• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

4. januára 2017 
oli noo tak ja v noci nakojim 2x a hned spinkame a aj ked vstavame skoro akosi si s toho nic nerobim ja som nikdy nebola dlhoo v posteli
17. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sysa samozrejme aj ja blahozelam a prajem veeeela zdravicka :wink:
17. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,tak ja som si rada pospala kedykolvek som mohla a tiez vstavame 2x ale od 4 niekedy od 2 ma bolesti bruska poslednu dobu a hrozne sa puci aj zo sna,takze ja som hore.... takze urcite to brutal rozdiel je...
17. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cmuky,neboj sa keď zvládneš pôrod potom zvládneš aj starostlivosť o bábo,určite ti pomôže mužíček a babky :wink:
Ja mám tiež dilému,že ako to zvládnem s druhým bábom a k tomu ešte moja ukecaná Tami :grinning:,ale zvládli to iné maminky tak aj ja musím :wink: .......keď mala Tami 2 mesiace MM odišiel pracovať do zahraničia,som myslela,že sa zbláznim,no zvládla som to ani neviem ako.......
A oddychuj,ja si tiež stále cez obed ľahnem keď je Tami v škôlke :slight_smile: .....a večer ani film nedopozerám a driemem na gauči vo veľkom :grinning: .
17. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo oli tak to je veru tak tazke mne mm vravi ranne vtacatko :grinning:
17. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kde ste???panecku vam vobec nechybal konik???lebo mne strasne :grinning:
20. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ako sa vam paci ta nova verzia? :slight_smile:
21. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuky no mne sa tato paci viac ako stara :wink: inak kam ty chodis ku gynek?to len tak sa pytam
21. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja chodim na stanicu k Dr. Vaskovicovi a zatial som spokojna :slight_smile: tak dufam, ze to aj tak ostane :grinning:
21. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je stanici???
21. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ta vysoka budova tusim byvale OZKN. preco? poznas ho?
21. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuky, ja chodim k vaskovicovi s prsnikmi aj mamka chodi k nemu ako gyn + prsniky a nemozme povedat krive slovo
21. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuky nepoznam len som myslela ze to tam bola som tam raz s kamoskou
21. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to v porse ozkn je budova vedla a zasa sa potvrdzuje,ze kolko ludi tolko nazorov, lebo vaskovic moju sesternicu uplne zdeptal. jej gyndos mal dovolenku,a mala velke bolesti a meskal jej menzes isla za vaskovicom,kt. jej po vysetreni zo spodu bez utz povedal,ze ma cysty,zrasty a je tehotna.... bola to somarina, isla potom k pallovi a ten jej urobil utz ziadna cysta,ani zrast ani tehotna nebola len mala hormony rozhodene dal jej lieky a preslo to... takze... tusim na kazdeho gynekologa v po sa najde aj negativum
21. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuky ty si 82 rocnik? kam si chodila do skoly?
21. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
tento utorok - zajtra ideme do BJ porodnice na exkurziu. mame tam byt o 14:00, takze odchod z PO je najneskor o 13:00. napiste mi IP do vecera a poslem Vam dalsie instrukcie.
22. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka mas pravdu je to budova vedla :sweat_smile: a tiez suhlasim, ze na kazdeho lekara sa nieco najde a nie len v PO. Ja som zatial nepocula na neho nadavat co sa tyka odbornosti jedine to, ze je naladovy :confounded: . A skolu aku myslis strednu ci vysoku? A som 82 rocnik :slight_smile:
22. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som tu akoze najmladsia??? :grinning:

eji no vitaj a kde sa ty tolko flakas ze tu uz ani nenapises??? a ostatne petra,quennka jak si natom??? :grinning:
22. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati, mala som toho teraz dost vela a nestihala som net, potom par dni nesiel konik, tak az teraz sa ozyvam :slight_smile:
uz vieme co cakame! chlapceka! jake gulky mal! som odpadla skoro :grinning:
22. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja blahozelam k chlapcekovi :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji a uz vies meno???ty si uz v 32tt no toto to ale leti skoro o chvilku budeme spolu kocikovat a konecne nebudem sama
22. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jasne, tesim sa Kati na spolocne kocikovanie :slight_smile: asi Branko, ale stale mame viacerych kandidatov, musime to premysliet... :slight_smile:

cmuky, vdaka :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja a je uz dole hlavickou?
22. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuky, cele tehotenstvo je dole hlavickou! dufam, ze si to v poslednej chvili nerozmysli a neotoci sa naopak! :slight_smile:
a co tvoj?
22. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj je uz pripraveny, tak len nech tak pekne ostane :grinning:
22. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to! treba tym nasim "chlapom" dohovorit, aby moc nerobili salta... :grinning:
22. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ........Eji si bola v Gynstare? Ja idem vo štvrtok,tak som zvedavá.Blahoželám k "chlapovi" :grinning: a Branko je velmi pekné meno. A super,že už máte mimča pootáčané, keď som bola v 20tt na sono tak hlavička bola ešte hore,tak dúfam,že už sa prekoprclo :slight_smile:
22. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zanna tak co nejdes sa zajtra s nami pozriet do BJ? :slight_smile:
22. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zanna, bola som nakoniec v starej porodnici, tam sa za to neplati a partner bol tiez so mnou. vsetko mi pekne povysvetlovali a poukazovali. taka mila mlada lekarla tam bola.
inak ked som si tam zavolala, tak ma hned aj zobrali. ak chces, mozem ti dat cislo, kde sa objednas a nemusis za to vobec platit ako v Gynstare.
22. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky neidem s vami zajtra,lebo mi nemá kto vybrať malú zo škôlky,kvôli tomu nechodím ani cvičiť :frowning2: .......
Eji a tiež tam majú 3D sono? Lebo ja môžem isť na normálne sono aj ku svojej gyn.,len to 3D sa mi videlo presnejšie....čo ty na to,hmm?
22. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok