Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

anavila
11. jan 2010

neboj sa Katka, uvidis, ze do tyzdna pojdes....mozno aj ja. Len sa asi nestretneme, ked ty chces ist do monobloku.

sysa282
11. jan 2010

katka ja som bola pri nemu len 2 krat ale uropbil na mna dojem fakt super. JA CHODIM K DR. KOSOVEJ tiez som spokojna hoci som uz na nu pocula tiez vselico

katka22r
12. jan 2010

noo asi tak sysa ja som tiez bola raz pri kosovej ale nemozem posudit s jednej navstevy aka je...

anavila noo tak ja idem do novej ale zakricat si spolu mozeme 😀

petra1985
12. jan 2010

katka tak este nic?🙂 a ja ze uz fotecky s babom budes mat 😀

katka22r
12. jan 2010

peti ta co si mojej malej sa nechce uvidime co povie v stvrtok na ctg ma urobit aj ultr tak som zvedava
😉

petra1985
12. jan 2010

skus poutierat prach alebo daj sprchu🙂) a uvidis.. mne to pomohlo

katka22r
12. jan 2010

vcera som upratovala o sto sest aj tepla sprcha a nic proste sa jej nechce 😀

juliakocka
12. jan 2010

...ahojky, tak ja som ešte nerodila a dúfam že čo chvíľa to budem mať za sebou, ale sesterke pomohlo to, ked trochu pobehala, lebo ju vonku chytil dázd a hned to prislo... 😉

katka22r
12. jan 2010

julka ani ja som neporodila a kam sa chystas rodit?uf mna to uz normalne nebavi s tym bruskom je to krasne ale zaroven strasne dlhe...ja uz chcem aby prisla na svet a bola s nami

petra1985
12. jan 2010

kati ale ked si to tak vezmes.. zbehlo ti to straasne rychlo.. ze? aspon co ja pozorujem nedavno si mala 32 tt a uz rodis pomaly.. neskutocne

katka22r
12. jan 2010

nooo tak aj hej len ten cas tesne pred ide straaaaaasne pomaly

jespera
12. jan 2010

Ahojte - bavili ste sa o Kosovej aka je...ja som vdaka nej porodila v 32 tt, pretoze zanedbala kontrolne vysetrenia...

cmuky82
12. jan 2010

katka ved tu nikto nepovedal ze pall je zly lekar 🙂 . A o Ochtinskej mas pravdu, ja zacinam pochybovat, ze ma vobec skoncenu medicinu 😀 . No a s Kosovou ja osobne nemam ziadne skusenosti ale neviem ci to neni Ochtinskej kamaratka 😅 . A suhlasim s tym, ze kolko ludi tolko nazorov.

olienka12
12. jan 2010

cmuky Pall nemoze byt pri porodoch zobrali mu atestaciu ked mu zomrela rodicka :( a podla mna nevie s tym UTZ dobre narabat pretoze tyzden na to co mi on povedal,ze nezisti a ze nevidi lebo mam vela tuku a bla bla bla... mi povedali uplne presne co cakame na inom Utz nevravim,ze je zly lekar,ale su lepsi...

ejasmeja
12. jan 2010

ahojte!
Kati, drzim palceky! uz to coskoro pride! 🙂

petra1985
12. jan 2010

hej a v starej uz nie je primarom Kysely.. to len tak medzi nami

olienka coze? no tak mu treba 🙂

ejasmeja
12. jan 2010

peti a kto je teraz primarom?

petra1985
12. jan 2010

eji no vyzera to tak, ze novym zastupcom prednostu a primarom je Dr. Poch, Kysely vraj mal nejaky problem nechcem dristat ... proste je teraz radovy doktor

ejasmeja
12. jan 2010

aha, Pocha som zazila len raz na uzv. sice vyzeral ako taky frajer, ale nakoniec posobil velmi milo 🙂

petra1985
12. jan 2010

pri nom som rodila.. bola som spokojna 🙂

ejasmeja
12. jan 2010

hej? aky bol pocas porodu?

petra1985
12. jan 2010

tak ja som ho mala zazmluvneneho.. tak prisiel v noci ale mala som pocit akoby bol v sluzbe.. jak rybicka🙂) obliekol plast a davaj.. musim povedat, ze bol velmi mily celkom ma aj upokojil.. a hlavne ma riadne napichal aby som necitila sitie chvalabohu..🙂 ale vela spravili aj asistentky...

ejasmeja
12. jan 2010

a rodila si v ktorej? nechce sa mi to hladat 🙂

petra1985
12. jan 2010

v starej eji

ejasmeja
12. jan 2010

ako je to tam s WC a kupelkou? su spolocne ka chodbe este stale? ci si mala nadstandard?

petra1985
12. jan 2010

wc a kupelna otras ale na novorodeneckom su lepsie tak som potom chodila tam.. lebo ked som bola ja tak malovali a ciganky chodili si kade tade tak boli aj v sprchach a na weckach a tam uz mali zakaz.. nemala som nadstandard vtedy sa prerabala ta izba takze neviem ci vobec bolo mozne mat.. ani som nechcela.. hlavne sama na izbe som nechcela byt...

ejasmeja
12. jan 2010

tak ja sa dost desim tych spolocnych sprch a wc 😒

petra1985
12. jan 2010

no ale ty tu rodit nechces ci kto to vravel? Uz vies kde budes rodit? Inde to maju mozno lepsie zariadene.. a to teraz si myslim, ze tam je uz na poriadku vsetko ale ja som rovno prisla pred rokom do takeho chaosu, ze az🙂

ejasmeja
12. jan 2010

ved to je jeden z dovodov, preco tu rodit nechcem... rozmyslam nad BJ
ale aj tak sa pojdem pozriet aj tu do PO a az potom sa rozhodnem, mozno to osud zariadi inak a ja budem mat taky rychly porod, ze inam to ani nestihnem 😀
idem uz spar, dobru nocku 🙂

petra1985
12. jan 2010

no ved prave niekedy to nestihacka.. jedine zeby si si niekoho vybavila a isla tam trosku skor uz polezkat🙂

idem aj ja tak dobru nocku papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre