Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

katka22r
24. feb 2010

drzim palce a ozvy sa potom

petra1985
24. feb 2010

babyyyyy sak ale to priezvisko🙂)))) keby to bolo meno tak to sila by bola uz.. 😎

petra1985
24. feb 2010

sysa drzim palce drzte sa!

queenka
24. feb 2010

katka...no weru dlho som tu nebola🙂nejak nemam cas..stale niekde lietam 🙂 emka sa ma fajn...musim powedat ze som necakala ze budem mat take kludne dieta🙂zlata je uz sa pekne smejka drzi hlawicku rastioe ako z wody🙂 a som rada lebo ked ju dam wecer o pol 8 spat tak mi spi az do rana do 6 a dakedy aj do 7 😉 🙂 🙂 takze som nad mieru spokojna..teraz bude mat uz 3 mesiace🙂 a ty ako? co nowe???

queenka
24. feb 2010

a este som zabudla dodat ze uz nekojim takze z toho som trosku smutna ze tak kratko..ale chwalabohu aspon zaklad ma ked uz som stratila mliecko ☹ ☹ ☹

cmuky82
24. feb 2010

sysa drz sa 😉 budem na teba mysliet

ejasmeja
24. feb 2010

Oli, ja som z tvojho komentara sla k zemi! 😀 😀 😀

Sysa, drz sa! a vela stastia a lahky porod! 😉

petra1985
24. feb 2010

olienka vie zarvat to je fakt 😀

olienka12
24. feb 2010

sysa good luck, a jedna mala rada,ak mas vankus na kojenie vezmi si ho so sebou, mne neskutocne pomohol na bolavy chrbat z tych debilnych posteli 😉 😀 ak nie,tak nejaky maly kt.si podlozis chrbat,resp.napolohujes po porode.

katka22r
25. feb 2010

quennka ta kedy ideme kocikovat? 😉

olienka12
25. feb 2010

katka pojdes kocikovat do gelnice?🙂)

katka22r
25. feb 2010

joooj aha ja stale zabudnem ze ona s tamade

janulqa07
25. feb 2010

ahojte nemate niektora skusenosti s gynstar?

katka22r
25. feb 2010

ja neeee

zanna28
25. feb 2010

Janulga,zavoláš si,opýtajú sa ťa,že kvôli čomu tam potrebuješ ísť ( robia sa tam rôzne vyšetrenia ) a objednajú ťa. Je tam veľmi zlatý personál jak doktori tak sestričky. A platí sa podľa toho,čo ti budú robiť. 🙂 Tak veľa šťastia 🙂

olienka12
25. feb 2010

janulqa ja som tam chodila na utz vacsinou platis 10eur za utz kt.su v tehu predpisane. mozes ist s partnerom je tam velka obrazovka,ked lezis pred sebou vidis babo prepnu ti na chvilku aj 3d 🙂 fotocku tiez vytlacia samozrejme za priplatok 😉 tazko je dovolat sa tam

petra1985
25. feb 2010

veru tazko je dovolat sa tam..

janulqa07
26. feb 2010

diky baby ja som sa tam hned dovolala 😀 pytam sa len lebo kazdy chodi do ke

olienka12
26. feb 2010

janulqa no je mozne,ze chodia do KE dr.kt.tam robila bola na materskej tak ju zastupovali,ale v podstate je to to iste ako u dr.dankovcika v KE

katka22r
26. feb 2010

strasne pocasie 😠 vcera bolo tak krasne.....v nedelu mame krstiny 🙂

cmuky82
26. feb 2010

katka pekne krstiny prajem 🙂 uz aj chceeem s mojim malym drobcom. Ten cas ide tak strasne pomaly 😔

zanna28
26. feb 2010

Och cmuky tie posledne mesiace su najhoršie a najdlhšie ☹ ale potom pôjde naopak všetko tak rýchlo....

cmuky82
26. feb 2010

ved ja viem, ale uz by som chcela byt aspon taky 37tt 😀

katka22r
26. feb 2010

cmuky to poznam ide to pomaly ale potom to ide strasne rychlo

olienka12
26. feb 2010

mne praveze tehu hrozne zbehlo a teraz prve 2 mesiace este rychlejsie. cmuky viem,ze to znie ako klise a hovori ti to kazdy,ale spi 🙂)) kym mozes hehe
no a ked budes v 37,tak si budes zelat,aby si mala po ..

cmuky82
26. feb 2010

no keby som uz mala po tak by to bolo uplne super 😉 tehotenstvo je inac super, len keby som stale nemyslela na ten porod 😖 . sak to len kvoli nemu chcem mat potom

katka22r
27. feb 2010

moja neboj bude dobre este skoro prezivas stresy,hoci ja som ich mala cele tehulkovanie ale to kvoli potratom som sa vzdy bala...ale ak ti mozem teraz napisat tak keby som bola vedela tak si to uziiivam

cmuky82
27. feb 2010

katka ved ja sa naozaj snazim na to nemysliet, ale niekedy to proste nejde ☹ tak si len stale opakujem, ze casu mam stale dost a stresovat budem az tyzden pred 😀
PS: nikdy nepozerajte videa o porodoch to mi pokazilo cele tehu 😀

monfat
27. feb 2010

Babenky, som tu nová, nikde som nenašla dajaké info o epidurálke v monobloku v Prešove, som síce ešte len v dvadsiatom týždni, ale rada by som si epi dala, lebo môj prvý pôrod bol katastrofou s následkami. Nemáte niektorá skúsenosť, že čo ako to chodí? Mám ísť na ARO a tam zaplatiť, alebo to sa robia nejaké školenia? Kedy? A potom ako ked prídem rodiť, tak mam toho anesteziologa ja zavolať? alebo aký je vlastne celý postup? Hlavne by som nerada natrafila na Dr.Stošekovú.Napíšte mi prosím

cmuky82
27. feb 2010

monfat- tak aj ja chcem epi ak by to slo, ale este ti neviem poradit co a ako. Ale co chodim na predporodnu pripravu tak tam hovorila doktorka, ze jedna cela prednaska bude venovana epi len este neviem kedy presne. Dala by som ti potom vediet a mohla by si prist osobne, alebo ti ja potom poslem info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre