Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

monfat
16. apr 2010

zanna tebe fajne, 🙂 ale moja ide do školky až od septembra lebo ešte nemá tri roky.

zanna28
16. apr 2010

Mon no vidíš ako fajne je vypadnúť s drahým 🙂 ......a nech si všetci pozerajú, hlavne, že vy ste boli spokojní a šťastní 😉

monfat
16. apr 2010

tak veru, pravdu máš 🙂

katka22r
16. apr 2010

monfat noo to aj my sme boli s manzelom pred mesiacom na veceri v dubrovniku a mala ostala so svokrovcamy,bolo to super aj ked som ju stale mala na mysli to sa clovek asi tak neodreaguje ale to nepatri do tejto temy tak podte do presovskej 😀

zuzana3636
16. apr 2010

Ahojte, hľadám nejaké info o dr. Smolko. Dlho pôsobil v PO. Teraz je v Levoči primárom. Bol mi odporučený ako výborný odborník. Nevie mi o ňom niekto niečo napísať? Aké s ním máte skúsenosti? Ďakujem za každé info.

olienka12
16. apr 2010

zuzana ma on ma aj sukromnu ambulanciu v zdravotnom stredisku v centrume skusim ti zistit cislo?

olienka12
16. apr 2010

kamoska u neho odrodila 2 deti a chodi k nemu aj do ambulancie je velmi spokojna. Ak chces dalsie info antoniab z januaroviek 2010 by ti vedela povedat ona rodila v Levoci

zuzana3636
16. apr 2010

Olienka, ďakujem za info. Ja mám isť na operáciu a moja gynekologička mi odporučila ísť k nemu do Levoče, že mi ho vybaví. Aj čislo na neho mi dala, že si mám zavolať. Len som chcela nejaké info od žien, ktoré ho poznajú ako lekára. V Levoči nie je dlho a tam som o ňom nezistila žiadne informácie.

katka22r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
17. apr 2010

zuzana,máš IP

monfat
18. apr 2010

kde ste všetky? Dufam, že nie už v pôrodnici?

juliap
18. apr 2010

monfat, cpresedlali sme na sukromnu temu, co zalozila katka z PO ... mala by ti tiez vyskocit je osobitne od ostatnych, tak pod medzi nas

juliap
18. apr 2010

vola sa ze presovcanky - maminky, tehulky aj netehulky, ak by si ju nemala, tak napis katke22r di IP ...

katka22r
18. apr 2010

😀 monfat ozvy sa si nasa

ejasmeja
22. apr 2010

no baby! vy to tu zanedbavate!

zanna28
22. apr 2010

no veru Eji 😉

ejasmeja
23. apr 2010

Zanni, ved za poslednych par dni sme tu nakukli len my dve! baby uz naplno "sukromnicia" 😀
ako brusko? este tvrdne? este stale mas poslickov? ja ako kedy... ale zvycajne to netrva moc dlho....

zanna28
23. apr 2010

Ahoj Eji, bruško stále tvrdne ale len na chvíľu, potom sa uvolní a kopance brutálne bolia 🙂 ale aj tak je to fajn, snažím si to užívať veď čoskoro sa to skončí a mimi bude na svete. Ponocujem čoraz častejšie, ale to je len dobre aspoň budem zvyknutá. Dnes som si dopĺňala tašku do nemocky a Tami mi tak krásne asistovala, veľmi sa teší, že aj bábom mi bude pomáhať 🙂 . Ty už máš všetko nachystané? A ako sa cítiš?

ejasmeja
24. apr 2010

zanni, ja prave chystam. snad na nic nezabudnem... uf! ak by sa ti chcelo, prosim napis mi do IP zoznam, co beries do porodnice pre seba a pre babo.
inak aj mne tvrdne brusko, ale tiez nie na dlho nastastie. a kopance tiez su, ale maly je tak dobre otoceny, ze ma to neboli, ked kope. iba obcas ked trafi mechur, je to veeeeeeeeeeeeeelmi "zaujimave" 😀

katka22r
24. apr 2010

cafte 😀 eji do porodnice ti toho ela netreba neprebrali ste to na priprave?

ejasmeja
24. apr 2010

kati, ja si to uz moc nepamatam... 🙂

monfat
24. apr 2010

Mám dilemu tiež že čo zobrať, mám už aj hocijaké zoznamy, ale mám taku menšiu tašku tak asi zoberiem len tie najnevyhnutnejšie veci a manžel mi donesie potom veci na oblečenie pre babo, trebars aj plienky môže za mnou hneď doniesť a tak, že ked sa mi všetko nepomestí. Ináč ked som bola v pôrodnici prvý krát tašku som mala obrovskú požičanú od sestry, mala som tam kompletný zoznam a využila som z toho asi necelú polovicu vecí, tak teraz budem striedmejšia asi 🙂

ejasmeja
24. apr 2010

mon, ja nechcem erarne oblecko pre babo, hned si donesiem svoje a hotovo 🙂 ale ked ja mam taku tehotensku sklerozu, ze az! sa bojim, ze daco dolezite zabudnem... 😒

monfat
24. apr 2010

ale zabudla som podotknúť, že tá taška mala jednu výhodu: že ked som odchádzala z nemocnice, tak sa mi tam zmestili všetky sladkosti čo mi ľudia poprinášali ked boli za mnou na návštevu 😀

ejasmeja
24. apr 2010

hehehe! tak ja si pre istotu vezmem velku tasku... 😀 ak by nahodou aj mne nieco doniesli... 😉 😀

ejasmeja
24. apr 2010

ale jak sa poznam, ja nebudem mat co si domov odniest, lebo to vsetko zozeriem! 😀 😀 😀

monfat
24. apr 2010

eji neboj nič, nezabudneš. Neviem ako to chodí, ale mňa sa v monobloku ani nikto nepýtal, že či chcem malej dať svoje vecičky, jednoducho ju obliekli a nosili od prveho dňa v tých tesných perinkách, ale oni sa toho teda dožadovali, lebo im sa tie deti že vraj ľahšie nosili hore dole, trebars rano im robili nejake vyšetrenia na bilirubín, ko a také tak hoci ju máš na roomingu zoberú ti babo na novorodenencké a tak, chodia ich prevážiť niekedy, kúpať o šiestej a tak. Ale čo si pamätám, ani jednej maminky sa nepýtali, že či nechce obliecť svoje veci, tak ti v tomto veľmi neporadím eji.

monfat
24. apr 2010

zato ked som prišla domov som sa vyšantila na malej, čo sa týka oblečenia, hned som na ňu všetko skúšala 😀

ejasmeja
24. apr 2010

no oni sa nepytaju, ale ak na tom trvas, nemaju dovod ti to nesplnit. a okrem toho male si nenecham vziat, ak budem co i len trochu vladat, pojdem s nim na kazde osetrenie, je to moje aj jeho pravo. a nechcela by som ani rodit v PO. mam z PO porodnic v porovnani s KE a BJ velmi zly dojem. tak dufam, ze vsetko bude ok a stihneme ist inam...

monfat
24. apr 2010

máš pravdu, myslím s tým Prešovom 😉 , ja by som tiež volila inú možnosť, keby som nemusela tam niekde dochádzať na ctg a sono a tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre