Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

dede28
16. apr 2012

@bambulka24 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to sme dve

dede28
16. apr 2012

@bambulka24 som strasne zvedava 😎 😎

juliap
16. apr 2012

ttehulky, buduce mamicky, ak mate zaujem, mozte prist , je to na sidlisku III v Barlicke /skola Matica z bocnej str od Kauflandu/ ...

adman
17. apr 2012

manželka bola v starej porodnci asi pred mesiacom v 16tt kôli nejakým problémom - odporúčam nechodiť tam v tomto období - práve tam búrajú WC a kúpelne - vo štvrtok tam bola tiež na návštevu - zbíjačky, robotníci na chodbách 1 WC a 1 sprcha pre všetky ženy.... stavba a pôrod - to nejde do kopi!!! Inak rooming in je od 9 rano- cca 18. Doniesť všerko aj k iným - odsávačku mlieka. Jednu majú aj na požičanie. Požičiavajú aj baby monitor dychu domou za cca 35eur na pol roka.

mirka12011
17. apr 2012

@tigrica182 gratulujem.....

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka5
19. apr 2012

Ahojte žienky, som tu nová.....môžem sa k vám pridať?Je tu niekto kto má termín v júni 😉 ?

tigrica182
19. apr 2012

@adman ak dovolis opravim ta - rooming je od 9:00 - 19:30 (vtedy sa idu babatka kupat) ja som teraz vratila z porodnice - bola som tam 6 dni a za celu dobu som tam pocula pracu robotnikov tak cca 2x za celu dobu... co nie je vela.... na poziciavanie maju viac odsavaciek....

tigrica182
19. apr 2012

@mirka12011 dakujem velmi pekne....

tigrica182
19. apr 2012

ahojte -hlasim sa zo starej porodnice. uz sme doma - doniesla som si malu princeznicku - 4100g a 49cm 🙂 rodila som CS a ako aj minule aj teraz mozem staru porodnicu len odporucat...

dede28
20. apr 2012

@tigrica182 ahoj,takze este to nie je prerobene??ako to teraz vyzera?

bambulka24
20. apr 2012

@tigrica182 blahoželám k malinkej, nech je zdravá a robí radosť 🙂

klobucik
20. apr 2012

@tinka5 my mame termin v juni 😉
@tigrica182 blahozelam k malej 🙂 ako to teraz vyzera v starej porodnici ? vraj su prerobene aj izby , a je tam aj nadstandard som pocula , je to pravda ? lebo zvazujem kde ist kedze sa nam to uz krati 🙂

zvonkohra
20. apr 2012

@tigrica182 jeje blahozelame

marcovka1
20. apr 2012

@tigrica182 blahozelam 🙂 noo riadna baba 😀

mirka12011
20. apr 2012

@marcovka1
@zvonkohra
ze riadna baba, ale aka peknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ako krasna hajkala..............

tigrica182
20. apr 2012

@klobucik ahojki - no izby som prerobene nevidela - ale pracuje sa na nich - su spravene nove porodne saly - ja som este rodila na starej - bola som na CS takze mi to tak bolo jedno ake tam bolo okolie :D ... ano je tam nadstandardna izba - dokonca som si v nej 2 dni aj pobudla 🙂 videla som aj nadstandard v monobloku a osobone sa mi viac paci stara... aj ked jediny rozdiel medzi tymi izbami je v tom, ze v monobloku mas aj WC na izbe a v starej nie... ale zas v starej by som povedala, ze je to utulnejsie, prijemnejsie a dokonca aj luxusnejsie zariadene... teda moj nazor

tigrica182
20. apr 2012

@mirka12011 dakujeeeem 🙂

tinka5
21. apr 2012

Ahojte žienky, neviete kde sa robí CTG v novej pôrodnici?

juliap
21. apr 2012

@tinka5 na 9, zazvonis na porodnu a povies, ze ides na CTG ...

bmmz
21. apr 2012

@tinka5 tam netreba zvonit treba si tam zavolat objednat sa a prides na 9.poschodie a v tej chodbe vpravo dvere posledne je ctg a cakas kym ta vezmu

danielka1982
22. apr 2012

maminky neviete ako to je ked si chcem zazmluvnit konkretneho porodnika?viem len tolko ze sa podpisuje nejaka zmluva cca 3 tyzdne pred porodom a plati sa 200 € ale neviem ako by to bolo keby som si zacvakala a nakoniec skoncim na sekcii.Mne je to v podstate jedno a radsej by som tie peniaze investovala do deti ale mm ma prehovara aby sme si "kupili porodnika"

bambulka24
23. apr 2012

@danielka1982 keď si myslíš, že to nie je potrebné, tak si ho neplať, je to dosť peňazí, mm predsa rodiť nebude 😉 ja som si tiež neplatila pôrodníka, ale môžeš si za 17 eur zaplatiť pôrodnú asistentku, ja som ju mala a bolo to super, je to oveľaa lacnejšie a je s tebou celý čas, lekár príde až v "hodine 12tej" ale to už vieš 😉

samantha24
23. apr 2012

@bambulka24 pôrodnú asistentku???to snaď nemyslíš vážne, že takáta smiešna suma sa platí, určite to nieje verejná vec zazmluviť si pôrodnú asistentku

anetusa86
23. apr 2012

@tinka5 ahoj. ja mam termin na 1.6. ale kedze som prvorodicka tak pochybujes ze sa trafime :D a rodit by som chcela ist do starej, tak dufam ze to stihnu vsetko dokoncit

hviezdickamaria
23. apr 2012

@dede28
@bambulka24 sprchy a vecka su prerobene na sestonedeli a cigankam ich robili, ked som tam bola pred 3 tt, tie otrhane zavesy tam uz niesu, teraz tam nie su ziadne 😀 😀 😀 provizorna porodna sala je spravena z byvalej pooperacnej izby 😉 inac ta prerabka nie je ziadny luxus (ofšem novu porodnu salu som nevidela, tak mozno tam to bude amerika 😀 ), take jednoduche sprchy, vecka, klasika obkladacky 😉 v pohode 😅

castania
23. apr 2012

@bambulka24 vazne sa da zaplatit porodna asistentka? to kde si si ju dohodla? super vec , to by som brala a vazne smiesna suma ...

bmmz
23. apr 2012

@castania mne sa zda ze si mozes zavolat dulu k porodu a platis tolko nemocnici akoby si platila za manzela pri porode neviem co sa plati dule

bambulka24
23. apr 2012

@samantha24 no takto, pomýlila som sa, akurát sa bavíme o tom doma, tak platí sa 20 eur v starej pôrodnici v prešove. je tam vyvesený verejne, tak blbosť to nie je

bambulka24
23. apr 2012

@hviezdickamaria no teda, čakala som trochu lepšie správy 😀 😀 😀 ale tak vďaka za info 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre