Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
17. mar 2012

@zvonkohra odvaha kokos 🙂🙂🙂

stassa
17. mar 2012

@zvonkohra si zabila 😀 😀 😀

stassa
17. mar 2012

@mirka12011 no čokoládu viem že ne. Ja že v tých cukríkoch bude nejaký skrytý význam - jak ty znaš. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dnes som sa dozvedela že kamoška čo čakala so mnou už má synčeka, dnes sa jej narodil v noci a ešte jedna tiež synčeka už pred pár dňami. No nič baby...už len ja na rade 😉 😉 😉

mirka12011
17. mar 2012

@stassa mojka si vystihla uz len ty si na rade 🙂🙂🙂 cukriky no sak mozem ti doniest bombonieru cukrikovsku s lekerom dnu 🙂🙂🙂🙂🙂 len neviem ci bez cokolady najdem 🙂🙂🙂🙂

zvonkohra
17. mar 2012

@mirka12011 cokoladu zlizes 😀

stassa
17. mar 2012

@mirka12011 budem vďačná i za žuvačku 🙂 🙂 🙂

mirka12011
17. mar 2012

@stassa tak kupim balik zuvaciek a dam ti jednu :D:D:D
@zvonkohra to je jedno nas upozornili sestricky ze ani jogurt cokoladov nemozme :D:D:D hlavne ze nam ho na ranajky dali :D:D:D

stassa
17. mar 2012

@mirka12011 joj, nám na obed dali paradajkovú polievku a mäso s ryžou a hráškom .....mňamka 😀 😀

zvonkohra
17. mar 2012

@mirka12011 ja som kaslala na take ja som potrebovala svoju davku 😀 😀 😀

mirka12011
17. mar 2012

@stassa waw luxus 🙂🙂🙂
@zvonkohra zavislacka jedna 🙂🙂🙂

zvonkohra
18. mar 2012
castania
19. mar 2012

ahojte, neviete mi prosím napísať, aký je postup pri objednaní epidurálu v monobloku? kde to mám ísť zaplatiť a podpísať? dúfam, ze to môže aj manžel, kedže som na prisnom kludovom režime 🙂 dakujem

stassa
19. mar 2012

Baby ako je to so službami v starej pôrodke? Keď niekto slúži tak je tam celý deň? či 24-ka? A ak neslúži napr. primár....????

dulkagabulka
19. mar 2012

Dňa 26.3.2012 bude na STV2 odvysielaná relácia Medicina, ktorej témou budú Moderné metódy pôrodov. Hosťami relácie budú prednosta nemocnice na Kramároch, Doc. MUDr. Igor Rusňák CSc. a riaditeľ sanatória Koch MUDr. Vladimír Cupaník, PhD.. Členky OZ Ženské kruhy pripravili pár diváckych otázok, ktoré zaslali redakcii STV a ktoré si môžete prečítať v príspevku . Nevieme či otázky budú aj hosťom relácie položené. Ak vás otázky zaujali a chcete vidieť odpovete, pozrite si reláciu v pondelok dňa 26.3.2012 na stanici STV2

http://www.zenskekruhy.sk/index.php/akcie/pozyv......

janja2502
19. mar 2012

@castania presne to zaujima aj mna. Vidim, ze mame skoro rovnaky termin, mozno sa stretneme 😉

hviezdickamaria
19. mar 2012

dievacata, neviete niektora, ze kde sa mam teraz hlasit, ked na mna dojdu kontrakcie abo mi rupne voda v starej porodnici??? bo teraz ked rekonstruuju, tak je vsetko naspak 😀 a som sa zabudla spytat sestricky, dnes bol na ctg chaoooooos, vsetci dr. operovali 😕

bambulka24
19. mar 2012

@hviezdickamaria ešte to nie je prerobené? máš číslo kde si sa objednávala na ctg že? tak skús zavolať, keď tam je ešte chaos

marcovka1
19. mar 2012

@stassa ja som myslela ze si uz s primarom dohodnuta ci? 😕 24 -rky asi nerobia skor 12 -tky,ale primar urcite ,len 8 moc som ti nepomohla ,ale skus zavolat do nemocnice urcite maju nejake info pre pacientov 🙂 🙂

stassa
19. mar 2012

@hviezdickamaria ja sa chystám ísť na príjem z hlavného vchodu...tam ako sa chodí na ctg ale hore po schodoch a zazvoníš na pôrodnú sálu. Ja tak idem vo štvrtok....

stassa
19. mar 2012

@marcovka1 veď som dohodnutá, len som nevedela ako to oni majú tam tie služby či 24 či 12... Lebo keď napr. má primár zajtra 24-ku tak v stredu ráno asi pôjde domov si oddýchnuť.... a ja nie som až tak s ním dohodnutá že zavolám a on príde...ja len tak "na tajňáka" 😀 😀 😀

jezibosorka
19. mar 2012

@stassa ked ides rodit sekciou vyter na streptokoka je zbytocny

hviezdickamaria
20. mar 2012

@stassa jaaaj, ze hore po schodoch a to aj v noci??? bo ja sa prave toho bojim, ze ma to chyti v noci, jak pri prvej buchticke 😉 ta zeby sme tam nelietali okolo nemocnice 😀 takze dakujem

zvonkohra
20. mar 2012

@stassa takze v stvrtok?jaaaj daj potom info

mirka12011
20. mar 2012

@stassa kde si? vecer piseme musim ta povzbudit :D:D:D a dohodnut :D:D:D

stassa
20. mar 2012

@mirka12011 tu som 😀 😀 😀

castania
20. mar 2012

@janja2502 🙂 ahoj, som zvedava to akeho datumu to potiahneme 🙂 vo stvrtok idem do nemocnice, tak zistim, ako s tou epiduralkou ... zatial este nestresujem, neviem do čoho idem heh, ale tak radsej nech to mam vyplatené dopredu 🙂

janja2502
20. mar 2012

ja som pri prvom mala epi, ale nic dopredu som neplatila

mirka12011
20. mar 2012

@stassa ip

annie6
20. mar 2012

trosku mimi temy porodnica...neviete kde zistim kedy ordinuju gynkologovia v centrume na sidlisku 3?

marcovka1
20. mar 2012

@stassa aha,ale ked pojdes rano na prijem tak dufam ze tam bude 🙂 joj sak to uz za chvilu ..drzim palce hlavne nech vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂
@annie6 a ktoreho myslis ,lebo su dvaja Ligus a Smolko 😕 🙂
@mirka12011 bola si z Dendou ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre