Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

cmuky82
30. mar 2010

skus vydrzat do zajtra, lebo na pohotovosti su lekari o nicom 🙄

ejasmeja
30. mar 2010

Cmuky, tretiu prebdenu noc by som uz asi nezvladla teraz. ale snad to povoli aspon trosku. mamka mi skoci do lekarne pre nejake kvapky, dufam, ze sa daju kupit aj bez predpisu. ja nechcem ist von koli tomu vetru.

katka22r
30. mar 2010

takze laura vazi 5100g proste vsetko oki 🙂

katka22r
30. mar 2010

eji ak mozem poradit nech ti mamka kupi kvapky burow ja som ich pouzivala ked ma boleli usi v zime a nemusi kvapkat len na vatu a tak das do usi mne zabrali za 2 dni a na noc som si davala na vatu alpu

ejasmeja
30. mar 2010

Dik, Katka. uz mam kvapky, tak teraz dufat, ze zaberu 🙂

katka22r
31. mar 2010

a tie burow?tak aka bola noc?

olienka12
31. mar 2010

baby,kt.kupujete kociariky,alebo hocico ine nova predajna je v PO od pondelka,bola som tam dnes je tam toho spusta http://www.best4baby.sk/ na stanici nad Diegom ako bolo OZKN . kociariky od vymyslu sveta a dobre ceny.
😢 😉

zanna28
31. mar 2010

Vďaka Oli,zájdem tam 😉 .

olienka12
31. mar 2010

ja som dnes bola reklamovat nas ☹ ruplo nam koliesko,tak sme do piatka bez kociarika 😒 😒 to mam za to,ze nim jazdim ako terenakom :(

olienka12
31. mar 2010

hej a aj v tom dome na svaboch ide zajtra ujo do PL na dalsie kociariky,tak budu mat cerstve masko 😀 😀

katka22r
1. apr 2010

oli tak ten obchodik na stanici vyzera dobre 😉 musim tam zajeji a tie co chodite na exkurzie po tych porodniciach to cez niekoho chodite alebo len tak vy?

eji a ty este chodis na predp.pripravu?

sysa282
1. apr 2010

cavte dlho som tu nebola..........katka tak mala ti pekne pribera....mi sme sa vcera vratili z nemocnice malu museli operovat ale uz je vsetko ok tak dufam ze sa uz nic neskomplikuje

olienka12
1. apr 2010

fuha sysa a co sa malej stalo ak sa smiem opytat?

katka22r
1. apr 2010

sysa tak dufam ze nic vazne

katka22r
1. apr 2010

Želám Vám veľa smiechu,
na veľkú noc pre potechu,
v pondelok veľký zhon,
a kúpačov plný dom,
veľa vody z potoka,
budete svieže do roka. 🙂

sysa282
1. apr 2010

vazne kazda operacia je vazna a este u takeho maleho babettka mala zuzeny prechod zo zaludka do tenkeho creva......operacia trvala hodinu tak si viete co sme z manzelom prezivali

olienka12
1. apr 2010

fuha uz je dufam ok nas s tym strasila nasa lekarka chvalabohu nic take u nas nie je. muselo to byt hrozne 😒

katka22r
2. apr 2010

sysa veru ze to mas pravdu...prepac za blbo polozenu otazku 😒 tak uz snad je mala oki a prajeme vela zdravia 🙂

katka22r
2. apr 2010

tak kocky neviem jak casto tu budem tento mesiac lebo dnes o 10tej dojde moja sestra s manzelom a 2 rocnou dcerkou na mesacne prazdniny 😀 ony byvaju v plzni viete? 😀 taze tak kocky ale ja si verim ja si vzdy najdem cas,potom pofotim deticky a vam poslem...10.4 mame oslavu bratov syn ma 2 rocky...takze budeme mat oslavy... 🙂

oli a 11.4 ideme na bazen do saris parku ty tam nechodis?

zdenka821
2. apr 2010

Maminky, v starej nemocnici nemoze byt pri mne moj manzel pocas celeho porodu???? Myslim tym, uz pri kontrakciach..

cmuky82
2. apr 2010

zdenka mne povedali, ze nemoze. Moze prist az na druhu fazu porodnu. Vraj tam na to nemaju podmienky jedine, ze by si rodila sama tak by mu tam asi dovolili prist skor. No ked nebudes rodit sama musi s tym suhlasit ta rodicka co je tam s tebou, ale co mi hovorila PA tak sa coraz viac stretavaju s neochotou prave u rodiciek a nie u lekarov ako by si niekto myslel ☹

zdenka821
2. apr 2010

aha, uz tomu rozumiem..ale pockaj cmuky, to je porodna sala pre kolko rodiciek????? ja som rodila 1.krat v Bardejove a tam su porodne saly ako oddelene miestnosti

cmuky82
2. apr 2010

kocky tak ja som vcera bola na poslednej poradni uz budem chodit len na CTG 😅 . Uz si zacinam uvedomovat, ze sa to blizi a taktiez zacinam mat strach 😅

cmuky82
2. apr 2010

zdenka ja som bola pozerat aj v BJ a prave preto idem rodit tam. V starej porodnici su tri lehatka na sale a su predelene len takym murikom, ale vzdy je to len jedna miestnost 🙄

cmuky82
2. apr 2010

zdeni a ako si bola spokojna s porodnicou v BJ? Je to pravda, ze tam moze byt s tebou manzel cely cas pred porodom aj pocas kontrakcii?

zdenka821
2. apr 2010

s porodnicou v BJ som bola spokojna, porodna sala super, to ci tam moze byt manzel cely cas pred porodom neviem lebo moj manzel vtedy doma ked som rodila tak som bola sama. no ked si predstavim ako je to tu v Presove, ze by tam mal byt v tej miestnosti este nejaky manzel rodicky vedla mna, neviem neviem ci by mi to bolo jedno..mali by to poriadne oddelit nie? aspon nejakym zavesom

cmuky82
2. apr 2010

ten murik je dost vysoky ty nebudes vidiet na tu druhu rodicku, ale ako som uz pisala stale je to jedna miestnost. A ked sa ta mozem spytat, pri ktorom dr. si rodila?

katka22r
3. apr 2010

cau kocky cmuky nooo uz sa ti to blizi veruze 🙂 takze zacinas chodit uz do bj na ctg?

zdenka noo ono to mas tak ja som sice na porodnej sale kde sa rodi sponntane nerodila ale videla som dnu v monobloku ked som lezala s vyvolavackou 😉

zdenka821
3. apr 2010

cmuky pri terajsom primarovi, Petrisinovi

olienka12
3. apr 2010

v monobloku su neoddelene porodne boxy ked su 2 rodicky zatiahnu zaluziu... blbe no

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre