s lekármi tak aj so sestričkami, ktoré boli úžasné(až na jednu) a bola by som rada, keby bol pôrodníkom opäť dr. Kyselý . Neviem či tam ešte pracuje.
21. feb 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka9110 ano pracuje,uz nieje primar.Ja som si ho vybrala,teraz som bola 1x na ctg pri nom.Dakujem za odporucanie.
21. feb 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete niekto, ci sa v starej nemocnici nachadzaju aj nadstandardne izby?
21. feb 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fely Ano,objednava sa na ctg.A je to na tom 9.posch. :slight_smile:
21. feb 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_v
@nmonika Ďakujem baby :slight_smile:
21. feb 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mibi41 a od kedy uz nie je primarom?
21. feb 2014 o 22:03  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emelia18 to neviem,ale teraz je nejaka doktorka(stara dievka)a ze nieje moc prijemna a ze zlaty doktori pri vysetrovani na vizite a ze vobec nieje za sekcie vsetko nuti na prirodzene porody,aspon tak mi bolo povedane.Tak mam aj strach,ja sompo sekcii chcela by som rodit normalne ale vsetko je v Bozich rukach.
21. feb 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mibi41 ja by som si ho na tvojom mieste zazmluvnila dopredu
21. feb 2014 o 22:11  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy2111 pan dr.hladky je jeden z tych obvinenych ja som rodila v monobloku a vsetko bolo super
21. feb 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucenka911 ahoj, zaujal ma tvoj prispevok... dr.hladky je obvineny?preboha z coho? :sweat_smile: :sweat_smile:
21. feb 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucenka911 aj mna to zaujma, ale nie kvoli vytvaraniu povier?
21. feb 2014 o 23:45  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatiana1985
@emelia18 zomrela v monobloku pacientka, a urad potvrdil že lekari urobili chybu tak 3lekari su obvineny
22. feb 2014 o 10:32  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luk25 bozemoj... :frowning2: :frowning2: a co sa stalo, myslim preco zomrela
22. feb 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok