Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
21. sep 2011

@tinika lepsie bez kabelky jasne........

olienka12
21. sep 2011

ja by brala asi kabelku ked uz prvykrat bola 🙂)

danielka1982
21. sep 2011

@sugarka keby si chodila k Ochtinskej vedela by si o čom je reč a verím tomu,že ani tvoj názor na ňu by potom nebol pozitívny a už vôbec nie keby si jej ľahostajnosťou potratila.100 ľudí 100 názorov.Neposudzujem doktorov s ktorými nemám osobné skúsenosti tak to nerob ani ty.Škodíš tým len sebe.No na druhej strane máme vďaka tebe o nej nové informácie len škoda,že nás teda aspoň mňa to nezaujíma.

sugarka
22. sep 2011

@danielka1982 nechodila som ku nej ale aj preto ako spomínate a vnucujete druhým svoj názor, poznám ju veľmi dobre a potratila som tiež, aj dieťa mi zomrelo pri pôrode a nezatralila som lekára aj keĎ SOM VEDELA že za to môže. Verte mi ťažko sa to píše, ale také fórum kde len kritizujete to o niečom svedčí a vysmievate sa .....

sugarka
22. sep 2011

@marcovka1 moja zisti si o PANU doktorovi presne referencie len to čo vieš mi ver nestačí. Zmeníš názor.

tinika
22. sep 2011

@sugarka ja som tu nikomu nevnucovala nazor moja, len som povedala svoj

tinika
22. sep 2011

@sugarka moja ked si prečitas vsetkyprispevky, tak potom mozes kritizovat, a tiez nevies kde kto este čo pise, to by si celeho kona musela čitat, tak nevrav ze o čom to tu svedci a ako uz sme ti včera pisali, ty si tu len prisla sinapisala par prispevkov a vo vsetkych kritizujes, tak sa spamtaj uz a nekomentuj nas ze kritizujeme ked sama to robis

danielka1982
22. sep 2011

@sugarka neviem ako si na tom ty ale ja ked viem,že kôli jej ľahostajnosti som prišla o dieťa tak určite nedovolím aby sa história opakovala,ďalší potrat by som už asi psychicky nezvládla a obdivujem ženy,ktoré sa o bábätko snažia a nevychádza im to a takých je tu veľa.Aj preto som prešla k inému lekárovi lebo chcem aby ten doktor bol zodpovednejší ako Ochtinska a aby som mohla porodiť živé a zdravé dieťa....Píšeme tu svoje názory ale hlavne skúsenosti.A to akú máš ty skúsenosť s lekárom a aj tak si s ním spokojná?Prepáč,ale mi to vyznie ako keby ti bol doktor kôli ktorému si prišla o dieťa prednejší ako tvoje vlastné dieťa...a to je smutné

danielka1982
22. sep 2011

@sugarka a ešte jedna vec...Ja som potratila kôli doktorke ty ako píšeš tiež.Ale sa zamysli nad tým.Bolo by ti lepšie keby si sa snažila a aj tak nemohla mať deti?Mne určite nie...Ja mám 2 deti a jeden potrat a nechcem byť zákerná ale jeden potrat je nič oproti tomu čo prežívajú ženy,ktoré sa snažia mať vytúžené dieťa,koľkými vyšetreniami si prejdu,umelými oplodneniami a nič.Tie ženy to neovplyvnia ale ja som mohla a to tak,že som prešla k inému lekárovi..hawk dohovorila som.

marcovka1
23. sep 2011

@sugarka ja si nebudem zistovat nic este som na Olejara nic zle nepocula a neviem preco vsetky chcu rodit pri nom???nevies?! asi rozumie svojej praci a hlavne ju robi dobre..co Ochtinskej sa neda povedat,lebo ja som zatial nic o nej dore nepocula,ako ti aj danielka1982 napisala ze asi ti je prednejsi lekar s ktorim niesi spokojna fakt nerozumiem 😠 ja si myslim ze nik tu nechce nikomu zle,len si menime informacie o tom je predca forom a nikto nevnucuje svoje nazori druhym ,len vyjadri svoj nazor 🙂

tasha
23. sep 2011

Baby, preco tu riesite sugarku? Ved evidentne sa tu zaregistrovala, aby zaparala. Klud, nejde o nic, len sa teraz niekde na vasich prispevkoch chichuna 😉

sugarka
25. sep 2011

@tasha vôbec tu neide o zapáranie ale vidieť že sa nemáte chuderky s kým porozprávať tak tu kecáte doslova bludy. Ja som nepovedala že som s lekárom spokojná predsa tu nebudem rozoberať svoje osobné pocity(a tehotná som bola 8 krát) mám jedno dieťa a viac už nebudem mať.
@danielka1982 nerieš ma že či som bola spokojná alebo nie a čo je smutné ...... 😎 Zdá sa mi že nie ste objektívne ,vôbec sa na Vás tasha nechichunam som žena vo veku..... a viem čo je život. 😵

danielka1982
25. sep 2011

@sugarka no ked ty vies co je zivot tak asi my vsetky na fore zijeme v rozpravke.Asi to si o nas myslis 😀

sugarka
25. sep 2011

@danielka1982 no ak si myslíš tak asi máš pravdu!

tinika
25. sep 2011

ako uz radsej nekomentujem tu jednu osobu, lebo ta je najmudrejsia a my sme chuderky no ne baby? sa nemame s kym porozpravat, hlavne ze ona sa ma s kym preto tu prisla mudre rady davat 🙂 preto nema ani foto ani nič, aby bola anonymna

mirka12011
26. sep 2011

@tinika nerob si vrasky........ 😎

marcovka1
26. sep 2011

@sugarka uz tu jedna taka bola premudrela chudera ako si ty a ked mas problem tak navstiv odbornika a neurazaj nas!!!!!!!!!! 😝

katkarv
27. sep 2011

ahojte,ja som stretla na pohotovosti dr.Vagasku,asi je tam nova.Urcite by som nechcela pri nej rodit,pripadala mi hrozne neskusena.Kvoli takym dojmom by som si radsej zazmluvnila lekara starsieho napr.Olejara.

zvonkohra
27. sep 2011

@katkarv stretla si ju vazne?Ona robila niekedy pri dr pallovi a v ktorej porodnici?mne sa zdala mila

katkarv
27. sep 2011

@zvonkohra bola som na pohot.v starej nemocke.Na mna isla prisne a pedagogicky chcela ma nechat v nemocke,este ma ani neviedela a sestricke do tel.povedala ze mi ma vypisat papiere ne hospit.Nechcela ma velmi vypocut co mi je len hudla svoje ze tam musim ostat.

zvonkohra
27. sep 2011

@katkarv hmm vidis a preto nedavam na druhych ludi ale idem podla svojho nazoru 🙂 mozno mala zlu naladu

katkarv
27. sep 2011

@zvonkohra asi preto radsej obetovat peniaze a zazmluvnit lekara 🙂

zvonkohra
27. sep 2011

@katkarv i tak sa da

sugarka
28. sep 2011

@tinika Aha keď sa ti nepáči príspevok tak si protivná no nevadí veď ono sa ti to raz vráti.Fotka neni dôležitá ja si myslím dôležitejšie je niečo iné čo tebe asi chýba. Forum je pre všetkých. Dôležitejšie je porodiť zdravé dieťa
to ti prajem.
@katkarv Máš pravdu je neskúsená a veľmi slabá v odbore pôrod. Mám s ňou skúsenosť. Nevie ani základné veci.

tinika
28. sep 2011

@sugarka ja som protivna? ty si tu začala kritizovat a čo sa mi vrati? ani tebe sa moaje prispevky nepačili a sama pises ze je to forum pre vsetkych teraz si uz protirecis, lebo toto ti tu pisu vsetky baby ze forum je o vymene nazorov a to tu robime a za to zdrave dieta dakujem, prajem ho aj tebe, ja sa tu nezvyknem s nikym natahovat a hadat, a vačšinou sa ani to takych debat nezapajam, ale mna sa dost dotklo ze zo vsekych bab čo tu pisu a myslim ze ovela kritickejsie prispevky, si odpovedala len mne a pritom si to chcela napisat vsetkym, tak si nemala nikoho spominat len napisat svoj nazor, ja ti ten tvoj tiez neberiem, a uz nebudem reagovat, lebo to nema vyznam ja sa s nikym natahovat nemienim

mirka12011
28. sep 2011

@tinika neznervoznuj sa ................. 😠

tinika
28. sep 2011

@sugarka a k tej foto len tolko ze vačšinou take čo nemaju tak vyryvaju bo su anonymne

tinika
28. sep 2011

@mirka12011 ja som kludna sa nedam vytočit kvoli nejakej mamine čo sa nudi a vybrala si mna ze bude vyryvat, len som este napisala posledne a uz nereagujem, keby ako na mna nadavala boaj tak to nema vyznam ja budem ta zla bo ja tu najviac nadavam a kritizujem

mirka12011
28. sep 2011

@tinika ale ja si myslim, ze to netreba riesit proste sto ludi sto chuti a poddzubovat sa nema zmysel a hlavne u teba ked si pred porodom.....sak Riško chce spat v klude....

tinika
28. sep 2011

@mirka12011 to myslis ze ja poddzubujem? hihi ved to jej tu vysvetlujeme uz par dni ze kazdy ma svoj nazor a o tom je forum a zrazu sa tym ona ohana ked sa mne nepači jej prispevok, tak som to myslela a proste uz neriesim prajem pekny večer
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre