Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

ejasmeja
6. jan 2010

tak moje babo sa hmiri o 106 uz od 16. tt, teda od 16.tt to bolo len take jemnulinke "steklenie" akoby motilie kridla, ale teraz sa mi uz veselo ndvihuje brusko aj sa da citit riadne, ked mi niekto prilozi ruku na brusko, ako sa babo hybe. a co ty? citis uz pohyby?
budes mat pri sebe pocas porodu partnera? a chodievas na predporodnu pripravu?

katka22r
6. jan 2010

cmuky ja som zacala citit pohyby v 18tt

eja a ty ako s pripravou?

ejasmeja
6. jan 2010

cmuky a myslim, ze sa nemusis bat, ze nedobehnes do porodnice, prvy porod malokedy byva taky rychly 🙂
ja sa chystam asi do BJ. a ak by som nahodou nedobehla, tak porodim v aute, noooo... 😀

katka22r
6. jan 2010

ajajaj kocky no toto vy sa uz chystate na porod? 😀 ale nie len sa smejem dnes je take cudne pocasie na spanie ale teraz sa rozsnezilo tak ma kusa prebralo kedze milujem sneh,o chvilku sa pojdeme s mm prejst

ejasmeja
6. jan 2010

to vies, kati, informujeme sa dopredu, aby nas co najmenej veci mohlo zaskocit... 😀
tak si uzi prechadzku! ja by som hned isla, ale som nejaka nachladnuta, tak sa musim drzat v teple, uz mi je az otupno sediet doma, ale co narobim, nebudem riskovat nutnost ATB

katka22r
6. jan 2010

tak tak len sa drz pre babo vsetko ja musim poklopkat cele tehotenstvo sme mali bez nadchy a bez inej choroby

cmuky82
6. jan 2010

kati nesmej sa 😀 😀 😀 . No ja uz tiez citim riadne kopanceky dokonca ma dnes rano o stvrtej drobec s nimi zobudil 😠

ejasmeja
6. jan 2010

tak mna kopanim este nezobudilo babo, zatial je celkom nezne, aj ked obcas sa z neho smejem, pretoze ma strasne stekli... 😀

katka22r
6. jan 2010

eji pockaj si este skoro ja uz ani neviem ci mam niektore organy kedze som taka dokopana a vraj posledne tyzdne nema babo tolko priestoru a ja dokopana jak futbalista

ejasmeja
6. jan 2010

no kati, ved toho sa bojim, ale skusim babu "dohovorit" aby si setrilo mamku... 😀

katka22r
6. jan 2010

tak mne to nepomaha ale potom daj urcite vediet ako ta pocuva inak napis mi do ip cislo na seba a ak bude mala na svete dam ti vediet a ty das vediet tu aj do temy sekcovcanky 😉

ejasmeja
6. jan 2010

dobre, posielam cislo v IP

katka22r
6. jan 2010

oki dakujem aj ja som ti poslala svoje akurat mi volal kamos ze jeho mamka nas uz caka na sestonedeli a my nikde 😀 som ani nevedela ze tam budem mat znamu sestricku tak aspon jedna dobra sprava skor uvidim malu 😉

ejasmeja
6. jan 2010

🙂 skor? a normalne by si ju videla az kedy? chces ju mat pri sebe na izbe?

katka22r
6. jan 2010

no ja som myslela tak ze mi ju ukaze aj ked by som sa necitila najlepsie lebo vtedy velmi maminkam nechcu davat male k sebe som sa zle vyjadrila...jasne ze na izbe

ejasmeja
6. jan 2010

Kati, ale ak o malu poziadas, tak ti ju nemozu nepriniest, nie? ani keby ti neviem ako zle bolo... hm?

katka22r
6. jan 2010

no pokial niesi schopna sa malej venovat tak ti ju na izbe nedaju a to nikde

ejasmeja
6. jan 2010

jasne, ale ukazat ti babo musia, aj keby si ani ruku nevladala dvihnit, nie?

cmuky82
6. jan 2010

kati daj zajtra vediet ako si dopadla 😉

katka22r
7. jan 2010

dobre ranko hlasim sa z domu ctg oki zavreta som ako na 5 zamky 😀 uz ideme az 14.1 aj s taskamy...pekny den kocky 🙂

katka22r
7. jan 2010

eji jasne ze ti ho po porode ukazu 🙂

queenka
7. jan 2010

katka....no pekne:D ja som tiez bola zawreta este 6 dni po termine takze sa netes...:D ked budes pretahowat tak jak ja tak w nemocnici pobudnes dlhsie:D ale tak prajem ti aby si mala dobry porod a aby hlawne wsetko dobre dopadlo🙂))ja som bola 10dni w nemocnici....celkom w pohode ale ja som to tazko zwladala bez manzela...daleko bol odomna a uy mi 10dni bolo welmi dlho..nastastie mam uz wsetko za sebou🙂)

cmuky82
7. jan 2010

ahojte kocky tak uz aj ja som spat od lekara, Tripple testy su OK tak sa velmi tesim 🙂 Akurat krvny obraz som mala slabsi tak beriem nejake tabletky a o mesiac idem na kontrolu.
Katka neboj mozno sa tam dostanes aj skor ked to na teba pride 😉
queenka a to preco si bola az desat dni? bola si vycerpana alebo ta nechceli skor pustit?

queenka
7. jan 2010

cmuky----nie po porode ma pustili na piaty den ale pred tym som este lezala 5 dni lebo som uz mala termin a stale som sa neotwarala a kedze niesom z PO a mala som wybaweneho primara Adama tak som tam bola uz skor....

cmuky82
7. jan 2010

aha no to mi odlahlo ved uz aj 5 dni je podla mna dost 🙂

katka22r
7. jan 2010

quennka no ja sa najviac bojim toho aby sa malej nieco nestalo ale pokial kope tak je snad oki...len ci jej nieje pritesno ale raz vyjst musi nie?cmuky tesim sa s tebou ze vsetko oki a uz vies co to bude?

cmuky82
7. jan 2010

nie kati este neviem doktor tam este nic nevidel ☹ . A tebe to povedal v kt. tyzdni?

katka22r
7. jan 2010

uf mne?az v 30tt lebo do vtedy nam ukazovala ritku 😀

cmuky82
7. jan 2010

nase babo bolo otocene dobre, ale nic tam nevidel a tiez povedal ze to bude vidno az v takom 30tt. co uz hlavne ze vysledky dopadli dobre 🙂

ejasmeja
7. jan 2010

kati, aj moje bolo na UZV otocene ritkou! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre