Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

tigrica182
11. dec 2012

@tasha aka pohotovost??? len ked mam cas a deti mi spia, aby mi nedostali na notebook, lebo obaja sa s nim uz chcu hrat... pocas denneho spanku sa to snazim riesit tak, ze maly je v postielke u nas a malu davam na postel k rodicom... ale ak musia byt spolu - nebudia sa... akoze vysvetli takemu krpatemu v mojom pripae 11 mesacnemu synovi, ked sa narodila dcerak,a ze ma byt ticho,lebo mala tam spi 🙂 ignore 🙂 my sme aj syna ucili spat v hluku - lebo mame domace kino takze si zvykli

tasha
11. dec 2012

@tigrica182 ale mas/mame to super, zaciatky su tazke, ale prezit tazky rok, dva a potom sa snad spolu krasne pohraju, hoci su opacne pohlavia 🙂 ty mas medzi detmi rozdiel rok, ja budem mat dva, to sa este da, si myslim 😉 a varis kedy?

tigrica182
11. dec 2012

@tasha no uz teraz sa spolu pekne hrajkaju - pride ju polubit - vid album - deti spolu ... ono aj ja hovorim, ze este jeden rok vydrzat a uz to bude kvazi brnkacka... varim hned rano, lebo ked ide maly spat, uz musi mat polievku - teda tak som si ho naucila a hlavne rano sa vie sam zahrat, aj mala je vyspata, tak sa pohra sama - nepotrebuju ma tak, ako napr. poobede... to na mne vyssia ako uteraky 🙂

tasha
11. dec 2012

@tigrica182 no, mas toho dost, ani sa nepytam, kedy oddychujes 🙂 zatial vdaka za trpezlivost, odpovede.. prajem pekny den a veeeeela energie 😉

tigrica182
11. dec 2012

@tasha co je to oddych???? snazim sa vecer s muzom - ak sa da - ked pride domov... alebo teraz som si nasla snad novu zalubu - chcem vyrabat koberec, tak striham latky na tenke pasiky 🙂

bambulka24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dede28
13. dec 2012

@bambulka24 no tak moj maly viac jak hodku cez den ani nepospi 🙄 🙄 😝 😝

mirka12011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tasha
13. dec 2012

@bambulka24 to je fakt, nie je to na skodu, ked sa dieta nauci spat v hluku, len neviem, ci si jeho nervova sustava v spanku "oddychne", ked ten hluk neustale posobi. Dobre je, ak dieta spi v tichu, ale pritom sa nezobudi, ak nahodou nieco buchne alebo nejaky dobrosrdecny sused vrta cely den 😉

bambulka24
13. dec 2012

@dede28 akože fakt??? no tak môj pospí viacej, ale problém je zaspať 😒

bambulka24
13. dec 2012

@dede28 a kedy chodí spávať večer? aspoň v noci potiahne, koľko spí dokopy?

@tasha jasné že nie v nonstop hluku 🙂 A malú budeš mať doma hej? ešte nepôjde do škôlky?

tasha
13. dec 2012

@bambulka24 mala bude mat 2 roky, ked sa narodi druhe, takze urcite mininalne pol roka (do septembra) bude doma 🙂 isto sa budu budit navzajom, hlavne v noci, ked budeme spat vsetci v jednej miestnosti, ale snad si zvykneme. Ako je to u vas?

bambulka24
13. dec 2012

@tasha my máme rozdiel necelých 21 mesiacov bez dvoch týždňov...tiež spíme všetci spolu...keď sa malý zobudí, beriem ho na kojenie do obývačky, prebalím ho, napapá sa a ideme späť do spálne 😉 malá si celkom zvykla, akurát keď vykrikuje v noci zo sna, alebo pofňukuje tak sa mi malý zvykne prebudiť, lebo má brutál light spánok 😒

tasha
13. dec 2012

@bambulka24 tak malu mas presne taku ako ja moju a maleho budem mat doma o 3 mesiace 🙂 maleho v pohode zase uspis minimalne cicikom, horsie, keby sa budila mala, nie?

tasha
13. dec 2012

@bambulka24 ozaj a deticky mas obidve v postielkach alebo ste malu dali na vlastnu postel? neviem, ci zhanat dalsiu postielku alebo tuto prenechat krpcovi a malej kupit detsku postel..

bambulka24
13. dec 2012

@tasha malej sme kúpili veľkú posteľ so zábranou, teda takú menšiu ako klasickú kvôli tomu aby sa nám to zmestilo do izby...dali sme stolárovi robiť, neoplatilo sa ďalšiu postieľku kupovať už...

tasha
13. dec 2012

@bambulka24 hej myslela som si, uz som aj pozerala na nete nejake detske kratsie postele.. mala si zvykla rychlo na zmenu postielky? neziarlila, ze v jej postielke spinka iny krpec? 🙂

marcovka1
13. dec 2012

@mirka12011 bola som bola 🙂 tvoju mamku poznam uz od davna a nevedela som ci ty ma poznas s MK 😀 no a potom som myslela ci mamka daco nespominala ..nabuduce ta urcite neprehliadnem 😀 😀

bambulka24
13. dec 2012

@tasha vôbec nežiarli, do novej sme ju dali pár dní pred tým, čo sa malý narodil, páčilo sa jej hneď a ani neriešila, že niekedy spala v malej postielke, ani sme jej nehovorili, že tá pôvodná bude pre bračeka, bola nadšená z veľkej postele 😀

mirka12011
14. dec 2012

@marcovka1 ne ne vies co kukam na tebe reku odkial ta poznam...kukam mamka ta pozna a pytam sa jej ci fedorku nepoznas nahodou a ona hej hej a ja reku tak je to ona predsa :D :D :D

dede28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verion
18. dec 2012

je tu niekto kto chodí od 36tt. do starej pôrodnice na ctg a na poradňu? príp. niekto kto bude mať pri pôrode Olejára? alebo len niekto kto má skúsenosti s tím chaosom v starej pôrodnici...

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marryen
19. dec 2012

@jarhal s tou súkromkou máš úplnú pravdu, baby, ktoré tu hľadajú info o pôrodniciach budú asi sklamané.. ☹ inak nič v zlom baby, ale názov témy je jasný 😉

ludka1809
20. dec 2012

fuuu tak toto som teda necakala že sa taketo nieco može stat:( http://presov.korzar.sme.sk/c/6532170/v-nemocni...

marryen
20. dec 2012

@ludka1809 je to smutné, pozerám, že už skôr sa to stalo,no teraz o tom prvýkrát počujem ...

zvonkohra
21. dec 2012

oôl

zvonkohra
29. dec 2012

ospravedlnujem sa mala sa hrala 😀 az teraz som si vsimla

anculala
4. jan 2013

ahojte,
viete mi povedat ako to chodi v novej porodnici - prikladaju dieta hned po porode na telo mamicky? Aky maju postoj k porodnym planom? vopred vdaka 🙂

dede28
4. jan 2013

@anculala ahoj,tak ja som rodila na novej pred 2 mesiacmi a maleho mi neprilozili hned len mi ho ukazali a brali ho skontrolovat a tak mi ho na trosku doniesli,no a porodny plan neviem,ja som ziadny nemala 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre