Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

peta111
14. jún 2012

@dominika69 jeeej dakujem krasne a este som sa chcela opytat pre babatko treba vecicky hned ci az ked pojdeme domov ci ako to je? 😒

dominika69
14. jún 2012

@peta111 vecicky staci ked prinesie manzzel pri odchode 😉

peta111
14. jún 2012

@dominika69 Dakujem ja uz mam stresy teraz kde to este do augusta 😅

jezibosorka
14. jún 2012

@eldzina heh, ja som na ctg chodila do starej, a rodila som v saci, nakolko v starej zasiahli tak rychlo,ze ma nechali za kazdym ctg cakat 4 a pol hodiny za vyhodnotenim, ktore urobili ak,ze doktor prisiel do ambulancie a sa podpisalna ctgecko a ja som stala vo privretych dverach,,, pri takejto ochote a rychlosti, by som asi porodila sama na chodbe 😀 takze,ked chce aby vas dokalicili tak rodte v presovskej porodnici, ale kazda ma inu skusenost, moja je zla,

dominika69
14. jún 2012

@peta111 ja mam tiez stresy bojim sa velmi ale to asi kazda prvorodicka 🙂 uz mate vsetko kupene? lebo mi akosi este nie 😒

eldzina
15. jún 2012

@jezibosorka Ahoj. Jasne, ze sa da aj inde chodit na CTG aj inde rodit. Len som napisala svoju skusenost, ze uz "moj pripad" poznali z CTG a tak v tom chaose pred porodom som uz vela veci nemusela vysvetlovat a upozornovat, mala som to v karte.... a fakt len prisiel Dr. na porod stylom, Aaaa to ste vy co .....

barbarkapo
15. jún 2012

Ahoj, má niekto skúsenosti s Dr. Kuba na starej pôrodnici? Prosím dajte info!

merilin
15. jún 2012

este by som chcela vediet od bab, ktore uz maju porod za sebou, ci sa stalo niektorej, ze po roztrihnuti ju zasivali bez lokalnej anest. - za ziva. Ze vraj pri tych tlakoch nastrih ani nieje citit, len potom to zasivanie zavisi od lekara...

peta111
15. jún 2012

@dominika69 Tak nam treba dokupit viac menej uz len take malickosti 😉

bambulka24
15. jún 2012

@merilin tak ja som šitie cítila jak za živa a dačo na umrtvenie mi dali...závisí to od ženy, niektoré to cítia, iné nie 😖

merilin
15. jún 2012

@bambulka24 hmm.... tak pekne.... 😒 a je pravda, ze nastrihnutie nieje citit, len to sitie potom?

bambulka24
15. jún 2012

@merilin ja som cítila, ale popri tej bolesti ostatnej som to nejako extra neriešila 😀 😀 😀 tuším som cítila akoby ma niečo zaštípalo 😅

janja2502
15. jún 2012

no vidim, ze meno Timea je teraz velmi aktualne. Aj ja sa tak volam a to ked som sa narodila (pred 28 rokmi) som bola skor vynimka. 🙂

bambulka24
15. jún 2012

@janja2502 nič by sa nestalo keby to meno dali do kalendára nie?

janja2502
15. jún 2012

@bambulka24 to mas pravdu. Ako dietatu sa mi krivdilo, ked som nemala meniny. Neskor som vypatrala, ze su v maji, no a teraz ich dali na januar. Tak mozem oslavovat aj 2 krat do roka 😉

bambulka24
15. jún 2012

@janja2502 no ja viem o tom, že je to 3. mája 😕

janja2502
15. jún 2012

ano. Ale teraz to niektorí výrobcovia kalendarov dali ku menu Timotej.

dede28
15. jún 2012

@bambulka24 ahoj,ty uz si sa objednala na ten glukozovy test,ides vobec??ja pri malej nebola tak vobec neviem,ze co ma caka 😒 😒 ale som pocula,ze to je riadny grc 😝 😝

merilin
15. jún 2012

@dede28 je to v pohode, a pokial ma tam sluzbu dobra sestricka, tak ti dovoli dat trosku citronu a potom sa to da 😉

bambulka24
15. jún 2012

@janja2502 mohli by sa zhodnúť, nebolo by odveci

@dede28 hej, idem 18.6., aj pri malej som bola, no tak je to humus, čo ti poviem 🤐 ale čo už, keď treba, a potom to čakanie a chodenie na ten hajzel kde všetci a pichanie do prsta, to je ešte horšie, fuj, a kopa cigošiek 🙄 🙄 🙄

dede28
16. jún 2012

@bambulka24 no a to kd e sa presne chodi?mne vravela sestricka,ze to niekde za monoblok mam ist,ze tam je laboratorium 😝 😝 len som ju velmi nepochopila 😀 😀 aj ty tam ides??

dede28
16. jún 2012

@merilin a ked mi nedovolia dat tam kus citronu,tak sa im tam pototo 😀 😀 a budu spokojni 😅 😅

bambulka24
16. jún 2012

@dede28 nie ja idem na polikliniku na levočskú, tam chodím k dr. 😉 aj labák tam je

anetusa86
16. jún 2012

@jolika prepúšťaciu správu pre mňa a popri tom ešte mali asi 2 sekcie a samozrejme obedík :D

mackoxxx
18. jún 2012

@merilin Áno stalo. Nič neboj. Je to tak lepšie, vidia aj kde prípadne krvácaš a lepšie to potom urobia a skôr sa to zahojí. Po pôrode je to aj tak opuchnuté takže to síce bolí no nie tak strašne. Je aj dosť možné, že nepraskneš a ani ťa nebude treba nastrihnúť (mne sa to stalo pri jednom pôrode).

andika5
18. jún 2012

ahojte, neviete nahodou ked idem na CTG robia tam aj ine vysetrenia resp. poradnu alebo len to CTG?dakujem

zvonkohra
18. jún 2012

@andika5 tlak,vaha moč

daniela02
18. jún 2012

ahojte, mozem sa spytat ci aj v starej porodnici je nadstandardna izba, a pripadne ako je zariadena ak ste ju niekto mali ?

tigrica182
18. jún 2012

@daniela02 ahoj - ano je tam nadstandard - je tam TV (plazma - alebo LCD - no proste plocha TV na stene) chladnicka s mraznickou, radio aj na CD, ventilator, sprcha,umyvadlo, kozenkove sedenie 2 kresla a jeden dreveny stolik, postel, taka plexiskova postielka pre dietatko .... celkom fajn... cena je 20€ na den . jjedine co mi tam chybalo bolo WC na izbe.. to je klasicky na chodbe

daniela02
18. jún 2012

@tigrica182 no parada len ci sa k tej jzbe dostanem,ked uz by som si vybrala porod tam :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre