Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

queenka
7. nov 2009

petra.....lenze ja budem w monobloku rodit a tam su iny lekari a sestricky ako w starej?wed w podstate cela nemocnica je w jednom areali nie?ja som len raz tam bola teraz pred 2 tyzdnami ale myslim ze som pozerala ze tam je stara cast a potom ten monoblok....nie?

petra1985
8. nov 2009

queenka no takto ano.. stara je vlastne hned vedla monobloku... queenka mas jedno vraj uz sa lekari striedaju zo starej chodia do novej a naopak no neviem co je na tom pravdy 🙂

olienka12
8. nov 2009

katka nie na sekcov

olienka12
8. nov 2009

ja som sa pytala este aj na tie 2hodky po porode,co tam musim lezat a bolo mi povedane,ze partner moze byt vtedy cely cas so mnou aj keby tam rodila dalsia,tak celkom ma to tesi,ze budeme tu euforiu zdielat spolu 🙂)
no hlavne aby sa maly spravne otocil,lebo je stale priecne 🙂

petra1985
8. nov 2009

fuu olienka12 este mate casu 🙂

ejasmeja
8. nov 2009

Olienka, kde na Sekcove chodis na pripravu? napises mi adresu a cas, kedy je mozne tam zajst? dakujem! 🙂

katka22r
8. nov 2009

noo olienka tak to zaujima aj mna kde na sekcove....lebo ja tu byvam a neviem o nicom takom..mna gynek.poslal hned na dvojku je to tam kazdu stredu od 15tej do 17tej a plati sa 3 eura hodka je teoria a hodka cvicenie ako to prebieha na sekcove

katka22r
9. nov 2009

inak a babenky kedy sa zacina v ktorom tyzdni sa lepsie povedane zacina poradna v nemocnici kde idem rodit?lebo pokial viem tak tam mi budu robit aj ctg nie?potom uz k svojmu gynek.chodit nebudem?

ksivcova
9. nov 2009

Ja by som už nikdy!!!!!!!v Prešove nerodila

katka22r
9. nov 2009

noo moja ale ved ty si s mi preco si nerodila tam?

petra1985
9. nov 2009

katka od 36tt ta prebera nemocnica a budu ti robit aj ctg.. od 36t len do porodnice do poradne budes chodit.. k svojmu uz ee 🙂

katka22r
9. nov 2009

aha takze v podstate idem v 36tt k svojmu na ster na streptokoka a tak uz asi aj do monobloku na ctg sa objednat ze?tam sa objednava alebo ako to tam je a ako casto budem chodit na to ctg?a k svojmu az po porode potom)?

petra1985
9. nov 2009

noo to uz asi poslednykrat a tak do monobloku ked si sa rozhodla, ze budes rodit tam.. na ctg by sa malo chodit do tej porodnice kde chces rodit.. objednava sa tam a mala by si chodit kazdy tyzden az do porodu ale mozes aj castejsie.. a k svojmu gyn. zase potom po sestonedeli

queenka
9. nov 2009

ksivcova..preco by si tam uz nikdy nerodila???mas nato nejaky wazny dowod?lebo si nam ho nenapisala.....

inak wcera som myslela ze uz budem utekat do nemocky a ze uz rodim..ale som sa riadne wystrasila...strasne mi twrdlo brucho asi kazdych 10min ale take 3-4 hodiny wkuse....strasne tlaky som mala a k tomu este mala tak kopala ze som si dala sprchu ale potom to preslo..bol to plany poplach 🙂

katka22r
9. nov 2009

noo moja to boli asi tii poslickovia ze?och ja by aj tak tam uz isla...lebo ja som taky stresulko 🙂

queenka
9. nov 2009

noo ano boli to len poslickovia....nastastie:D ja som tiez strasny bojko takze predstawa ze by som uz mla ist rodit ..och moj boze:D ale ked prezijem porod tak prezijem wsetko potom uz asi...lebo ja sa aj injekcii bojim..hned odpadnem 😖

petra1985
9. nov 2009

nebojte sa nicoho.. ja by som povedala, ze su aj horsie veci ako porod 🙂

queenka
9. nov 2009

hmmm 🙂 no je prawda ze kazdy to preziwa inac a kazdy ma iny prach bolesti takze u kazdeho je to indiwidualne...ale ked podla toho co sa poznam newiem ci prezijem:D ja sa bojim wsetkeho a nemocnic obzwlast....ale kedze moja malicka je mi wsetko na swete tak to hadam wydrzim 🙂

katka22r
10. nov 2009

baby kto je primar v novej porodnici a kto v starej?alebo je len jeden?dakujem

sysa282
10. nov 2009

ahoj v starej neviem ale v monobloku Jozef Adam

petkapo
10. nov 2009

ahojte! ja som rodila tento rok v monobloku. pred porodom som mala obrovske iluzie o tom ako bude porod prebiehat podla mojich predstav (ved som mala nacitanych kopec knih a cely internet 😀 ) ale ked to prislo, tak som bola rada, ze som rada. na vzdycharen som si zobrala oblubenu hudbu v mp3, ale ked prisli tie naozajstne kontrakcie (nemala som epi) tak som prehravac smarila o zem a nebola som v stave pocuvat cokolvek....
v monobloku su na vzdycharni 4 postele a sukromie nie je bohvieake, ale myslim, ze ked zena rodi, tak je jej v tych bolestiach uplne fuk, kolko je okolo nej ludi a ci jej nahodou netrci prdel z nocnej kosele 😀 partnera v prvej dobe pri sebe nemozte mat,pri porode ano (ak si zaplati). na sale su porodne postele oddelene len vertikalnymi zaluziami, cize ak budete rodit este s niekym,tak tiez nie je bohvieake sukromie. klystir v monobloku nedavaju, oholte sa radsej doma predtym a nastrih robia asi vsetkym,ale o tom kedy vam ho urobia urcite nebudete ani vediet. na porode je asi najlepsie to, ze ked pridu ozajstne porodne bolesti, vsetko naokolo vam bude ukradnute, takze si urcite ani nevsimnete ako vyzera porodna sala a v hlave budete mat len to, aby ste co najskor babatko dostali von 😀 😀 😀
ak mate este nejake otazky ohladom monobloku tak kludne IP. vsetkym prajem pohodovy, rychly a malo bolavy porod! drzte sa!!!!!!!!! 😉

petra1985
10. nov 2009

v starej je primarom Marian Kysely

katka22r
10. nov 2009

aha a ty si rodila v starej?ak ano napis mi ip co ako to tam vyzera a tak...zhanam info ja sa neviem rozhodnut kam mam ist a v starej mozes mat mimi pri sebe cely cas?

queenka
11. nov 2009

w monobloku je primar Adam ...dnes som bola akurat pri nom...takze w nedelu uz idem na predoperacne a wyzera to tak ze tam uz aj ostawam....mam si zo sebou doniest wsetky weci keby som ostala...wysetrowal ma tak som otworena uz na pol palca takze o chwilu to ocakawame:D snad to prezijem kedze som hrozny bojko ☹ celkowo monoblok na mna posobi dobrym dojmom takze som spokojna..uwidime aka bude prawda:D ale werim ze to bude fajn:D

katka22r
12. nov 2009

a on aj robi vysetrenia?a on ta poslal na predoperacne?aha na pol palca je malo nie?ale ktovie ako rychlo sa budes otvarat?

queenka
12. nov 2009

katka----no on mi robil wysetrenia pretoze ja ho mam wybaweneho takze pri nom budem aj rodit...no pol palca je malo ale ktowie...predsa uz wiem ze to pomaly pojde....kedze mam do presowa asi 45min cesty tak idem w nedelu a uwidime ci si ma tam necha...podla toho jak budem otworena..takze uwidime...ale uz to cem mat za sebou..aj ked poprawde dlho sa mi w nemocnici byt nechce takze snad to pojde wsetko rychlo:D a y budes rodit w monobloku tiez?

katka22r
12. nov 2009

noo ja budem tiez v monobloku..najprv ze pojdem do starej ale tam su len dve izby roaming a v monobloku mozes mat babenko pri sebe cely cas a su aj wc na izbach a podla mna je to prijemnejsie ako vzdy utekat na chodbu...neviem ale mne sa zda aj s pocutia monoblok ovela lepsi...takze urcite tam super ked mas vybaveneho porodnika,mne to je uz jedno kto ma odrodi len nech ne stosekova alebo ochtinska lebo uteciem s porodneho stola drzim palceky a potom sa ozvy

sysa282
12. nov 2009

ja tiez pojdem do monobloku bola som tam aj pri prvom aj druhom dietati a bola som spokojna.....stosekovu tiez nechcem ze vraj pytonak je dobry.........neviete nieco o nom ?

katka22r
12. nov 2009

noo je celkom fajn aspon ked mi robil kyretaz pri druhom potrate...a potom je dobry aj sima sice mlady ale vraj celkom dobry a gynek.pallova alebo vagaska alebo horanska

andrejka77
12. nov 2009

pan dr.pytonak je jednicka je vynikajuci lekar aj ako clovek je super.mne velmi pomohol.vrelo ho odporucam.mala som aj pri nom rodit ale som porodila o den skor ako sme planovali mala som vyvolavacku a odrodila ma horanska.v monobloku su mlady doktori okrem stosekovej a su fajn.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre