Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

annie6
20. mar 2012

@marcovka1 Smolko 🙂

mirka12011
20. mar 2012

@marcovka1 jo jo

stassa
20. mar 2012

@marcovka1 ďakujem...tak už len zajtraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

zvonkohra
21. mar 2012

@stassa daj potom dajake info

mirka12011
21. mar 2012

@zvonkohra dam dam :D:D:D info ked mlada pani uz ovsem nerodi :D:D:D
@stassa nerodis? dufam, ze to preslo!!!!!!!!!

stassa
21. mar 2012

@mirka12011 ešte som tu, ale zase ma chytila bolesť krížov, neskutočnáááááááááááááá............bolíííííííííííí ☹ ☹

mirka12011
21. mar 2012

@stassa mojka vydrz to zajtra rano budes maminka dvonasobna oddychuj lezkaj a dohovor drobcovi nech caka do rana 🙂🙂🙂

gabrielafialkova
22. mar 2012

Ahoj mamičky a tehuľky. Chcela by som sa vyjadriť na starú pôrodnicu v Prešove,kedže sa niektoré neviete rozhodnúť. Takže - na starej pôrodnici som strávila obdobie od 24.1.2012 do 4.3.2012. Bola to dlhá doba, cez ktorú som sa stretla len s láskavým a dobrým prístupom sestier a doktorov. Až na jednu sestričku s ktorou sme si nesadli a nemusím ju dodnes. A s jedným lekárom - teda primárom Kyselým. Jeho vyšetrenia sú povedzme drastické,takže som jeho druhé vyšetrenie odmietla. A samozrejme som ho tým naštvala,ale neriešim to,pretože to bolo moje právo pacientky. Ostatný personál - skláňam pred nimi klobúk. Toľko príjemného prístupu, zodpovednosti, profesionality a ľudskosti od personálu sa určite v monobloku nedostane. Sestričky boli pri mne respektíve pri mojich neposlušných žilách nanajvýš trpezlivé a odhodlané infúzie zaviesť,kedže boli predpísané pre hroziaci predčasný pôrod pred ukončeným 37 týž. tehotenstva. A pôrodné asistentky? Tie sú taktiež profesionálky, ktoré svoju prácu taktiež vykonávajú na vysokej úrovni s veľkou dávkou profesionality. Určite sú oporou všetkých mamičiek pri pôrodoch. Moje veľké poďakovanie by som tým nasmerovala na pani Magdu G. a Renátku Š.,ktoré boli pri mojom pôrode a odviedli svoju prácu úžasne na vysokej úrovni. Nesmiem samozrejme zabudnúť na pána doktora Varhoľa,ktorý pôrod viedol. A odviedol ho výborne. V skratke by som to zhrnula asi takto.Personál starej pôrodnice je vysoko kvalifikovaný s úžasným prístupom, priestory sa momentálne prerábajú čo je veľké plus.
Takže sestričky, pôrodné asistentky a lekári ďakujem Vám veľmi pekne za všetko čo ste pre mňa a môjho drobčeka urobili,že ste nás podržali a synček sa nám narodil v termíne v poriadku.
Ďakujem a prajem Vám len dobré pacientky,ktoré budú vedieť oceniť Vašu namáhavú prácu, ktorá nie je ľahká.

olienka12
22. mar 2012

@gabrielafialkova super prispevok az na jednu vetu ... sa určite v monobloku nedostane...

jespera
22. mar 2012

@gabrielafialkova vau vau, ja som sravila tiez mesiac v starej a urcite sme boli v rovnakej nemocnici..? Ja az tak nadsena z personalu a ich profesionality a ludskosti...ci neviem coho niesom.....ale super ze si mala takyto zazitok.

zvonkohra
22. mar 2012

@mirka12011 ako zo stassou vies daco? 😕
@gabrielafialkova super ale bola si aj v monobloku ze takto porovnavas?len sa pytam

marcovka1
22. mar 2012

@stassa no ako moja???uz babetko na svete ? 😕 😲 dufam ze ano a uz sa netrapis 🙂 🙂 🙂

mirka12011
22. mar 2012

@zvonkohra
@marcovka1
zatial neviem nepisala asi este spi akonahle napisem dam vediet ja som nervozna od rana :D:D:D

marcovka1
22. mar 2012

@mirka12011 si hej ked dostala fajnu narkozu.. 😀

mirka12011
22. mar 2012

@marcovka1 fajne smradlavu nakrozu :D:D:D

zvonkohra
22. mar 2012

@mirka12011 stiplavu narkozu nie? 😀

mirka12011
22. mar 2012

@zvonkohra ta stipala? :D:D:D

zvonkohra
22. mar 2012

@mirka12011 mna tak palilo v ustach a zrazu som uz spala

mirka12011
22. mar 2012

@zvonkohra ja si pamatam ako my anest...hovori ze pocitajte do 5 dal masku a hovorim si fuj aky smrad toto ma ma uspat? raz dva tri a uz viac neviem :D:D:D

olienka12
22. mar 2012

@mirka12011 ja som tiez mala pocitat a isla som povedat stipe a uz som nestihla 😀

mirka12011
22. mar 2012

Tak babenky Stanka napisala maju malu Viktoriu ktora sa narodila o 15.10 (3150g a48cm) GRATULUJEME cmuk

gabrielafialkova
22. mar 2012

@zvonkohra áno pár krát som tam skončila - síce nie s hospitalizáciou,ale prístup sestier a lekárov bol nanajvýš príšerný. Bŕŕŕŕ až ma striasa,ak si na to spomeniem
Neviem, myslím si že každý má iný názor a iné skúsenosti. Ja som vždy za starú

marcovka1
24. mar 2012

@stassa Gratulujem! drzte sa baby 🙂 🙂 🙂

danielka1982
25. mar 2012

Dnes ráno ma chytali krče až som začala rozmýšľať či by nebolo načase si zbaliť tašku do pôrodnice...Len akosi mi vyplo čo treba do monobloku 🙂

juliap
26. mar 2012

@danielka1982 pomalicky chystaj ... treba ti koselu na porod, koselu al pyzamo s rozopinanim, podprdu na kojenie, plienky latkove si zober 2 vyvarene do podprdy, ponozky, gate, hygienicke potreby, zupan, uterak osuska, papuce a slapky do sprchy, to by bolo pre Teba, pre babo plienky 1razove 1 balik newborn a vlhcene obrusky, ostatne davaju v nemocke ... doma priprav pre mm ked po Vas dojde kosielku, dupaky, ponozky, svetrik, ciapocku, zavinovacku, to mozes dat do tasky a supnut bud do vanicky od kocika, alebo autosedacky, podla toho v com poveziete mimco domov

danielka1982
26. mar 2012

@juliap diiiky moc...a niečo také ako krém na zadoček alebo lieh netreba?V Prešove som rodila pred 11 rokmi ale to som bola po cisarskom v ,,kome" a mala bola v inkubatore tak neviem.

olienka12
26. mar 2012

@danielka1982 nie netreba daju ti peroxid na pupocek a krem budes mat v kufriku 🙂

olienka12
26. mar 2012

@danielka1982 este salku na polievku, pribor, toaletak

danielka1982
26. mar 2012

@olienka12 no aby som nebola o hlade 🙂 Dakujem

juliap
27. mar 2012

@danielka1982 aj ked je uz mimco na izbe, tak davaju taku vzorku toho kremu na dupku ... no vidis, na pribor a hrncek som zabudla ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre