Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankakoc
17. jan 2014

@hebamme nevies kolkym sa to stalo, len 2 to tu nahodou napisali 😉

hebamme
17. jan 2014

tak viem asi ako ty 🙂

hebamme
18. jan 2014

@luk25 🙂 ano ty vies vsetko ako to bolo 🙂 necham ta v tom 🙂

luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sopkova
18. jan 2014

ležala som v monobloku na gynde, starostlivosť sestričiek a lekárov veľmi dobrá, treba sa však pýtať čo vám pichajú, na čo vám berú krv, kedy budú výsledky, kam idete, čítať si svoju kartu (prípadne si ju vypýtať na preštudovanie), aby sa nezabudlo na niektoré vyšetrenia, dávať dobrý pozor čo ktorý doktor hovorí, komunikovať so spoluležiacimi či aj im to robili...pacientiek tam majú dosť, navyše sa striedajú sestričky aj lekári, takže vzniká prirodzený zmätok...odmalička sme chodievali po rôznych doktoroch tak už približne viem, čo mám očakávať, čo môžem odmietnuť, na čom mám trvať, viem si skontrolovať čo mi tečie do žily atď atď... 😉

1312
21. jan 2014

Ja som rodila v monobloku pred necelymi 2 tyzdnami a bola som velmi spokojna.sestricky na gynekoligii i sestonedeli vynikajuce,uzasny pristup,vsetko vysvetlili ci robis.lekari,odborny a ludsky pristup,geólogo personal vyborny.aj na novorodeneckom bol dobry personal,velmi Mila lekarka.ja odporucam a ked pojdem znova tak urcite tam 🙂

dankariska
24. jan 2014

@1312 Ahoj, chcela by som sa spytat, ci si mala nejake specialne priania pocas pobytu v monobloku a kedy si mala babatko pri sebe na cely cas?

1312
26. jan 2014

Ja som nemala ziadne priania specialne,starali sa o nas dobre.vanádio som mala pro sebe na cely sem 2 dni pó sekcii do Pol jednej v noci,a potom od Pol siestej rano.

jankakoc
26. jan 2014

@1312 v noci si nemala babatko vobec? A nemala si problem co s mliekom uz ked sa ti rozbehla laktacia, lebo mna nechali 1 noc vyspat sa a potom som mala maleho aj na noc, ze je to lepsie kvoli mlieku lebo v noci sa tvori

1312
28. jan 2014

@jankakoc ne sa rozbehla laktacia naplno az na 5 den, ked som odchadzala z porodnice, takze nemala soim ten problem, ale boli sme na izbe tri zeny a ani jedna nemala babatko v noci pri sebe, hoci uz mali dost mliecka.

fely
13. feb 2014

Ahojte, som v 33tt a za tri táždne jdu na poradnu už do monobloku. Musím sa tam nejako objednavat? a to je na tom 9 patre? Ďakujem vám 🙂

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fely
15. feb 2014

@elisssasa Ďakujem mockrat 😉
Ještě som sa zabudla spytat, či pri porode budem mat nemocničnu nočnu košeluu nebo si mám vzit nejaku staršiu z domu? Čo myslíte?

sona_v
15. feb 2014

@fely na porod si dones svoju starsiu nocnu koselu, neviem o tom zeby davali ich erarne

nellynka75
21. feb 2014

@hebamme Turnansky .... som sa pomylila

mibi41
21. feb 2014

Baby co hovorite na dr.Kyseleho zo starej nemocnice??

katka9110
21. feb 2014

@mibi41 Pred rokom a pol som rodila v starej nemocnici.Malá sa narodila sekciou, ktorú viedol dr. Kyselý . Bol velmi milý, ochotný a počas tých šiestich dni, ktoré som bola v pôrodnici ma chodil kontrolovať .Nemala som ho pred pôrodom zazmluvneného, S jeho prístupom som bola veľmi spokojná. Tohto roku v júli sa nám narodí druhé dievčatko. Rodiť pôjdem do starej nemocnice, pretože som tam bola spokojná ako s lekármi tak aj so sestričkami, ktoré boli úžasné(až na jednu) a bola by som rada, keby bol pôrodníkom opäť dr. Kyselý . Neviem či tam ešte pracuje.

mibi41
21. feb 2014

@katka9110 ano pracuje,uz nieje primar.Ja som si ho vybrala,teraz som bola 1x na ctg pri nom.Dakujem za odporucanie.

tixi
21. feb 2014

Neviete niekto, ci sa v starej nemocnici nachadzaju aj nadstandardne izby?

nmonika
21. feb 2014

@fely Ano,objednava sa na ctg.A je to na tom 9.posch. 🙂

fely
21. feb 2014

@sona_v
@nmonika Ďakujem baby 🙂

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mibi41
21. feb 2014

@emelia18 to neviem,ale teraz je nejaka doktorka(stara dievka)a ze nieje moc prijemna a ze zlaty doktori pri vysetrovani na vizite a ze vobec nieje za sekcie vsetko nuti na prirodzene porody,aspon tak mi bolo povedane.Tak mam aj strach,ja sompo sekcii chcela by som rodit normalne ale vsetko je v Bozich rukach.

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucenka911
21. feb 2014

@lucy2111 pan dr.hladky je jeden z tych obvinenych ja som rodila v monobloku a vsetko bolo super

tatiana1985
21. feb 2014

@lucenka911 ahoj, zaujal ma tvoj prispevok... dr.hladky je obvineny?preboha z coho? 😅 😅

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatiana1985
22. feb 2014

@luk25 bozemoj... ☹ ☹ a co sa stalo, myslim preco zomrela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre