• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
janderka ja sa chystám, ale vlastne som už fakticky nachystaná, taška zbalená, mala by som ísť tak o týždeň, tak uvidíme. Prvé som rodila v monobloku
22. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monfat, ja mam termin az v pol. augusta. Tiez sa chystam do starej. A pri kom budes rodit? Ja som prvy krat tehu takze nemam ziadne skusenosti. Dufam ze potom das vediet co a ako a ake to tam bolo :slight_smile:
22. jún 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala ísť na cisársky ku Kyselému, ale ani Boh nevie ako to dopadne :slight_smile:
22. jún 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak silno drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo!
22. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blsicka...ja som tiez rodila pri Dr.Adamovi( náš známy) pred 7 mesiacmi...termin som mala 23.11 a vtedy som uz aj ostala v nemocnici lezat..lezala som tam 5 dni a stale nic ...adam povedal ze ziadne vyvolavacky ze spontanne je to najlepsie na 6 den ked mi robili ctg tak zistili ze mala ma vysoke hodnoty a hnedmi zrobili sekciu... a kedze som zazila aj tie kontrakcie 5 hodin a aj sekciu mozem len odporucat sekciu pretoze pre mna ta bolest po nej bola ovela znesitelnejsia ako pri tych kontrakciach...nakoniec zistili ze mala bola cela pomotana pupocnikom preto sa nemohla hybat a neotvarala som sa aj ked som mala bolesti ako pri porode....nakoniec vsertko dobre dopadlo a predov muim len chvalit az na tu stravu je to dobre.. :slight_smile:
24. jún 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, píšem do tejto témy prvýkrát. Prisťahovala som sa do Prešova a keďže som mala hrozný strach z pôrodu (nie ako takého ale hlavne z nemocnice ako to tam prežijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak som čítala Vaše príspevky a názory na nemocnice v okolí. Chcem Vám len poďakovať. Veľmi ste mi pomáhali pri rozhodovaní. Nech Vám drobčekovia robia radosť, či už sú tu, alebo ešte v brušku.
24. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quennka ajoooooooooj ako sa mi mate vy dve kocky???
cokyna ajoooj
24. jún 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj katka:slight_smile:) my sa mame super, rastieme uz mame aj zubky dolne :slight_smile:) a vy ako??
24. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @cokyna, pozerám, že máš podobne staré bábo ako ja, kde si rodila? Ako sa vám darí, kojíš malého?
24. jún 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@queenka hej?super my celkom dobre da sa vraj sa nam prerezavaju zubky tak uvidime a bol velky plac?
24. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanna28 Ahoj......no ja som sa po dlhej úvahe rozhodla rodiť vo Vranove a bola som veľmi spokojná ........ mala som naplánovaný cisársky rez a starostlivosť o mna, pomoc pri kojení bola fakt super. Keby nebolo laktačných sestier, ktoré boli veľmi zlaté tak by som asi nekojila.......... no zatiaľ malého kojím i ked hladoško sem tam nemá dosť a musím ho dokrmiť, ale len večer pred spaním mu dám bud UM alebo moje, ktoré si počas dňa odsajem.
24. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja tu sice neprispievam ale neda mi nereagovat na situaciu ktora sa ,,u nas ,,deje.manzelova sesternica lezi v starej porodnici a uz takmer tyzden jej vyvolavaju porod :unamused: prvy termin mala 15.juna a doteraz nic :unamused: kazdy den dostava ,,vyvolavacky,,.uz treti tyzden ma velke neznesitelne bolesti a lekari ju nechcu brat ani na sekciu ani a normalny porod lebo sa neotvara(akokeby tomu nemohli pomoct :angry: )ta zienka nema ani zdaleka 50kg a hrozne sa tam trapi.lekari o nu doslova ani nezzakopnu na vizite a spravaju sa k nej ako k nejakej cigake :angry: ja som roidla v bj ale takto sa tam nespravali ani k cigankam :confounded: ona je psychicky upne znicena(je to prvorodicka a boji sa :pensive: ).ja o nedokazem pochopit ako mozu byt ti lekari taki flegmaticki :rolling_eyes: pacientka dva tyzdne po termine vo velkych bolestiach a oni sa vyjadria ze na sekciu ju neberu lebo prirodzeny porod je lepsi no ani s nim jej nepomozu :rolling_eyes: nechapem taky pristup :fearful: by som chcela vediet ci by svoje manzelky nechali v bolestiach dva tyzdne...mozno aj viac :angry: :angry: :angry:
29. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vidíš murinka, tu to takto chodí nanešťastie :frowning2: bohužiaľ, pri prvom pôrode som tiež takto bola v nemocnici nepovšimnutá, nikto ani o mňa nezakopol, a tak som aj dopadla. Situácia je mizerná, ale kým nepríde jej manžel za nejakým doktorom s pozornosťou a obáločkou, môže zle dopadnúť. :frowning2:
29. jún 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak hlasim ze zajtra rano jej cisarsky :rolling_eyes:jej manzel bol pocas navstev za akymsi lekarom a povedal mu svoje-peniaze nedaval. treba ich tam doslova pytat aby ,,odrodili,, mamicku :confounded: a je to smutne :pensive:
29. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo murinka mas pravdu kym nepovies nedas nemaas
30. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzial ziadny cisarsky sa dnes nekonal :rolling_eyes: dali jej zospodu tabletku a cakaju :rolling_eyes: bolesti nema ziadne,neotvara sa a psychicky je na tom uz hrozne :pensive: vola mi kazdy den lebo sa chce porozpravat,nevie co ju caka...vcera mi volala ze sa boji ze sa jej babatko narodi mrtve :pensive: :pensive: :pensive: sice neviem ci niekomu nieco davali ale ja by sm im maximalne naplula do oci :angry: odomna by ani cent nedostali :rolling_eyes:
30. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super,akoze tak zlomena zena ma porodit normalne hej? dovi dopo
30. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je :rolling_eyes: a chudilinka jak spagetka...to male ani nevytlaci :frowning2:
30. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemala som dobrú mienku o pôrodnici v Prešove, ale toto je hroznééé :frowning2: Som veľmi rada, že som tu nerodila. Dpfam, že sa bábätka dočkajú a že budú obaja zdraví.......... držím palce :slight_smile:
30. jún 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murinka vazne?ci boze tak nech jej manzel ide na urad nad zdr,starostlivostou to su svine
30. jún 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,no com vam poviem...je to smutne :cry: dam vedeit poobede ako sa veci vyvijaju
30. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutne???drasticke :angry:
30. jún 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murinka mas pravdu tak kym si nezaplatis tak na teba ....................... a hlavne jeden nemenovany doktor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak hlasim ze na samy obed po akychsi komplikaciach bol (konecne)vykonany cisarsky rez :rolling_eyes: vysledkom je krasna a zdrava Timka-3000g a 47cm :dizzy_face: tak uz som konecne aj j a spokojna :slight_smile: som rada ze som nerodila v presove bo by som sa tam asi zjancila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelam
30. jún 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murinka tak to uz ma chudinka za sebou ja tiez nemam dobre spomienky na monoblok v PO lebo ma tam DR.Stosekova poriadne doriadila a to mala aj zaplatene tak preto tretie babo som sla radsej na sekciu do Starej Lubovni a nemozem si vynachvalit ako tam bolo super strasne zlaty lekari sestricky a na novorodeneckom a to som nemala nikoho vybaveneho no s Presovom sa to neda porovnat ja som mala tri sekcie
30. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka20 bohuzial u nas na slovensku je mozne vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@murinka no ved som to zazila na vlastnej kozi
30. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka20 mas asi zle uvedeny vek deti v pase ze?
30. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anicka20 to mi je luto :pensive: len je hlavne ze tie deticky su potom v poriadku...
30. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok