• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

4. januára 2017 
cmuky,
ale ja mam krasne videa, neboj! neukazala by som ti nic, co by ta viac vystrasilo. toto ta moze jedine ukludnit... :wink:
materialy ti donesiem. ak nie v stredu, tak v sobotu. prides?
1. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj kocky dakujeme...peti nasa bola tiez tak tichucko my ani klopi klop nevieme ze ju mame :grinning: krstili sme v kostole tu na sekcove v rimokatolickom :slight_smile: foto hodim neskor ked dam do pc
1. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati! a co nocne vstavanie? ako vam to ide?
1. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aja pridem v stredu a aj v sobotu zatial je to na sto percent tak dufam, ze sa nic nezmeni.
1. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam aj ja, ze budes moct prist, nachystam ti vsetky materialy :slight_smile:
1. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nocne vstavanie?eji tak mi vstaneme 2x v noci nakojim malu a spinkame dalej
1. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, Kati! tak ty mas doma maleho zlatusika! :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas vstava raz okolo pol 2 a potom az rano okolo 5/6
1. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka a Olienka,máte fakt zlatíčka,moja Tami mi nedala vydýchnuť jak v noci tak cez deň :frowning2: ,až po roku keď skončila dida,začalo sa aj v noci spávať :grinning: ,veľmi som zvedavá aké bude druhé bábo.
1. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanni drzime palce
2. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu toho vela a nestiham vas citat :unamused: Nedavno som sa prestahovala do Presova, tak neviem aka je tu nemocnica, co by ste mi poradili, Presov alebo radsej ine mesto na porod?
2. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj janulga, pozerám,že čakáš dvojičky...moja jedna kámoška ktorá má dvojičky bola v KE a druhá tiež už mamička dvojičiek bola v BJ,tak skus si pozisťovať niečo o tých pôrodniciach.....a niektoré dievčatá sa chystajú pozrieť do BJ,tak by si sa mohla pridať,veď keď sa ukáže ejasmeja,určite ti poradí :wink:
2. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanna dakujem a presov nie je dobry? ja sa sice chystam ist mimo rodit ale neviem kedy to pride a tak zistujem keby to nahodou na mna prislo
2. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, Oli, mate uzasne deturence! dufam, ze aj moje bude v noci spinkat... ale ked ho teraz tak obcas citim, ako sa v noci hmiri o 106, tak neviem, neviem... :slight_smile:

Janulqa07, ja by som Presov neriskovala... ale oplati sa ist do porodnice pozriet, ako to tam vyzera a aky maju pristup, aby si vedela porovnat... (mna tato "exkurzia" dostatocne odradila od PO porodnic)
ked pojdeme pozriet do BJ alebo do KE, tak ti mozem dat vediet a mozes sa pridat.
2. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem budem rada, ja mam vybratu porodnicu odtialto min sto kilometrov, takze ked to na mna nahle pride tak neviem neviem :unamused:
2. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktoru mas vybratu?
2. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulga,ja osobne si myslím,že mamičke čo čaká dvojičky,by venovali dobrú starostlivosť aj tu v PO,predsa nie je to len jedno dieťatko.....ale určite by som išla pozrieť osobne aj tu aj do KE a BJ,tak ako ti radí eja :wink:
2. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dalej na vychod :slight_smile: do rodneho mesta kde to je vsetko vybavene, aj ked iba porod, doktor nemoze za komplikacie. ale personal su vsetko znami ludia tak aj pristup je iny.
V KE je vraj dobre, ale aj to stoji nieco :unamused:
2. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi, kde v KE myslis...
2. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz neviem v ktorej len som pocula ze vraj zalezi od sumy
2. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi, co chces, napr. za nadstandard sa plati vsade. takisto za otca pri porode.
2. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to viem a nic z toho len nie kazdy lekar je dobry lekar a vybavit aby som rodila prave pri tom dobrom sa neda :unamused:
2. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano, samozrejme, ze sa to da! normalne si k porodu zazmluvnis lekara, ktoreho ty chces, s ktorym sa dohodnes. ale za to sa tiez plati. kazda porodnica ma trosku inu taxu. musis sa opytat v konkretnej porodnici a konkretneho lekara
2. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je problem ze tie taxy su u niektorych fakt hrozne :angry:
a co sa tyka starostlivosti o novorodenca aky je pristup?
2. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ktory je dobry pre jednu, nemusi vyhovovat druhej. kazda sme ina a kazda potrebujeme nieco ine, iny pristup atd. ja si lekara zazmluvnovat nebudem. spolahnem sa radsej na vlastne sily a na babo. ale ty to mas mozno ine v tom, ze cakas dvojicky. tak ak uz mas niekoho vyhliadnuteho, dohodni sa s nim a potom si ho zazmluvni rovno v porodnici dopredu.
2. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v PO otrasny. vobec to nie je BF (babyfriendly - priatelska k detom) porodnica. mas ho pri sebe iba na roamingu aj to nie cez noc, roamingove izby su iba niektore, ak su obsadene, mas smolu, kojit musis kazde 3 hodiny a aj to si neustale vyrusovana (ranajky, obed, vizita a pod.), zbytocne stresy...
v BJ je porodnica BF, v KE som zatial presne nezistovala.
2. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz jedno dieta mam a mam zle skusenosti s tym ako sa mi na novorodeneckom starali o neho a doteraz chodim po lekaroch, takze velmi zalezi aj na tom.
mozno ma niekto stastie a niekto nie a preto sua niekto stazuje a niekto nie
2. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna PO odradil hlavne koli pristupu lekarov, koli absolutnemu nedostatku sukromia aj na porodnej sale (ak ti hned vedla rodia 2 dalsie zeny a ty vsetko pocujes, tak to jie je ziadna sranda) a koli tomu, aky je pristup k starostlivosti o babo. ja chcem mat dietatko stale pri sebe, kojit, kedy bude potrebovat a nie vtedy, kedy mi ho donesu, odmietam prikrmovanie, ak nan nie su zdravotne dovody atd. preto nechcem PO.
2. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom mas pravdu a nikdy nevies ked ti zoberu dieta ako je o neho postarane, hoci je to personal vyskoleny pre nich to su kusy :frowning2:
2. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm... aj tam su ludia, ktori sa staraju, ktorym zalezi... ale... aj tam ich brzdia a hadzu polena pod nohy... vsetko ma byt tabulkove, presne, nalinajkovane... snaha o prirodzeny porod a starostlivost o babo je tym padom stratena... :frowning2:
a niektore veci by sa sice dali, ale stroskotas na neochote... :frowning2:
nechcem hadzat personal do 1 vreca, su tam aj naozaj skveli ludia a odbornici, ale...
2. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok