Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

anibas
30. dec 2009

anavila: kamarátke zle pichli epi a všetko cítila ☹ a ešte aj zaplatila 😠

anibas
30. dec 2009

Ja som rodila v 9/09 a to som už bola v takom stave, že som rýchlo chcela mať tehotenstvo za sebou, a bolo mi jedno ako. Nespala som, nejedla som, dýchať som nemohla, problémy so zápchou, ranné nevoľnosti do 9.mesiaca, brucho jak opálka. No horor !! 😝

ejasmeja
30. dec 2009

anavila, ja by som asi epidural neriskovala... ale nemam to este zazite, mozno budem potom hovorit inak... 😅

olienka12
30. dec 2009

Ahojte tak katka uz napisala mame Danielka oxitocin mi tiekol kvoli zatazovemu testu a kedze ozvy boli zle hned ma brali na sal malicky je chvalabohu ok len berie infuzku lebo mal velmi nizky cukor. Eja skus staru porodnicu v ke informuj sa o nej kamoska tam rodila nedavno a mozno by ti vyhovovala ta porodka. Podrobnosti o porode zreferujem az budem doma 😉

ejasmeja
30. dec 2009

Olienka!
blahozelam ti! a drzim palceky obom a aj vela zdravicka prajem! sa opakujem, ale neva... 😀 to su uzasne spravy! a uz ho mas aj pri sebe na izbe?

stara porodnica v KE je ktora?

katka22r
31. dec 2009

olienka ani nevies ako strasne sa s tebou tesim...daj potom vsetky info hej?....mozno stihnem este precitat

katka22r
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti. 🙂

anavila
31. dec 2009

ja som vela dobreho pocula o porodnici v Kosicich - SACI. No ale je to daleko aspon pre mna. Dnes ma tak pobolieva cele telo, ze by som uz najradsej isla rodit. Uz nevladzem, to tehotenstvo je brutal. Prve som znasala ovela lepsie. Aspon mam taky pocit.

Vsetkym rpajem veseleho Silvestra a vsetko dobre v Novom roku. 🙂

queenka
31. dec 2009

olienka..blahozelam 🙂 🙂 🙂 tak uz to mame za sebou🙂) katka...ja podla seba mozem powedat ze cisarsky je lepsi ako normalny porod..zazila som tie kontrakcie pred tym ako mi powedali ze idem cisarskym a trwali asi 8 hodibn a je to neopisatelna bolest..neda sa porownat wobec k nicomu....to fakt!!! ale da sa to prezit aj ked ta bolest po cisarskom je prwe dwa dni tiez ale omnoho mensia ..aspon pre mna.. a teraz uz ani newiem ze som rodila🙂)

queenka
31. dec 2009

inak baby uz mam fotky malej🙂)

katka22r
1. jan 2010

dobre ranko kocky.....quennka jezis aka je nadherna a ake ma krasne ocka...krasna,tak vam obom prajem vela zdravicka a lasocky 😉 inak ty si bola v celkovej narkoze?...a dalo sa hej?kolko asi trvalo vsetko?...a kedy ti malu doniesli?a este mi prosim ta napis co vsetko si musela doniest pre malu do porodnice a co ked si odchadzala...ako si ju mala oblecenu?

anavila
1. jan 2010

inak dievcata, kati dobre ze si nacrtla tuto temu, ja mam velku dilemu co obleciem babetku ked pojdeme domov. Kedze ho chcem dat do vajicka taqk asi tazko s perinkou. Mam kupenu taku peknu kombinezu, len neviem, ci to tak moze byt...obliekal niekto take male babetko uz do niecoho ineho ako do perinky? viem trocha hlupa otazka ale predsa 😒

katka22r
1. jan 2010

anavila my mame tiez vajicko ale tak mm donesie vanicku a mame aj fusak ale neviem ako ju vlastne potom obliect ved aj perinka nebude jej horuco?ja som s toho blazon 😉

anavila
1. jan 2010

ved to... ja rozmyslam ze mu dam mam take pekne dupacky - cele komplet take frote uplne malicke. A potom do tej kombinezy a do vajca. A prikryjem este dekou... co ja viem... fakt neveim. Prvu dcerku som mala v perinke a v deke a mala som ju vo vanicke. nedala sa ani zazipsovat lebo to bolo vsetko take hrube. tak som ju mala celu cestu na rukach, co je dost riskantne...
joj dnes mi je tak zle - tazko sa mi dycha, mam opuchnute nohy, som unavena a boli ma zlata zila... joj uz nech toto vsetko skonci a nech je uz malinke pri mne. 😖

petra1985
1. jan 2010

baby ja som rodila v marci bola este kosa a obliekla som malu asi tak ze som jej dala cele take oblecko dupaky kosielku este na to taky svetrik zabalila som do zavinovacky a tak do hrubej deky.. a isla som.. ale ide o to ako odtial pojdete .. my sme sli autom a raz dva sme boli doma takze si myslim, ze to oblecenie stacilo

anavila no ved o chvilu uz to budes mat za sebou 🙂

anavila
2. jan 2010

no hej...mam strasny strach ale na druhej strane si zelam aby to bolo cim skor.

katka22r
2. jan 2010

peti noo ved aj my tak ved to len z porodnice no z monobloku na parkovisko do auta a k bytovke cesta cca 10 min autom ani nie podla toho kolko aut,ved to len na sekcov....anavila a ja si nevies ani predstavit ako strasne pomaly mi ide cas...co blizsie k porodu tym pomalsie

anavila
2. jan 2010

my mame domov 30 km, takze to ho budem musiet aj priputat. Inak sranda. Vo stvrtok som bola na CTG a bola tam jedna baba sedela uz tam hore pri sestrickach, kde su porodne saly. A dnes ju vidim v novinach, ze sa jej narodilo babetko 20 sekund po polnoci na Novy rok. Sranda.

katka22r
2. jan 2010

noo tak to bola asi ta z fintic anavila a ty si odkial ze ides rodit do po

anavila
2. jan 2010

Siroke, to je smerom na Levocu

katka22r
2. jan 2010

hej viem kde je siroke mam tam byvaleho spoluziaka stana straku...poznas?

petra1985
2. jan 2010

katka tak to ti staci perinka a deka tolko na rukach podrzis.. ja nejak nemozem kukat na to ako niekto ma take male mimino uz v sedacke ...

anavila no vidis aka nahoda 🙂 ale riadne velke babo sa jej narodilo 4kilove
ah siroke tam byvaju dve moje spoluziacky byvale.. a na ten smer asi kazdy jeden spoluziak a spoluziacka..

katka a to ty na sekcove byvas? a kde? aj ja byvam na sekcove🙂

katka22r
2. jan 2010

peti no na sekcove byvam na dumbierskej a ty kde?potom mozeme dakedy s kocikmy vybehnut vonku

petra1985
2. jan 2010

kati ja na smrekovej byvam.. kludne mozeme neni problem 🙂

katka22r
3. jan 2010

noo tak to nemame ani daleko len to ze ja bud vyslapem na kopec alebo ty sa spustis pod kopec 😀

kocky uz som dala foto kocika a postielku este musim sfotit

anavila
3. jan 2010

ja viem ze v sedacke nieje nejak dobre mat male miminko, ale na taku dlhu cestu ho musim mat vo vajicku. Ten predavac kde sme ho kupovali mi tvrdil ze to je vyvinute pre novorodencov. No tak neviem

katka22r
3. jan 2010

noo ono su vyvinute pre novorodencov ale moja kamoska tiez sla dlhu cestu pred cca mesiacom a mala maleho vo fusaku a na rukach

ejasmeja
3. jan 2010

ahojte dievcata!
Kati, krasny kocik! kde si ho kupila?

katka22r
3. jan 2010

noo v polsku manzel bol na nakupy v leluchowe aj postielku sme stamade brali

ejasmeja
3. jan 2010

Kati, kolko ta vysiel? a nie je velmi tazky? vynesies ho do schodov v panelaku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre