Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

moncika15
11. dec 2009

ahojte,
prosim mozete mi napisat ci uz queenka porodila a ci uz je doma? prosim do IP!
lebo nam sa neozvala a mame dost strax ☹

dakujem

queenka
11. dec 2009

aaale uz som napisala len nestiham🙂))) ked mala trosku zaspi tak musim rychle poprat a nawarit..no baby powiem wam je to tazke..su to starosti ale mile starosti🙂))

katka22r
11. dec 2009

juujky moja ale ja sa uz tesim tie prve dni snad nebudu take tazke kedze byvame u nasich snad s niecim pomozu nie?a mas mliecko?a co noci ako ich prezivas?:

queenka
11. dec 2009

mliecko mam uz chwalabohu🙂)) no noci su tazke hlawne tie prwe dni kym sa mala trosku udomacnila..predsa len prisla do noweho prostredia🙂)ale teraz je to uz w pohode..len stale mam taky strach wnutorny a stale ju slwedujem🙂)

katka22r
11. dec 2009

noo sak to aj ja budem a tak snad dame stretko ne moja?aj tinika a mozeme kocikovat aj s olienkou ale to jusite pockat este do januara kym sa nam narodia nase malicke

queenka
11. dec 2009

hej hej🙂))ale ja niesom z Po 😢

katka22r
11. dec 2009

aha s gelnice ani som si nevsimla

katka22r
12. dec 2009

dobre ranko kocky aku noc ste mali?inak quennka a ty ked si z gelnice co si neisla rodit tam?ci tu sa ti zdalo lepsie?

katka22r
13. dec 2009

no toto tu nikoho neni 😒 kde ste vsetky?ci uz nikto tu neni s po?hmm....strasne...a ja sa tak nudim.....zajtra idem na ctg aj do poradne tak drzte palceky hej?

ejasmeja
13. dec 2009

ahojte!
Ahoj Katka22r. ano, mala som cervene tricko 🙂
a na teba som pozerala, ale som si nebola ista, ci si to ty 🙂
a chcem sa ta opytat, ako sa vola ta lekarka, ktora to viedla. pamatas si jej meno? ona je z porodnice? zo starej, ci novej?
a dopredu dikes za info! 😀

katka22r
14. dec 2009

ta doktorka sa vola horanska a je v starej...noo vidis ja teraz v stredu asi neidem lebo mi dost tvrdne brusko a dnes mi na ctg povedala aby som lezala v pokoji a ak to bude caste aby som hned prisla

katka22r
17. dec 2009

no co kock ako sa mate?quennka a tinika krasne vianoce vas cakaju ze?

queenka
17. dec 2009

katka...u nas nieje porodnica...kedysi bola ale aj keby bola tak by som tu urcite nesla....a najblizsia je w krompachoch a tam som tiez nechcela ist a kedze poznam adama tak som si wybawila w presowe..a som nesmierne rada..lebo keby nie jeho newiem ako by to s nami dopadlo...da sa powedat ze mi zachranil malu lebo on nariadlil rychlo cisarsky rez a iny doktor by sňasi cakal kym sa otworim..newiem no tazko teraz uz powedat ale kazdopadne som teraz uz spokojna...

petra1985
17. dec 2009

oh queenka mala si stastie.. Adam je mojho priatela mamy teda svokry bratranec ale v zivote som ho nevidela :DDD

mozno aj preto je dobre mat vybaveneho doktora keby nastali komplikacie nedovolil by si cakat... som rada, ze ste dobre dopadli... si viem predstavit co si prezivala...

katka22r
17. dec 2009

noo quennka ale ty si bola uz aj po termine myslim nie?kocky hlienova zatka je cervenej farby?alebo ako ju rozpoznam?a este by som rada vedela ci rozpoznam plodovu vodu od vytoku🙂dakujem za info koceny quenn a daj foto malej

queenka
17. dec 2009

no ja som uz bola 6 dni po termine...keby wedeli skor ze ma mala pupocnik okolo trupu tak by robili sekciu skor...ale ukazalo sa to az tesne pred sekciou na CTG...chwalabohu ze to tak dopadlo wobec..co a tyka plodowej wody tak w tom ti newiem poradit lebo mne neodtiekla takze newiem no...

petra1985
17. dec 2009

hlienova zatka vyzera ako sopel aj ma taku konzistenciu a moze v nej byt aj krv a plodovu vodu rozoznas lebo to je ako normalna teplunka voda priesvitna vytok je trosku iny.. to urcite rozoznas katka

katka22r
17. dec 2009

okiik dakujem vam

monikapalo
19. dec 2009

Ahojte, som tiez z PO a chcela by som ist rodit do starej porodnice, no neviem, ci aj tam sa da objednat nadstandartna izba, alebo je to mozne iba v monobloku. Mate niektora skusenosti? Bola som v starej nemocnici na CTG a na stene som videla cennik takejto izby, no neviem, ci sa to netykalo prave monobloku. Dakujem.

anavila
19. dec 2009

ahoj monika, aj ja sa chystam do starej, mozno sa tam nakoniec stretneme. 🙂 O tej izbe neviem nic, pravdupovediac ja som radsej s niekym na izbe ako sama.

petra1985
20. dec 2009

da sa objednat nadstandard aj v starej a musim uznat, ze je to velmi pekna izba

petra1985
20. dec 2009

hej a nejake fotky tej izby su aj na stranke nemocnice

katka22r
20. dec 2009

peti a kolko stoji taka izba nevies?a ako to je v novej?daj stranku na porodnice

ejasmeja
20. dec 2009

ahojte! aj mna by zaujimala cena nadstandardnej izby v starej aj v novej porodnici, jej vybavenie, ci ma samostatnu kupelnu a wc a podobne. viete o tom viac? vdaka!

katka22r
20. dec 2009

no ejasmeja sme na tom rovnako ale ja to chcem vediet len tak informativne,nebudem si ju asi prenajimat ale clovek nikdy nevie 🙂

ejasmeja
20. dec 2009

ja by som si ju aj vzala, chcela by som byt sama s dietatkom a vychutnavat si ho naplno od zaciatku. dufam, ze sa to podari, Kati.

petra1985
20. dec 2009

no o cene neviem dievcata nic.. akurat ked som bola v marci v porodnici ja tak ju zariadovali malovali a tak takze som mala moznost ju vidiet .. len skoda, ze tam moze byt len jedna mamicka keby aspon dve.. bo osamote ja by som byt nechcela velmi..
v starej je ale len so sprchou wecko tam nieje 😒 takze tak ale to podla mna sprcha je dolezitejsia vtedy takze to je dobre.. ma tam tusim dve kresla, stol, skrinau nejaku.. postielku a peknu nerozgajdanu postel 😀 no proste pekna izbicka utulna.. tu je link s fotkami je to ta oranzova izba http://www.fnsppresov.sk/nemocnica/0663/

olienka12
20. dec 2009

ahojte,nadstandard bol za 500sk/den,neviem ako je to teraz v eurach v monobloku je wc aj sprcha na izbe,je tam prebalovak pre babo,postielka pre babo, lepsia postel je tam tusim kreslo a stolik...

olienka12
20. dec 2009

ahojte,nadstandard bol za 500sk/den,neviem ako je to teraz v eurach v monobloku je wc aj sprcha na izbe,je tam prebalovak pre babo,postielka pre babo, lepsia postel je tam tusim kreslo a stolik... a da sa zamknut

ejasmeja
21. dec 2009

ahojte!
este ma zaujimaju rozne alternativy porodu v Presove. viem, ze v starej nemocnici maju porodnu stolicku, ktoru ale moc nechcu vyuzivat a teda tu ide o klasicky lekarsky porod.
ako su nakloneni prirodzenemu porodu a vyberu porodnej polohy, alebo ako su ochotni vyhoviet tuzbe rodicky zmenit kedykolvek pocas porodu polohu. ako respektuju potreby a poziadavky rodiacej zeny? zaujimala sa vobec niekedy niektora o taketo "alternativy"?
dakujem za info! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre