Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

juliap
5. mar 2010

tak ahoj, no vidis, aky je presov a internet maly, my byvame teraz pri druzbe, vo vedlajsom vchode byva marianna mochnajova, a ty si sa kam prestahovala?

ejasmeja
5. mar 2010

Zanna,
vobec sa nemas coho bat! neboj, prirodzeny porod krasne zvladnes! praveze klobuk dolu pred Dr. ze ta nechce poslat znova na CR, ked na to nie je dovod! ak sa obavas, tak zacni chodit na predporodnu, kde dostanes informacie a budes cvicit cviky, ktore ti pri porode pomozu. a pridi kludne aj k nam tuto sobotu na stretnutia s bruskami, tu tiez mame prednasky, cvicenie s prvkami gravidjogy, orientalne tance pre tehulky (inak tieto vraj pri porode mimoriadne pomahaju - hovoria baby, ktore tancuju a uz rodili a mali moznost porovnat). toto vsetko ti doda sebavedomie a vieru v seba, ze vsetko zvladnes vyborne. neboj! 😉

anibas
5. mar 2010

Postavili sme mini dom v medzanoch, ale všetci dochádzame do mesta, teda okrem mňa, teraz som doma. Pozerám, že tiež budete mať chlačeka, dievčatá ako to prežívajú ?
Naša Katka ked Filip plače, tak mi kričí : Ti plače Filip ! Hej, mne plače ! 😀 😀

juliap
5. mar 2010

no martinka by chcela radsej dievcatko, ona posledne 2 prazdniny chodila opatrovat male dievcence, dvojicky, tak dufam ze bude pomahat aj mne, no a emka ta zase je rada ze to bude chlapec, ona hra futbal, tak ze konecne bude mat koho ucit a s kym hrat ... no uvidime o 2 mesiace

katka22r
5. mar 2010

kocky tak ako s tym stretkom?ja najskor po velkej noci napiste kto by dosiel

juliakocka
5. mar 2010

...ja rada dojdem 🙂...

ejasmeja
5. mar 2010

ak sa bude dat, tak tiez rada pridem 🙂

zanna28
5. mar 2010

Eji, prosím ťa daj mi presný čas a miesto predpôrodnej aj stretko s bruškami,pokúsim sa to nejak časovo vybaviť a prišla by som ale momentálne som chorá,takže možno na bud.týždeň alebo až na ďalší,podla toho ako mi bude,lebo teraz sa cítim pod psa ☹

Juliap a Anibas ja som tiež chodila na Gotwaldku ale asi o pár rôčkov neskôr. 🙂

katka22r
6. mar 2010

kocky ako sa mate?

juliap
6. mar 2010

zanna, my sme chodili s anibas uz davno, mame teraz 36r, teba pocitam o 10 rokov neskor ... 😀

janka2112
6. mar 2010

Ahojte baby,konečne som tu našla niekoho z PO...som veľmi rada.Čítam tu vaše príspevky,zatiaľ sa len orientujem.dnes končim 16tt,chodím k dr.Olejárovi a určite budem pri ňom aj rodiť,takže v starej nemocnici.nejak vážne sa nezaoberám technikami ani či je lepšie v monobloku či v starej,kohokoľvek by som sa pýtala.každý ma iný názor.Chcem sa ale spýtať/možno ste to už rozoberali a ušlo mi/chodí niektorá z vás cvičiť do Centrálu?v stredy o 15.00?chcela by som začať chodiť od budúceho týždňa.

cmuky82
7. mar 2010

katka si nebola vcera s mm v hypernove? 😀

katka22r
7. mar 2010

cmuky ano bola a ty s kade vies?si ma spoznala?boli sme si kupit papat a isli sme domou aj s malou 🙂

janka vitaj medzi nami!ja som chodila cvicit do centralu a chodia aj babenky s tejto temy dufam ze sa ti tam bude pacit ako mne 😉

cmuky82
7. mar 2010

no hej spoznala som ta, ale hlavne tvoj oranzovy kocik 😀 Som mala sto chuti ti nazriet do kocika ako vizera mala Laurika na zivo 😀 😀
kati ja uz som bola na tie brusne tance 😀
janka kludne sa pridaj na tie cvicenia v centrale tuto stredu si mozes so sebou doniest aj partnera, alebo niekoho s kym budes chciet byt pri porode

janulqa07
7. mar 2010

ahojte mala som zle vysledky na poradni, tak to vyzera, ze asi sa zmierim s nemocnicou v Presove 😒
baby neviete ci moze ist manzel so mnou na ult do gynstar?
nemate niektora autosedacku prima ease od casualplay?

zanna28
7. mar 2010

Ahojte 🙂 ,Juliap nie o 10 ale o 6 rokov neskor....

Janulga kludne moze ist s tebou aj manžel aj synček,my tak chodíme 😉... a čo tie výsledky?

Cmuky a ako bolo na bruskách? Joooj aj ja by som už išla,len malú mám stále chorú a teraz aj ja ☹

janulqa07
7. mar 2010

zanna diky, zrazu sa tam nemozem dovolat a mm by to chcel vidiet, ale nemame kam dat maleho tak dufam ze aspon par min vydrzia 🙂

kam sa da vyrazit v po s dietatom?

juliap
7. mar 2010

zanna, tak to som ti mohla byt pionierska veduca, v osmicke som robila prvacikom a druhacikom, tak si tam mozno bola ... chichi 😀

olienka12
7. mar 2010

janulqa da sa ist do eko parku je to z jednej strany kolmanovej zahrady su tam nejake zvieratka,aj ked neviem ci v takej zime chces alebo potom dopravne ihrisko,alebo prechadzka na cemiate po naucnom chodniku alebo detske ihrisko v arealy zberneho dvora na sidlisku III. alebo materske centra napriklad hviezdicka.
manzel moze v pohode do gynstaru aj syncek bude sa mu pacit vedla postele je kresielko kde vedia sadnut a pred vami bude velka obrazovka a vsetko co sa deje v brusku uvidite v priamom prenose 🙂
co bolo zle na poradni ak sa smiem opytat? v PO v starej nemocnici je velmi dobre novorodenecke vozia tam babatka s problemami z celeho okolia

gotwaldka to je 17teho novembra? juliap iskrickova veduca prvacikom druhacikom nee? 🙂))

janulqa07
7. mar 2010

Mam zle vysledky krvy, krv a bielkoviny v moci, takze ma caka par vysetreni naviac ☹
dakujem skusime to postupne podla pocasia 🙂
Strasne sa tesime na ten ult , manzel by bol sklamany, ze nic nevidel kedze dalsie deti uz neplanujeme.
S porodnicou uvidim ako to dopadne, rozhodneme sa podla toho ako sa budu babatka vyvijat.

zanna28
7. mar 2010

Juliap možno si aj bola,podľa fotiek si mi veľmi známa,no ja sa isto pamätám,že som mala iskričkovú a potom aj pionierskú vedúcu Dianu Murdzikovú 😀 😀 ,to bola riadna sekera 😀 😀

Oli hej Gotwaldka je 17.novembra 🙂

zanna28
7. mar 2010

Janulga,tak len sa drž, pri dvojičkách zvyknú byť komplikácie,mám dve kámošky,ktoré to zažili na vlastnej koži,ale teraz už majú jedna päťročné a druhá ročné princezničky,tak držím palce a daj vedieť ako bolo v gynstare 😉

janulqa07
7. mar 2010

zanna diky tesime sa ako male deti 😀 😀 😀

anibas
7. mar 2010

zanna: Diana je náš ročník 😀 , a robí niekde v stv

zanna28
7. mar 2010

Anibas hej,hej videla som ju veľa krát 😀 ...sranda aký je ten svet malý 😀 😀

ejasmeja
7. mar 2010

Janka a Zanna, najblizsia predporodna priprava bude tuto stredu aj s partnermi. je to v Centrale v kardiofitness Ant.

Zanna, stretnutie s bruskami byvaju zatial kazdu druhu sobotu. ale mozno si pridame este raz do tyzdne, alebo kazdu sobotu. Najblizsie bude v sobotu 20.3. o 9:00. Je to na Hlavnej 79 (dufam, ze spravne cislo 🙂 ). Je to vedla farskeho uradu taka zelena budova, v ktorej je aj pekarnicka a na poschodi Franka Tour. ide sa do dveri vedla pekarnicky dolu schodmi, treba sa dobre obliect a ak mi do IP napises mail, tak ti poslem plagatik, kde su podrobnosti.

janulqa07
7. mar 2010

ejasmeja dakujem, raz som to zvladla ani som nevedela ako 😀 takze skusim pri porode to iste
brala by som skor nieco neskor pre babatka, nejaku akciu

katka22r
8. mar 2010

cmuky a co si sa neozvala?ja ani poriadne nepozeram po ludoch ta si mala drgnut a ozvat sa 😀

juliap
8. mar 2010

zanna tak diana chodila do vedlajsej triedy, ja som bola s anibas v sportovej c, tak to vidite, presov mala dzedzina ... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre