Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

petra1985
3. jan 2010

ahojte babulky ja som taky podobny chcela Kati ako mas ty.. ale prisla som na jeho minusy a kupila som iny.. inak tento je velmi sikovny priestranny das tam aj velike babo uz aj urcite v nom neprefuka ale je veeelmi tazky a strasne nizko pri zemi a ja som vysoka teda sme vysoki tak sme ho nekupili.. ja mam lahsi a mensiu vanicku a ledva ho vynesiem co ledva vobec ho nevynesiem.. a postielku som kupila v polsku tiez ale na figu mala v nej vobec nechce spat.. je total nevyuzita.. a mam ju akurat v kuchyni ked varim tak tam posedi aj to nie dlho.. som nestastna z toho furt len po rukach sa chce vlacit.. no a k tej postielke teraz som si ju dala nizsie pretoze mala uz je predsa len velka a som zistila, ze ked sa postavi mala tak ltt ze nevypadne ked sa kus nahne hned je na zemi.. som myslela, ze odpadnem.. a to som dala na najnizsi stupen.. takze bacha na postielku aku kupujete ked uz tak drahsiu a taku co sa da dat az k zemi .. 🙂

ejasmeja
3. jan 2010

peti, dikes za dobre rady 😀
aky mas kociar ty? nemas foto? ja sa desim toho, ze ho nevytrepem hore schodmi! 😀

katka22r
3. jan 2010

eji no vysiel nas na 200 eur tak lahucky nieje a ani uplne tazky,ale mame vytah a ak sa pokazi mam manzela aby ponho dosiel ale byvame len na 2 posch takze moc ma to netrapi...

a peti no my mame taku postielku kde si urcis velkost a ma ju aj segra a je fakt dobra,aj ked je s polska...fakt musis natrafit na dobru...segrina mala ma 2 roky a v pohodke mame aj na vyberanie palicky aby mohla sama vychadzat...takze pohoda nebojim sa ze bude zla 🙂

petra1985
3. jan 2010

eji mam niekde medzi fotkam aj kociar skus pozriet.. ale vanicka bola dost mala v 6. mesiaci uz som malu vozila v sportiaku.. keby som si mala teraz vybrat tak vyberiem urcite iny zas..
ja byvam na 2. poschodi takisto a kociar musim najprv vyniest k vytahu.. pekne by som pozdravila toho koho to bol napad.. mamicka si neda rady..

kati no tak to mas fajn ja mam tiez s vyberatelnymi palicami ale mne to je na figu kedze mala v nej vystraja.. a tie polohove stupne som myslela, ze budu tri a su len dva.. na nervy teraz mam malunku v strede postielky a to je vsetko co sa da urobit.. musim na nu davat sakramentsky pozor.. clovek musi najprv kupit blud a vyskusat zeby zistil, ze mohol kupit nieco lepsie a lepsie rozmyslat.. 😉

katka22r
4. jan 2010

peti tak tak veru ze my mame 3 stupne ale tak ohodnotim ak bude rast mala,a ak si budeme este pisat dam vediet 😀 .....ach jaj ako si travila posledne dni pred porodom?niekto mi vravi aby som si este uzivala,ale ved to sa vobec neda

queenka
4. jan 2010

katka.... w narkoze som bola asi 15min..bolo to welmi rychlo..hned ma prebrali este na sale...potom ma wzali na izbu to bolo asi pol siedmej a o dewiatehj mi doniesli malu..ale len na chwilku..bola som unawena a este ta narkoza takze potom mi ju cez nic nenosili na kojenie ale rano o siestej uz ano a potom uz kazde tri hodiny..pre malu ti netreba wobec nic akurat plienky a az ked was prepustia tak treba priniest oblecenie pre malu...

katka22r
4. jan 2010

queenka dakujem a ty si bola v celkovej ci si mala spinal?ja sa len tak informujem pomaly...clovek nikdy nevie

queenka
4. jan 2010

ja celkowu ...ale je to lepsie podla mojho nazoru....aj celkowo cisarsky je bezpecnejsi..a ty co nowe? lekarka nic newrawela?sak to uz za desat dni 🙂 🙂 🙂

ejasmeja
4. jan 2010

Peti, dikes! tiez pekny kociar. a tiez som nastvana na tie schody, ktorymi sa musis trepat k vytahu ☹
my byvame na piatom, tak ked sa pokazi vytah, ani si nechcem predstavovat... a mas pravdu! tie bytovky sa projektovali ako na beziacom pase a urcite to robili chlapi, ktori nemali prave deticky v kociarikoch, tak na mamicky uplne zabudli... ☹ keby tam dali aspon kolajnicky pre kociar a trosku sirsie tie schody... ach jaj!
tak budem musiet vyberat lahky kociarik... len sa desim tej ceny potom...

katka22r
4. jan 2010

queenka no minuly pondelok sme boli na ctg s tym ze mame prist aj v stredu ale vsetko bolo oki,nepootvorila som sa ani o spicku prsta dalej stale sme na 1 tak nas poslala domou a teraz v stvrtok ideme zasa tak som zvedava co a ako bude...a do kopy nic noveho stale cakam a uz by som to mala najradsej aj za sebou...a moja kedy ta cievkovali?este ked si bola v narkoze?...to boli?

eji no my nemame schody ani pred bytovkou ani k vytahu,takze to je premna malina a nemate kocikaren na kluc?kde by si mohla dat kociar aj ked nebudete vonku?ved do bytu ti je nadarmo,tie co sa teraz predavaju sa nedaju ani poriadne rozhojdat...

inak qennka a male ako?mas mliecko?a o tinike nevies nic?

petra1985
4. jan 2010

katka travila som tak normalne uz som len cakala co kedy ma kde zaboli 🙂 ale hovorila som si, ze vydrzim este tyzden urcite vydrzim lebo som sa necitila nejak na rodenie uz.. a v strede toho tyzdna som porodila.. ta to tak.. nikdy nevies 🙂

eji no vidis a na 5 to mas este horsie.. neviem si predstavit ked sa pokazi vytah.. tiez hovorim, ze to taki stavali co nevedeli co taka mamicka s dietatom obnasa.. a presne aspon keby kolajnicky boli ale absolutne nic..
kociare su teraz drahe a cim lacnejsi tym tazsi mam pocit.. ja nevynesiem hore ani sportovy a to je o dost lahsi ako s vanickou.. este dobre, ze mam stale niekoho po ruke 🙂

katka22r
4. jan 2010

nooo peti tak mozno aj ja porodim v strede toho tyzdna 😀

mamagaga
4. jan 2010

dievcata nefrflite a noste tie kociare 😀 az sa raz bude niekto stahovat, tak oceni vase svaly 😉 viem o com hovorim, v martine sme byvali na tretom bez vytahu a tak som denne 3x vynasala a znasala kocik aj s dcerou... mame polsky, cize ziadna lahka sranda... a teraz sme uz sice s vytahom, ale k dveram do panelaku su take divne vymerane schody, ze tie kolajnice su siroke na kocik, tak zas len ten kocik vynasam... a v lete ked si dam tricko bez rukavov, tak vyzeram jak keby som ranajkovala steroidy...

a k sedackam - my sme obe nase dievky niesli v sedacke - vajicku, mne stacilo len raz pozriet video, kde bejby letelo vzduchom a nebola to 130tka, ale 60km/hod... po dopade vyzeralo ako melon... obe dievcata priputavam, aj ked ideme iba "za roh"...

a gratulujem cerstvym mamkam 😉

queenka
4. jan 2010

katka...ciewkowanie wobec neboli wobec to ani necitis..je to len taka malicka hadicka....a robili mi to este pred narkozou..na druhy den mi to dali dole ked u som wedela sama chodit na wc...neboj to je to nejmanej coho sa mas bat🙂)a mala je w poriadku chwalabohu wsetko je fajn..mliecko masm a o tinike nixc zatial newiem..

ejasmeja
4. jan 2010

Kati, ked aj do kocikarne vedu schody... ☹

katka22r
4. jan 2010

queenka tak to fajn ked ste obe v poriadku...juuj normalne ti zavidim ze ju uz mas pri sebe aj ja chcem...len neviem kedy to mam cakat,kedze som pri menst.bolesti nemala nikdy ale snad ak niejake zvlast budem citit tak to bude asi ono

eja nerob paniku pre kocik podla mna budu aj ine starosti a mas manzela nie?

ejasmeja
4. jan 2010

nie, Katka, manzela nemam

katka22r
4. jan 2010

aha prepac ja som nevedela fakt sorrac ta sa najde dajaky sused nie_?

ejasmeja
4. jan 2010

nic sa nedeje Kati, ja nemam manzela celkom dobrovolne. odmietla som sa vydat 🙂

mna kocik trapi hlavne koli mamke, pretoze ona chce velmi kocikovat a urcite ho do schodov nevynesie ani neznesie. ja budem babatko nosit zo zaciatku v satke, kocik som chcela riesit az neskor, ale koli mamke to bude treba urobit od zaciatku. no a otecko dietata ak bude doma, tak urcite pomoze, ale ak nebude, tak snad sa najde nejaky laskyvy sused, alebo to s mamcou budeme vlacit obe, ak nenajdem nejaky lahky kociar.

petra1985
4. jan 2010

hehe mamagaga ja mam dost velke svaly z toho, ze nosim malu :D

eji a v sirokom su bytovky ze potrebujes tak vysoko kocik nosit?

petra1985
4. jan 2010

Kati je to dost mozne nikdy nevies 🙂

ejasmeja
4. jan 2010

Peti, nie som zo Sirokeho, tak neviem... 🙂 preco ta napadlo prave Siroke?

katka22r
4. jan 2010

zo sirokeho je anavila 😉

olienka12
4. jan 2010

Ahojte pozeram ze riesite kociariky mrknite ku mne do albumu uplne super vec vanicka sa odopne od konstrukcie ta sa jednou packou zlozi vynesiem vanicku a potom spodok... Easy 😉 tiez Pl vyrobok kupila som ho na svaboch 3konbinacia
pokial viem tinika aj maly su ok krasne priberaju

lizatko1009
4. jan 2010

ja mam tento kocik http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=2&id=6...

a som velmi spokojna.

petra1985
5. jan 2010

ahaaa ta ja uz mam misung tu z tych mien.. sorry 🙂))

katka22r
5. jan 2010

peti to neva to bude dobre 😀

olienka a vy ako?kedy idete domou?

cmuky82
5. jan 2010

ahojte kocky mozem sa k vam pridat? 🙂

katka22r
5. jan 2010

cmuky 82 ahojko vitame ta jasne pridaj sa..takze aj ty s po?a priamo?pozeram ze cakas prirastok v maji tak blahozelam a uz vies kde chces ist rodit?

cmuky82
5. jan 2010

dakujem za privitanie 🙂 Ak si mozem vybrat tak by som chcela v monobloku hlavne kvoli prostrediu. Ja som rodena Sekcovcanka, ale rodicia sa pred rokom rozhodli kupit si RD v Kapusanoch tak som teraz s manzelom pri nich a uvidime ci si kupime vlastny byt alebo nejaky domcek 🙂 . Jaj tak ti zavidim, ze uz si pomaly na konci ja este len cakam za vysledkami tripple testov a som z toho v riadnom strese 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre