Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

sasa22122
28. aug 2011

@zvonkohra velmi rada budem robit aj dievcatko ,len to moj maly musi najprv vyjst von a nejak sa mu nechce .Dnes mam termin a on nic 😉

zvonkohra
28. aug 2011

@sasa22122 sak raz vyjde

anavila
30. aug 2011

@sasa22122 no tak to je super, ze si natrafila na Hricovú, je to človek s velkym Č

mirka12011
30. aug 2011

@zvonkohra tu som

sasa22122
30. aug 2011

@anavila aj ja som velmi rada 🙂 lebo zatial s nou mam len velmi dobre skusenosti

snowella
1. sep 2011

Kočky, dokedy má Ligus dovolenku?

olienka12
1. sep 2011

@snowella uz by mal byt od pondelka na ambulancii oc mam info

snowella
1. sep 2011

@olienka12 Diki 🙂

kejdii
4. sep 2011

ahojte, uz som sa to pytala kade tade, ale pozeram ze ste tu vsetky z Presova tak mi prosim vas odporucite dobreho gynekologa? dojdem na Slovensko z UK v 25 tt a potrebujem sa niekde zaevidovat...dakujem za pomoc

kukucka26
4. sep 2011

jednoznacne Mudr. Ojejar 🙂

rybka77
4. sep 2011

ano dr, Olejar je super 🙂

mirka12011
5. sep 2011

@rybka77
@kukucka26
olejar je porodnik nie? ci aj gynekolog niekde v ambulancii???

kukucka26
5. sep 2011

porodnik ci ma aj svoju ambulanciu nie iba ked tak v nemocnici ambuluje pocas tehotenstva

marcovka1
5. sep 2011

@kejdii co ja viem chodia baby za nim tesne pred porodom ...ktore chcu rodit pri nom ... 😉

mirka12011
5. sep 2011

@marcovka1 aj ja tak viem.....

tinika
6. sep 2011

uz dostal niekto kufrik u ligusa? či stale nič? ze by uz nemali? minule som este videla par ale ziadnu maminu s nim

snowella
6. sep 2011

@tinika to riesite tie ruzove kufriky? V monobloku ich davali automaticky kazdej mamine, ked priniesli dieta na izbu a babybag (od casopisu Mama a ja), ked sme odchadzali domov.

tinika
6. sep 2011

@snowella ano ale pri prvom som este jedne taky dostala aj u gyndosa 🙂

mackoxxx
6. sep 2011

Babenky aký máte názor na Dr. Paľovú?

mirka12011
7. sep 2011

@tinika robi uz ligus?

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 hej od pondelka len sa neviem dovolat kvoli vyslekdom z vyteru :(

marcovka1
7. sep 2011

@tinika aha tak ani nevolam,lebo ja tiez mam volat o vysledky..no urcite maju frmol po dovolenke tak ani nezdviha telefon ... 😕 mne raz vravela setricka ze mam volat po 13h tak skus 🙂

mirka12011
7. sep 2011

@tinika ja som sa tam az raz dovolala a inak som tam furt chodila bo som sa nedovolala hihi

hviezdickamaria
7. sep 2011

jeee to co za tema? 😅 ze ligus, olejar, jake super 😀 ja chodim tiez ku ligusovi a dufam, ze dostanem kufrik 😀 a u olejara som rodila, riesil ma zakazdym, ked som to potrebovala 😎 je proste SUPER 😵

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no ja volala po 13 a nič .( raz obsadene a potom nikto nedvihal ale uz kaslem, zajtra idem na poradnu 🙂

@hviezdickamaria takeho ani nepoznam, on robi v starej? a kufrik aj ja chcem hihi keby ze si viac ako v 10tt ta berem na zobračku hihi ale tak neviem či ti uz daju tak skoro

hviezdickamaria
7. sep 2011

@tinika koho nepoznas? olejara??? hej robi v starej ale minuly rok v jeseni robil isty cas aj v MOnobloku

hviezdickamaria
7. sep 2011

@tinika a pytala si ten kufrik od sestricky? lebo ja som minule musela popytat a hned mi dala a myslim, ze to bolo na zaciatku tehu 😕

nikus5
7. sep 2011

@hviezdickamaria baby, aké kufríky riešite? ja som asi mimo, lebo viem o kufríkoch v pôrodnici, ale pozerám, že ste tehu - sú aj nejaké iné?

tinika
7. sep 2011

@hviezdickamaria hej jeho a rodila som v r.2009 takze som ho v monobloku nemala .)))
a kufirk som nepytala bo som ich tam ani nevidela a pytala som uz pri prvom a pritom predomnou asi tri tehule dostali ja mam na take smolu

hviezdickamaria
7. sep 2011

@nikus5 kufriky ktore davaju v poradni, aspon u ligusa to tak bolo minuly rok, teraz som ich tam ale tiez nevidela, oni ich mali stale naukladane pri okne a teraz tam popremiestnovali, tak neviem... mozno ich uz nedavaju 😒 este aj 7 eur za prve sono musela zaplatit! 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre