Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

katka22r
14. jan 2010

ja sa tiez vzdy objednavam tak zavcasu ale ja uz na 7 lebo zomnou ide mm aby potom stihal aj do prace 😀 ale na sobotu teraz nas objednali na 9tu

katka22r
14. jan 2010

dobru nocku kocky...mozno coskoro dnes mi zacali troska bolesti hoci nepravidelne ale clovek nikdy nevie,ved ja ked sa tu neukazem v jedno rano tak som v nemocke 🙂

petra1985
15. jan 2010

hmmm tak katusik uz je asi v nemocke🙂 snad sa dockala..

katkri
15. jan 2010

Ahojte mamičky, chcela by som sa vás spýtať, či sa na CTG do monobloku musí objednávať? alebo len stačí prísť 😕

katka22r
15. jan 2010

peti ale nie tu som len mi akosi strajkoval net ked budem dam vediet 🙂ale pekne ze si namna myslela....boli to len poplasne nepravidelne kontrakcie...

katkri ano musis sa objednat....a uz najvyssi cas...ak nemas cislo zajtra ti ho opisem a napisem 😉

petra1985
15. jan 2010

hehe kati coo? poplasne? 41tt a poplasne ah jaj.. riadne ta natahuje malinka

cmuky82
15. jan 2010

katka a kolko dni si mala rozdiel v termine porodu podla menstruacie a podla utz? Lebo mne vychadza podla ms. 20.maj a podla utz. 30.maj. Kroreho terminu sa lekari drzia ked mas pred porodom?

katka22r
15. jan 2010

noo tak ony sa drzia podla terminu poslednej menstruacie ale ja som ju nemala pravidelnu takze podla ultr v 12tt a ja mam rozdiel 8 dni podla ultr v 12tt a podla ultr v 37tt cize asi tak...tak tiez ti vychadza tak ako mne dost velky rozdiel ale ony na konci este prezeraju a kontroluju aby sa nepresvihol nakoniec aj 42tt 😀

katkri
15. jan 2010

Och, vďaka katka, bola by som veľmi rada, ak by si mi to číslo napísala, mne len včera doki povedal, že mám ísť na CTG na budúci týždeň a nevravel nič o objednaní ☹ tak snáď sa to bude dať ... 😕 ešte sa spýtam, CTG tam robia od pondelka do piatku?

katka22r
15. jan 2010

jasne ak nas pustia domou napisem ti odkaz,lebo som po termine a chodim kazde dva dni na ctg ale neviem ako zajtra....jasne ze sa to bude dat len povies ze sa chces objednat a mas...ja som sa bola objednat osobne ale to len preto lebo som mala cestu okolo monobloku a ano robia od pondelka do piatka od 7 do 12tej....a hned mas aj poradnu...ale ak ti mozem poradit objednavaj sa do tej 8mej lebo potom tam je velky zmatok a dlho cakas na poradnu

olienka12
15. jan 2010

katka drzim prsty nech ste coskoro 2 samostatne 🙂) a nech to prebehne co najrychlejsie a najmenejbolestivo.

katka22r
16. jan 2010

ahojte kocky tak ctg oki,ale ma kusa dr.nazlostil lebo ked siom sa spytala ako na pondelok na prijem tak on sa spytal ci sme priamo s po a ja ze ano a on no tak to mate do porodnice blizko keby nieco ale tak pre istotu si tasku v pondelok doneste...chapete?...mam dost ze prenasam a este mam cakat aj doma na spustenie kontrakcii...ono je to po jednej stranke dobre ze budem doma ale tak by som bola pod dohladom...nic idem ja kocky pozerat svadbu kamosky...tak sa majte

katka22r
16. jan 2010

katkri ty ma asi odstrelis...ja som uplne na to cislo zabudla s tych nervou....prepac ak chces hod mi cislo do ip a ja ti v pondelok napisem sms

katkri
16. jan 2010

Katka no čo už 🙂 pošlem ti svoje čislo do ip ale pre istotu, nikto iný z vás, ktoré tu chodíte nemáte číslo do monobloku? našla som dáke na internete ale je ich tam viacej a neviem ktoré 😒

dkb
16. jan 2010

katkri mám číslo do monobloku na ctg, dala mi ho sestrička u môjho gyn., tak skús 7011160

katka22r
16. jan 2010

noo moze byt take sa mi zda ze aj je ale su tam aj dnes urcite ti dakto dvihne ale neviem ci ta objednaju....lebo na dverach je napisane ze objednavky od pondelka do piatka...inak kocky ake mate skusenosti s dr.Hladkym?dakujem za vase nazory

olienka12
16. jan 2010

katkri je to to cislo co dala dkb mam ho ulozene,tak potvrdzujem spravnost 🙂))
katka hladky je ok mlady a spravnak,aj ked mozno na prvy pohlat tak nevyzera 🙂)

katka22r
17. jan 2010

olienka hej taky mlady ja som prinom uz par krat bola len som chcela vediet ci je taky ze vie co robi a ci jeho vysetrenia niesu moc bolestive...

tak kocky som zvedava ako to zajtra dopadneme ci si nas nechaju alebo nie ale ak ano a mala sa narodi dam vediet

cmuky82
17. jan 2010

neboj katus verim ze uz si ta tam zajtra nechaju budem na teba mysliet 🙂

katka22r
17. jan 2010

dakujem pekne od teba inak ip mas ako si chcela 🙂

katkri
17. jan 2010

Jej, ďakujem veľmi pekne za číslo 🙂 😉 zavolám tam zajtra a uvidíme kedy ma objednajú, majte sa krásne a ďakujem za pomoc

katka22r
17. jan 2010

tak nemaju velmi plno takze podla mna uz ten tyzden

cmuky82
17. jan 2010

kati este raz vdaka 😉

andrejka77
18. jan 2010

ahojte ...chcela by som sa iba opytat kedze som z okolia presova,ideme zavadzať prve prikŕmi a potrebovala by som poradit ohladom zmrazenej bio zeleninky -ARDO--- neviete kde tak sa predava?skusala som tesco ale tam som ju nenasla.mozno budete skor vediet a poradit .....dakujem velmi za radu 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

katka22r
18. jan 2010

kocky ahojte ach to nase zdravotnictvo...este malo prenasame takze ak nic do stredy tak o 11 prijem isty a plus vyvolavacka 😒 ...snad sa nieco rozbehne idem dnes na loptu aj na schody...ale vravela ze podla kontrakcii uz by aj mohlo ale byvam nedaleko porodnice tak dobehneme 😀 ...ale lepsie domalezat ako v nemocke nie?

cmuky82
18. jan 2010

katka dnes bol zase ten doktor Hladky? 😒

katka22r
18. jan 2010

nie dnes bola dr.Hricova

cmuky82
18. jan 2010

nejako tu je mrtvo 😀 pekny dnik vsetkym

juliakocka
18. jan 2010

...ahoj katka 22...tak drzim palce nech to dobre dopadne 🙂.... a čim skor máš vaše bábo v náručí

katka22r
18. jan 2010

julka dakujem peknucko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre