Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

zvonkohra
23. nov 2011

@anavila fuha myslis???

lily25
23. nov 2011

ahojte
@anavila ma pravdu mamka mi robi v starej nemocnici aje to pravda že vypovede dali vsetci okrem kyseleho a este jedneho(neviem meno ale zistim)ale o tych bulharoch nehovorila nic tak ked budem vediet niečo nove rada vam dam vediet🙂mna to tiež velmi ttrapi lebo kamosky maju v decembri terminy, a my sa tiež snažime o b abo a neviem si predstavit tu neistotu ☹ ale snad dostanu tí lekari rozum 😠

mirka12011
23. nov 2011

@lily25 v monobloku je to ako? kto tam ostava?

marcovka1
23. nov 2011

no nech sa nehnevaju ,ale uz mi idu na nervy ty lekari 😠 hlavna vec ze skladaju slub ale je im na prd 😠 no dnes mali stretko z prezidentom a on im dal poslednu sancu,som zvedava kde na nich budu cakat hlavne tu z vychodu asi pojdu na urad prace hlupaaaci 😠 😠 😝

nercia
23. nov 2011

nechapem že im zvýsenie o 300 eur nestačí. Ved o rok , dva možu oäť chcieť zvýšiť ale takto naraz až do 1200 eur? v kríze? Fakt kocurkovo. Hlavne nech sa im skrátia služby na maximálne 12 hodín aby mohli byť stále 100 % pozorný. Veď kto sa môže sústrediť po 35 hodinách služby. Jasné že potom doktor chybí. Inak klobúk dole pred všetkými lekármi.

janinah
23. nov 2011

@nercia ja poznámku k tomu uchylákovi-ak by po prvom obťažovaní dostal facku alebo sťažnosť jeho nariadenému,tak by si to nedovolil,ak si to dovolila a možno sa len hlúpo zasmiala,tak si mohla vyzerať,že nie si proti...ale inak toto napísať a menovať človeka,ktorý sa k tomu nemôže vyjadriť,to je silná káva ...nehovorím,že klameš,nepoznám jeho ani teba,ale toto sa mi nezdá ok 😒

janinah
24. nov 2011

@marcovka1 šak sľub skladajú,ale nie o tom,že si nechajú donekonečna po hlavách skákať a poslušne makať napr. pre penťákov...mimochodom koľko ľudí skladá manželský sľub a ako sa to potom to dodržanie sľubu končí? 😉

lubkasungirl
24. nov 2011

@janinah mna ked jeden debil chytil za prsia,tak som mu povedala,ze este raz,tak mu ruku zlomim :D dal pokoj 😉

marcovka1
24. nov 2011

@janinah aha tak prepac,ale to som nevedela ze sa pri v stupe do manzelstva sklada hippokratova prisaha! 😕 tusim je to rozdiel manzelska a lekarska prisaha a dalsia vec ked budes surne potrebovat operaciu tak co sama si ju vykonas?? 😕 mne je len luto mamiciek ktore idu rodit teraz v decembri musia byt v takom strese ze niet im co zavidiet ! ☹

mirka12011
24. nov 2011

@marcovka1 hii si zabila....sak dobre radicova im dala ....... uz chcu az prilis vela som zvedava co povedia aspon mesiac na UP ked budu...ked im 300eur malo.....
a dnes som rozmyslala preco dochodcom davaju tie vianocny bonus a nedaju aj mamickam na materskej aby mohli kupit detom krasne darceky? sak dostavame menej jak dochodcovia.....
myslim rodicak

olienka12
25. nov 2011

kocky s tymi lekarmi nestresujte ked nestiahnu vypovede prezident vyhlasi vynimocny stav a budu musiet nastupit do prace dokonca pridu o cast platu... tak ci tak, pracovat budu

marcovka1
25. nov 2011

@mirka12011 ved prave aj ja som sa rozculila ze dochodcom davaju a mi mamicky mozme tak ist kde si... 😠 minister mal by navstivit aj obchod s detskymi vecami a potom mozno by nam pridal,ale on ma uz velke deti tak ho to netrapi 😝 a idu volby musia si podplatit dochodcov,aby ich niekto volil..volov... 😀

mirka12011
25. nov 2011

@olienka12 nikto sa nestresuje........
@marcovka1 no ze podplatit dochodcov do prcis nas nech podplacaju sak deti su buducnost....ale to tak ked raz bez rozumu tak aj ostanu hihi

janinah
25. nov 2011

@olienka12 s tým stavom núdze a lekármi to nie je také isté ani jednoduché po právnej stránke
@marcovka1 ja tým dôchodcom doprajem,ved potom by nemali z čoho podarovať svojim deťom a vnúčatám,čo ich aspoon raz do roka prídu pozrieť 😉 ale vážne,dôchodcovia si zaslúžia,je to generácia čo poctivo pracovala a niečo aj tu zanechala...a načo deťom na darčeky,však o to Ježiško sa postará 😉 😉 ale vážne,moje tretie dieťa má 3/4 vecí z bazárikov a aj darčeky dostane,treba si vedieť zadeliť to čo máme na MD,ved bude aj lepšie,ak nastupime do práce

olienka12
25. nov 2011

@janinah lepsie ked nastupime do prace... do akej... jedno miesto 30 uchadzacov koho uprednostnia? mladu pipku bez deti alebo maminu?

janinah
25. nov 2011

@olienka12 ja som nemala problém,šef mi povedal,že dobrú pracovníčku potrebuje vždy 😉 možno treba odchádzať na MD z istej pozície a pričiniť sa o to,aby mali o teba záujem aj potom 😉

tinika
25. nov 2011

@olienka12 vraj u nas postahovali uz vypovede

janinah
25. nov 2011

@tinika odkial vieš?robíš n a riaditelstve nemocnice?

olienka12
25. nov 2011

@janinah ja som dala vypoved pocas materskej

olienka12
25. nov 2011

@janinah a kazdy povazuje nieco ine za dobru pracu...

tinika
25. nov 2011

@janinah nie,ale kocka co rodila so mnou tam ma kamosku sestričku a ona jej vravela

zvonkohra
25. nov 2011

Zasa mudra osoba:p

mirka12011
25. nov 2011

@zvonkohra si zabila hihi

marcovka1
25. nov 2011

@zvonkohra
@mirka12011 uz dlho bola nuda ne ? 😖 anicka asi otravuje v teme saca zo svojim ukazkovym porodom 😀 😀

mirka12011
25. nov 2011

@marcovka1 no asi 😎 teda dufajme hahaha

lily25
26. nov 2011

inac pozrite tento link, prešovska nemocnica už hlada nových lekarov tak som zvedava kam pojdu tí ktorí dali vypovede 😒 http://kariera.zoznam.sk/sk/pracovna-ponuka/111...

olienka12
26. nov 2011

pomenia sa presovcania pojdu do KE a naopak 🙂

zvonkohra
27. nov 2011

@olienka12 si zabila 😀

samantha24
28. nov 2011

@olienka12 samozrejme že uprednostnia maminu lebo ta mlada pipka si chce aj založiť rodinu, asi si sa nikdy neuchádzala o prácu. pretože ak ide mlada na pohovor tak prv čo sa pýtaju že či ma známosť a kedy deti.

mirka12011
29. nov 2011

Fakultná nemocnica Prešov chýba 20 anestéziológov, 7 gynekológov, 12 neonatológov/pediatrov, 10 chirurgov, 16 traumatológov, 10 neurológov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre