Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

ejasmeja
29. mar 2010

cele Slovensko je male... 😀

olienka12
29. mar 2010

hej zeleny,neviem kolko,pisala som jej cakam na odpoved oni v pohode fungovali neviem ti povedat ako tie kolieska,ja mam vacsie a nebol ziaden problem ja mam jumper fx

ejasmeja
29. mar 2010

Oli, kolko ta vysiel? to si kupila na Svaboch? ci priamo z netu?
a ten starsi jumper ma tiez polohovatelnu navicku a tie iste ostatne parametre ako tvoj novsi model? lisia sa len kolieskami, ci este niecim inym?

ejasmeja
29. mar 2010

nie navicku, ale vanicku! 😀 😀 😀

olienka12
29. mar 2010

hmm tak s tou vanickou netusim ja som za svoj komplet aj s vajickom cosi cez 300e

ejasmeja
29. mar 2010

vdaka! ona je tiez z PO?

olienka12
29. mar 2010

jj sidlisko III.

katka22r
29. mar 2010

noo my sme si po cyklistaku zvykli a nasa mala tam tiez spinka tak zanna aspon ty sa pridas?

zanna28
29. mar 2010

Kati jasné,že sa pridám, my aj teraz chodíme na cyklisťak, Tami sa chodí kolobežkovať 😉

katka22r
29. mar 2010

noo a o jakej asi chodis?tam od billy?lebo my chodime aj doobeda a aj poobede od billy a do opalu a spat

katka22r
29. mar 2010

upravila som album a dala aj par foto ak chcete spravte kuk🙂)

zanna28
29. mar 2010

Katka my bývame na Karpatskej,takže ideme od zmrzliny smerom k Bille a tak,ale dnes sme stretli kamošku,tá nás zlanarila na ihrisko,takže sme napokon skončili tam 😀

olienka12
29. mar 2010

zanna dufam,ze nie karpatska 10 🙂))

katka22r
29. mar 2010

zanni a ja na dumbierskej

zanna28
29. mar 2010

Oli nie,prečo?

olienka12
29. mar 2010

svokra 🙂))

zanna28
29. mar 2010

jaaaaj 😀

katka22r
30. mar 2010

oli hej?napis do ip ako sa vola ja tam poznam dost ludi

zanni tak kedy dame rande?

ejasmeja
30. mar 2010

bre ranko dievcata! 😉

katka22r
30. mar 2010

aj tebe eji 😀

cmuky82
30. mar 2010

dobre ranko 🙂 tak ja sa idem dnes pustit do okien 😖 uz je najvyssi cas

olienka12
30. mar 2010

cmuky nesal sa od zajtra prsi,efekt ziaden a mozes si ublizit... ja som sa na jarne upratovanie vyprdla tento rok bude az letne a okna umyjem kedy budem mat chut a nie kedy je prikazane....

olienka12
30. mar 2010

dnes mame 3 mesiace 😉 😀 strasne to leti

katka22r
30. mar 2010

cmuky ja som umyvala v piatok ale len jedno ostatne umyl mm

danko blahozelame 😀

tak a my ideme papat obliect sa a na poradnu

cmuky82
30. mar 2010

olienka blahozelam vam k 3 mesiacikom 😉 tak ja neviem ako s tym oknami, ale dost fuka vietor 😖 mozno sa aj na to vykaslem

zanna28
30. mar 2010

Cmuky ja som umývala na vianoce a pri poslednom okne som sa šmýkla zo stoličky a spadla na zadok,potom o tri dni na to som začala špiniť,išla som k dr. a mala som z toho pádu hematom na placente,teraz som sa už neodvážila okná umývať,umyl ich MM ja som už len povešala záclonky ale celý čas stál pri mne MM a pridržiaval ma.

ejasmeja
30. mar 2010

Cmuky, vies ze babatka nemaju radi ostre svetlo, ale pritmie, tak kasli na to v zaujme svojho dietata! hihi! 😀 😀 😀
ja sa na okna toho roku asi vybodnem, lebo mam priserny prievan v uchu! au! asi to dnes isti pohotovost... ☹

Oli, blahozelam Dankovi k 3 mesiacom! vela zdravicka a nech je dobry na mamku! 😉

cmuky82
30. mar 2010

baby ste ma prehovorili 😀 mm povedal, ze na dalsi tyzden umyje 😀
eja bolest ucha je teda neprijemna 😖 rychlo sa z toho dostan

ejasmeja
30. mar 2010

vdaka Cmuky, ja neznasam, ked musim brat nejake lieky, ale dnes to asi bez kvapiek do ucha nevydrzim. uvidime... na tu pohotovaost sa mi moc nechce, ale ani napit sa nemozem, tak ma to boli... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre