Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

bmmz
5. jún 2009

ivulik 2 ...neboj zvladnete to a dufam ze aj my

janja2502
8. jún 2009

baby, uz ste porodili?

ivulik2
9. jún 2009

no aj ja by som chcela vedie kto v akom týždni rodil lebo mne sa to už kráti a neviem či to mam čakať v 40 alebo až v v 42 tt som z toho trocha zmetena lebo čo lekar to iný termin porodu mi vypočítal....

janja2502
9. jún 2009

ivul, aj ja som este cela. neviem dokedy 😒

danielkapo
9. jún 2009

ahojte...sa uz neviete dockat? 😀 😉 necudujem sa 😉
ja som rodila v 41tt...
ivulik, cakaj kedykolvek...no prenasat dlho nenechaju pokial viem...max.2tyzdne

janja2502
9. jún 2009

dani, ty si mala epi?

ivulik2
9. jún 2009

dani max. 2 týždne ale od ktoreho týždna? od 40 alebo od 42?
janja a ty budeš kde rodiť?

janja2502
9. jún 2009

v monobloku

ivulik2
9. jún 2009

ja keby som nemala znamu pôrodnu asistentku v starej tak idem tiež do monobloku 🙂 nemaš strach? ja sa strašne bojim ani neviem čoho ale chyta ma doslova panika preto ani velmi neriešim kedy to pride, niekto už nech čim skor ale ja to dajak aj sama odkladam...

janja2502
9. jún 2009

ja mam svagrinu PA, ale nerobi to. To vies ze aj ja sa poriadne bojim, ved neviem co ma caka. Tiez by som chcela aby to uz bolo. Normalne mam teraz take tlaky v brusku. Och nech to uz pride. 🙂

danielkapo
9. jún 2009

ivulik, myslim, ze dva tyzdne po termine...teda asi 42tt...ale nie som si ista 😅 nemala som epi, lebo som rodila sekciou.

ivulik2
9. jún 2009

keby to človek aspon vedel kedy to pride ale takto... takto to može prisť kedy kolvek ja by som radšej bola na tom keby som vedela že kedy presne aspon by som sa psychicky pripravila na to ... juuj ja sa ani nebojim tak porodu ako lekarov a nemocnice... 😖

bmmz
10. jún 2009

nech to pride kedy chce este si vychutnat obdobie s bruskom... a to neskutocne tesenie na uzlicek

katka.m
11. jún 2009

Dievčatá, keď to začne tak nebudete mať žiaden čas na strach 😉 Držím vám palčeky. Najhoršie je to, že neviete čo vás čaká, ale keby ste to už vedeli, tak sa už len tešíte na krásne, malé, voňavučké bábo. A aj keby ste mali ten pôrod ťažší, tak keď začujete plač a doktor povie že sa narodilo zdravé dieťatko, tak na všetko zabudnete a aj 100 stehov bez umrtvenia si ani nevšimnete. Tak sa držte 🙂

janja2502
11. jún 2009

dik kati 😉

gab22
11. jún 2009

Ahojte, aj ja som sa rozhodla pre monoblok v Po, pred dvoma tyzdnami som tam lezala a bola som spokojna, velmi zlate sestricky a personal. Drzim prsty babulam co to maju za par...

deniskajakubko
11. jún 2009

ahojte holky, tak my sme už doma s Filipkom, došli sme dnes na obed. Narodil sa 1.6., boli sme v monobloku a neľutujem. Prístup sestričiek je celkom dobrý aj lekári sa mi zdali super. Ale pri sestričkách je potrebné sa ich pýtať všetko čo Vám nie je jasné ohľadom bábätka, lebo samé od seba sa neopýtajú. Ale poradia, ak sa opýtate. Takže odporúčam monoblok. Ja som si vyskúšala aj starú nemocnicu, ktorá tiež nebola zlá, ale keď by som si mohla ešte raz vybrať tak idem do monobloku.

deniskajakubko
11. jún 2009

Tu na modrom koníku mi píše, že dnes sa má narodiť Filipko

janja2502
11. jún 2009

denis, gratulujem k filipkovi, nech sa vam dari. 😵 😵 😵
ja stale len cakam a cakam a nic z toho ☹

deniskajakubko
11. jún 2009

janja, veď už aj Tebe sa to kráti, držím palce, nech máš rýchly pôrod a nech je všetko v poriadku a ste zdravé 🙂

janja2502
11. jún 2009

diky denis. u koho si rodila??

gab22
11. jún 2009

Aj ja sa pripajam k blahozelaniu, vsetko naj a nech ste hlavne zdravucky...ako pisala Deniska treba sa pytat sestriciek ohladom babetka z novorodeneckeho oddelenia, to presne spomynali aj mamicky co uz mali babetka...

deniskajakubko
11. jún 2009

rodila som pri Dr. Hladkom a bol celkom zlatý. Bol to aj môj izbový lekár. Niektoré dievčatá na ňho hundrali, ale pri pôrode som bola s ním spokojná. Celkovo je tam veľa mladých lekárov, takže si myslím, že to je super. Sú ešte takí nažhavení

deniskajakubko
11. jún 2009

a ďakujem za blahoželania 😉

bmmz
11. jún 2009

deniskajakubko tak blahozelam nech ste hlavne zdravi ... a ako porod v pohode?

petra1985
11. jún 2009

deniska blahozelam nech dari🙂

katka.m
11. jún 2009

deniska, blahoželám 🙂 Hladký je mladý plešatý?

bmmz
12. jún 2009

katka.m ... hladky je maly vyholena hlava

katka.m
12. jún 2009

A čo robil v monobloku 😕 Ja som ho stretávala v starej. Aj keď som tam ležala aj po pôrode.

ingra73
12. jún 2009

Mudr.Hladky bol este vo februari t.r. v starej porodnici 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre