Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
15. aug 2011

@tinika uch to sa muselo "dobre" spat....

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 no moja ani nie :( som 3 dni spala po sediačky čo som sa bala ze nevstanem a tak uz ma bolel chrbat tak som dala dohodu so sestričkou ze rano mi pride operadlo dvihnut do sedu a nejak sa skotulam 🙂)) na bok som sa nemohla pretočit bo som mala pocit ze v bruchu sa kamene valaju 🙂)

mirka12011
15. aug 2011

@tinika no fasa a to do ktoreho tt sa lezi na 9tke?

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 neviem moja ja som v 11tt bola na 5 dni 🙂)

mirka12011
15. aug 2011

@tinika aha tak to hej v takom nizkom isto na 9tke ale nepamatam ja som bola v starostlivosti porodnice od 34tt tak neviem uz ani nepamatam ako hovorili na pohotovosti ze dokedy je kto kde....ale mala som na izbe jednu co bola nejako v 30tt

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 ono o aj od toho zalezi či je na 10tke volne, lebo viem ze ja ked som bola boli tam baby pre zmenu preto, ze na 9tke nebolo miesto, ja ked som na 9tke lezala tak asi 3 izby boli uplne prazdne, postupne sa zaplnali takze asi tak a myslim ze od 36tt uz asi aj na 10tke

mirka12011
15. aug 2011

@tinika no jasne ked nieje miesto daju ta aj na plastiku hahahaah

olienka12
15. aug 2011

@mirka12011 tusim do 26sa lezi na 9

marcovka1
15. aug 2011

cafte baby to ste neboli v starej no ja som mala taku postel ani psa by som tam neposlala spat 😀 som sa bala ze sa rano najdem na zemi...madrac lietal hore dolu a vankus???to molo daleko od vankusa musel mi manzel priniest z domu no des 😠 taze mamicky do porodky treba aj vankus 😀

zvonkohra
16. aug 2011

@marcovka1 o chvilu uz aj vybavu pre deti budeme nosit 😝 😀

tinika
16. aug 2011

@marcovka1 sa smejes ale ja som mala v ankus tehu 🙂))

mackoxxx
16. aug 2011

Baby ktoré ste rodili v starej pôrodnici dostali ste Baby Bag tašku? Práve som našla, že spolupracujú s mama a ja tak by som rada vedieť či to aj dodržujú. 🙂

anavila
16. aug 2011

no je to pravda...ze v starej je vsetko stareeee...asi od toho ten názov hahahhaaaaaaa

olienka12
16. aug 2011

baby ak mate niektora problem s monoblokom porodnicou a povie,ze prostredie je zle a bla bla nech sa ide kuk na chirurgiu na 5 poschodie a bude si mysliet,ze 10tka je zem zaslubena 🙂)

mirka12011
16. aug 2011

@olienka12 hahaha alebo na internom tam je asi najhorsie....

marcovka1
16. aug 2011

@mackoxxx davaju tak dufam,lebo minuleho roku davali a este by ti mali dat aj ten kufrik ....mala by si ho dostat aj od svojho dokyho aspon moj daval ked som chodila do poradne 😉

tinika
16. aug 2011

hej kedy ste dostali ten kufrik? ja pri prvom ked hubu neotvorim asi mi ani nedaju, teraz som 30tt a zase nič a ani som ich tam nevidela

juliap
16. aug 2011

@tinika musis si pytat na drzovku, ja som ani nevedela, ze nieco take davaju este pocas tehu, len ked ste sa o tom tu na fore bavili, tak som hned na poradni vystartovala po sestricke, ze chcem ... no a bolo

zvonkohra
16. aug 2011

@tinika ja som dostala kufrik u mojho gynek.v 21tt a potom dalsi v porodnici aj tu tasku

mackoxxx
16. aug 2011

@zvonkohra Ďakujem, chcela som si objednať tu knihu čo je v tej taške (Od narodenia po 1. rok). Takže radšej si na ňu počkám.

baranovadanka
16. aug 2011

@anka11 ja som bola so synom v novej a s dcerou som uz sla do starej v monobloku su sice wc na izbe ale pristup lekarov a sestier je podstatne lepsi v starej 🙂

mirka12011
16. aug 2011

@tinika na gynde mne ho dokonca 2x davali ale to som sa priznala ze uz jeden mam sak naco aj 2 hihi

tinika
16. aug 2011

@juliap sak som pytala pri patovi, dnes som si nespomenula bo tam mali salenotu pred dovolenkou a uz budem mat sancu len v septembri po potom uz asi nepojdem

mirka12011
16. aug 2011

@tinika hmm pred dovolenkou hihi chodis na sidlisko 3??? tam zacina dovolenka od 19teho....

jana86
16. aug 2011

@tinika ty chodis ku Ligusovi co?ja tiez a stvrtok mam poradnu tak dufam,ze nebude vela ludi...uz by ma mali vypisat aj na MD.a od ktoreho tt sa chodi hore do nemocky?ja,ze ked som teraz v 33tt tak ze ci este budem chodit ku svojmu ci uz potom hore??a inak ja som tiez ziadny kufrik nedostala 😒

mirka12011
16. aug 2011

@jana86 na ozvy sa chodi od 36tt do porodky, teda ak je vsetko OK

mirka12011
16. aug 2011

@zvonkohra ako ste dopadli????

tinika
16. aug 2011

@mirka12011 hej tam chodim od piatka dovolenkuju

@jana86 no dnes mali toho dost tak uvidis .)) a do nemocky od 36tt a pytaj kufrik ked pojdes ja tiez budem sak čo ne? ked mame dostat

sasa22122
16. aug 2011

@zvonkohra kati aky kufrik ? ja som nic nedostala

anavila
17. aug 2011

@sasa22122 u gynekologa..spytaj sa sestricky..v ktorom si tt??? možno to zalezi aj od toho ze aku mas poistovnu, neviem...skus sa opytat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre