Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

anibas
14. apr 2010

zanna: asi aj ty budeš chodiť už len do nemocnice - nové móresy 😨 😨 😨 😨

zanna28
14. apr 2010

Eji, som si myslela, že chodíš k Dandarovi, moja maminka tam chodí a spomínala mi, že on má aj CTG, teda to som jej povedala ja ona len, že tehuľky tam ležia a dávajú im taký opások na bruško 😀 😀

Oli, hej? Pri prvom tehu som chodila do poradne k svojej do termínu a popri tom na CTG do nemocky....ale možno sa to pomenilo, ešte som o tom nehovorila s dr., v pondelok idem do poradne tak sa poinformujem 😉

zanna28
14. apr 2010

Anibas, tak to asi bude tak ako hovoríš - nové móresy 😀 , ale si myslím, že to je tak dobre aspoň sa zoznámim s lekármi 😀

olienka12
14. apr 2010

zanna jo od 36tt by ta mala prebrat nemocnica kde chces rodit

ejasmeja
14. apr 2010

Oli, tusim odjakziva 😀

Zanna a ty chodis do poradne a uz aj do nemocky? ci este nie?

zanna28
14. apr 2010

Do nemocky ešte nechodím ale asi to teraz v pondelok budeme s dr. riešiť.

ejasmeja
14. apr 2010

a kam ides, do novej?

olienka12
14. apr 2010

eja lucky u 🙂)) par nas tu preslo rukami ochtinskej 😀 😀 😀

zanna28
14. apr 2010

Hej do monobloku.

zanna28
14. apr 2010

Inak ako to tam teraz prebieha, myslím na CTG a poradni ?

ejasmeja
14. apr 2010

Oli, tusim aj ja som bola u nej asi 2-krat, ale este na strednej a proti menstruacnej bolesti mi dala kvapky, ktore ani nahodou nezabrali a ja "som sa skriabala po stenach" a potom ma druhykrat vystrasila, ze mam prilis malu maternicu a nedonosim dieta, a ze zazijem urcite niekolko potratov, kym sa mi to podari, ale ze sa nemam znepokojovat! no vies si predstavit, ako mi bolo... nastastie sa nic z toho, co povedala nesplnilo...

ejasmeja
14. apr 2010

ale nie som si, Oli, ista, ci to bola Ochtinska, alebo nejaka ina, iba sa mi to meno zda povedome, ale snazila som sa na nu co najskor zabudnut a hned som zmenila lekara, preto si nie som ista...

olienka12
14. apr 2010

ochtinska bola na slovenskej a potom v muci

zanna napoja ta na pasy potom das moc zmeraju ti tlak a dr.vyhodnoti zaznam a je to

zanna28
14. apr 2010

Oli a objednáva sa alebo sa chodí na poradie? A stále ťa vyšetruje jeden dr. alebo na koho natrafíš?

ejasmeja
14. apr 2010

Oli, tak to asi nebola ona. a nevies, aka bola detska gynekologicka v Reimanuse na Sekcove? ja som bola tam... jedine, ze by pred tym bola este tam, je to asi 15-16 (viac?) rokov dozadu...

inak z mocu sa zistuje aj cukor?

zanna28
14. apr 2010

Eji, neviem, žeby bola niekedy na Sekčove detská gyn. ale roky rokúce je tam dr. Múdra a dr. Dzadík.

ejasmeja
14. apr 2010

Zanna, vtedy tam tusim bola detska gyn. ale vravim, ze je to ozaj uz davno... a hlavne som sa snazila na to zabudnut, tak vidim, ze sa podarilo... 😀

olienka12
14. apr 2010

zanna objednava sa na ctg popri tom robia poradnu,tu ti robi sestricka dr.vyhodnocuje vysledky stale ten kto ma sluzbu
eji a ja som k nej zacala chodit pred 14 rokmi a to uz bola v muci ona bola nieco ako lekarka pre stredne skoly...
detska gynekologicka je aj nasa stara znama z monobloku 🙂))

olienka12
14. apr 2010

hmm cukor sa vysetruje aj z mocu aj z krvy aspon usudzujem ked som bola na zatazovy test na tehu cukrovku davala som aj moc aj krv

zanna28
14. apr 2010

No presne baby teraz som si spomenula, keď som mala asi 13 rokov, mala som silný zápal vaječníkov a maminka somnou bola v monobloku pri Stošekovej, tak to bol zážitok 😖

juliap
14. apr 2010

cukor sa vysetruje z krvi, na zatazovy test sa dava moc koly bielkovinam ...

no a ja idem do monobloku az rodit, teraz som mala poradnu 6.4. a dalsiu mam az po 1 TP u svojej dr, vobec mi nedala, ze posledny mesiac chodit do nemocky ...

olienka12
14. apr 2010

juliap ku komu chodis? to je divne.. robi ti aj ctg?

ejasmeja
14. apr 2010

tak ja neviem, mne sa ozaj zda, ze to bolo na Sekcove v Reimanuse a bola to tusim tmavovlasa doktorka... hm... kazdopadne otrasny zazitok, ked ti niekto povie, ze nedonosis deti a ze viackrat potratis a to este ked mas tak asi 12-13-14 rokov... sila...

olienka12
14. apr 2010

inak baby za 10dni je rok co som otehotnela sila ako to zbehlo sa mi az verit nechce

ejasmeja
14. apr 2010

Oli, tak tvoje dieta moze oslavovat nielen den narodenia, ale aj den splodenia! parada! 😀

katka22r
14. apr 2010

oli tak ma napadlo ze pises datum splodenia..moja 6r sesterka k nam prisla a spytala sa na datum vyroby laury 😀 😀 😀

zanni no je to tak ze aky dr.ma sluzbu tak zhodnoti ctg...ja som mala stale stastie na dr.Hladkeho alebo an dr.Volosinovu 🙂 ale pokial budes mat zazmluvneneho dr.chodis len k nemu 🙂

eji a nemusis chodit do bj na to ctg ked tam ides rodit?

inak mne ochtinska pri prvom potrate povedala ze nikdy neotehotniem-krava 😠

cmuky82
14. apr 2010

aj ja som chodila k ochtinskej 😀 😀 😀 no dobre, ze uz som prec

ejasmeja
14. apr 2010

Kati, zatial nemusim chodit do BJ, ctg budem mat u svojho gyn. a vsetko mi da do tehotenskej knizky, takze aj v BJ budu mat vsetky vysledky.

katka22r
14. apr 2010

aha tak potom fajn ne?

ejasmeja
14. apr 2010

tak snad ano... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre