Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
13. feb 2012

@stassa ja som mala hniz :D taku hrcku no co ti poviem ked mi to tlacil gyndos myslela som ze ho kopnem...a on zlaty boli a ja reku NEEEEEEEEE 😀 a kusala som prst 😎

alla24
13. feb 2012

@editpiaf no ja nebudem rodit u nas v PO ale v Saci v KE a tam to tusim stoji 140 eur ale to neviem uplne presne. Bola som uz aj na pouceni a celkovo sa mi to zda ok. Anesteziologička bola velmi zlata sa ma pytala este ci mam otazky a tak. Ja som ani nemala len moja mamca trochu panikarila ci mi nemozu prepichnut miechu ale vraj taky pripad este ani na SK nebol lebo sa to picha inde....

@stassa no ved ani ja nemam problem s inou bolestou. Ked ma napriklad boli zub tak ja si do neho este aj sprtam 😅 Ale ked mam ist na vysetrenie ku gynekologovi a vidim ako si zacne natahovat tie rukavice a chytat spilky na vyter tak... 😲

stassa
13. feb 2012

@mirka12011 juuuj tak to muselo byť teda hroznéééé. Ani sa ti nečudujem ....ja by som kusala jeho prst.... 😀 😀

mirka12011
13. feb 2012

@stassa 😀 inak aj ja som den po sc lietala po porodnice len ma porodnik dompostele posielal ja mala stastie furt som ho strtla na schodoch 🙂

stassa
13. feb 2012

@mirka12011 no vidíš, tak keby sme tam boli spolu tak by sme tam robili prievan... 😀 😀 😀

zvonkohra
14. feb 2012

@mirka12011 uz len kusticko
@stassa daj potom vediet ako s tou sc hej?inak ja od kedy chodim ku kleinovej od vtedy ma presiel strach s gynek....

tigrica182
16. feb 2012

@lienka_cmuk sak byvame vedla seba - tiez 12. poschodovy 🙂

tigrica182
16. feb 2012

@mirka12011 no ako kedy - podla potreby sebika - bola by som rada 🙂

tigrica182
16. feb 2012

@stassa ano 🙂 neviem - monoblok mi nevonia

tigrica182
16. feb 2012

@zvonkohra no co uz mohol povedat, ked som to zistila, aj s nim v tretom mesiaci 🙂 takze uz toho nemohol vela povedat 🙂
neivem kto ma bude robit a ty?

marcovka1
16. feb 2012

@tigrica182 vazne?a nebolo ti zle,alebo si sa necitila divne...a jazva v pohode neboli ta ? 🙂

lienka_cmuk
17. feb 2012

@tigrica182 jaaaaaaaaaaj ja nikdy neviem ako su tie cisla porozhadzovane 🙂

stassa
17. feb 2012

@mirka12011 mám dalšie ctg- zdá sa mi že troška horšie, ale primár povedal že ešte dobre 🙂

mirka12011
17. feb 2012

@stassa v com horsie? Posli mi na mail kuknem 🙂

zvonkohra
17. feb 2012

@stassa si bola za kyselym??ako zo sc?

stassa
17. feb 2012

@zvonkohra bola som ale prišiel keď som ešte ležala na ctg a len pozrel a išiel preč takže som ho zase neodchytila :/ . O týždeň idem zase tak dúfam že už sa mi to podarí

zvonkohra
17. feb 2012

@stassa ahaaa no tak drzim prsty aby ste stihli dohodnut

stassa
17. feb 2012

@mirka12011 joooj nemám doma foťák 😠 😠 😠

stassa
17. feb 2012

@zvonkohra veď to dúfam že stihnem, neviem ako ho odchytiť, keď on tam jak víchor prejde 🙂

zvonkohra
17. feb 2012

@stassa ja by som za nim sla uplne iny den ako ked mam ist na ctg a priamo za nim do jeho ambulancie

stassa
17. feb 2012

@zvonkohra aj ja som rozmýšľala že to urobím tak ale kde vlastne on teraz má ambulanciu?

zvonkohra
17. feb 2012

@stassa ta toto ja neviem ja som v starej porodnici nikdy nebola

stassa
17. feb 2012

@zvonkohra tak ja som tam bola ale veľmi múdra nie som kde čo tam oni majú.

zvonkohra
17. feb 2012

@stassa ta ved sa dakoho popytas alebo skus zavolat ci ti mozu dat k telef.kyselyho popr.ze kedy robi a kde by si ho asi nasla...

radoslava25
18. feb 2012

@stassa on ma ambulanciu na tej chodbe v starej pôrodnici ako je ctg a dvere oproti.... ale on je tam málokedy (len ked ho niekto zavolá) ale ked ja som chodila na ctg tak sestričkam na ctg treba povedať že by si chcela sním..... a oni by ti ho mali zavolať ak ich pekne poprosíš

jolika
19. feb 2012

@stassa Teraz sa tam prerába a CTG je v ambulancii USG ale choď na sekretariát tam Ti poradia určite kde ho nájdeš alebo kedy máš prísť.

tigrica182
20. feb 2012

@marcovka1 no praveze prve 3 mesiace som nic netusila a vobec mi nic nebolo - az potom ma zacala pobolievat jazva, reku idem k lekarovi a on mi hovori, ze je nejaka zvacsena maternica, zoberieme krv - vysledok - tehotna - sla som na sono - bum 3. mesiac :D

dede28
20. feb 2012

Ja som svoje prve rodila na starej porodnici a nemam dobru skusenost,som lezala vedla romky,len takym zavesom oddelena,sice som mala manzela pri sebe,ale ho pustili ku mne az ked som zacala rodit a hodinku prred tym som tam sama lezala v por.bolestiach.Aked som si po porode vypytala pohar vody,bola som strasne smedna,tak sestricka na to,ze zeny si nosia vodu same!!!Teraz som zase tehotna a sa rozhodujem,ze kde rodit.Do starej uz nikdy!!!!!Ano a este tie sprchy a vecka na sestonedeli,na grc!!!!!!!!

marcovka1
20. feb 2012

@tigrica182 ta pekne 😀 vraj je dobre mat jedno za druhy ,aspon sa budu spolu hrat 😵

zvonkohra
20. feb 2012

@dede28 skus monoblok ci mimo po?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre