Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

katka22r
5. jan 2010

noo aj ja idem do monobloku uz som tam par krat bola hospitalizovana a pacil sa mi aj pristup lekarov...a tych par dni tam vydrzim...ja som tiez rodena sekcovcanka 😀 a zasa kapusany poznam tiez po manzelovej strane jeho rodcia s tamade pochadzaju ale byvaju na sekcove no cela ich rodina je s kapusan 😀 ..tripple test hmm aj ja som bola nervozna ked som mala cakat za vysledkamy ale nastastie za 4 dni boli hotove a kam chodis ku gynek?

cmuky82
5. jan 2010

za 4 dni??? mne povedali ze ti trva min. 3 tyzdne 😠 . No uz v stvrtok by mohli byt vysledky ked nebude mat moj doki dovolenku no dufam ze nie citim ze uz som z toho prilis nervozna a chcem to mat cim skor za sebou

katka22r
5. jan 2010

neboj bude vsetko okiii kazdy dava inde na rozbor krv a podobne tak nebojaj a nezlosti sa 😉

cmuky82
5. jan 2010

vdaka za povzbudenie 🙂 to vzdy dobre padne. A nevies ako je to v monobloku ked chces mat manzela pri porode a epiduralku popripade ked chces mat nadstandartnu izbu kedy sa to vybavuje?

katka22r
5. jan 2010

noo moja jak zacnes chodit do poradne do monobloku tak tam im to musis sama povedat ja som to tiez nechavala az na teraz a svagrinka chce byt primne a som im spomenula tak si to davali do zaznamu ale sa plati za partnera pri porode 16 eur alebo tak niejako...a o tej izbe neviem

cmuky82
5. jan 2010

a ako dlho moze byt pri tebe? az ked ides na porodnu salu alebo ti moze robit spolocnost aj predtym ked si este na izbe? prave preto by som chcela byt na nadstandartnej izbe ci by tam nemohol byt manzel so mnou. Samozrejme viem ze za peniaze ved dnes platime skoro za vsetko

katka22r
5. jan 2010

len ked uz si po 2 porodnej dobe myslim aspon tak nam vraveli na kurzoch co som chodila...no a za izbu sa plati niejaka suma skus precitat par prispevkov dozadu niekto to uz pisal

cmuky82
5. jan 2010

tak vdaka a ty kedy nestupujes do nemocnice?

sysa282
5. jan 2010

caute kočky chccem sa opýtať v ktorom týždni sa roby ctg

katka22r
5. jan 2010

cmuky ja idem teraz v stvrtok na ctg mame prvy termin 8.1 a druhy 14.1 tak uvidime ked to namna pride tak ma hospitalizuju 😉

sysa no mne od 36tt v monobloku sa musis ist objednat a hned tam mas aj poradne pokial tvoj gynek.nema ctg monitor v ambulancii moj ma ale iba union ma zadara ostatne poistovne si platia po 3 eura tak som zacala chodit tam kde budem aj rodit

slovakia80
5. jan 2010

cmuky za nadstandard izbu sa plati 17 eur na den,a tak isto to je s manzelom pri porode
sysa od 36 tt

katka22r
5. jan 2010

slovakia a ty este nemas nic?

cmuky82
5. jan 2010

katka a doki sa ta pytal, ze kde chces rodit, alebo ta rovno poslal do monobloku.
slovakia a nevies kolko dopredu si treba tu izbu rezevovat? budem tam sama alebo este s niekym a moze byt na tej izbe so mnou aj manzel? viem ze niekde sa to da a manzel tam za poplatok moze aj nocovat ale ako je to v PO to neviem

katka22r
5. jan 2010

cmuky teraz mozes ist rodit aj do ruska 😀 ty sama si volis kde chces ist...

sysa282
5. jan 2010

katka ake poradne v monobloku

katka22r
5. jan 2010

no normalne poradne ake si mala u svojho gynekologa

sysa282
5. jan 2010

no asi sa dost toho pomenilo naposledy som bola v monobloku pred 8 rokmi ..............to myslíš ze ked mam uz vybrateho nejakeho porodnika ze k nemu mozem hned aj do poradne?

katka22r
5. jan 2010

no jasne ze k nemu on sam by ti to mal navrhnut...a koho si si vybrala?v novej ci v starej?

petra1985
5. jan 2010

sysa podla toho kam chces ist ci do starej alebo do novej.. ak nemas porodnika vybaveneho tak sa chodi do poradne do porodnice podla tvojho vyberu.. ak vybaveneho mas tak chodis za nim.. 🙂

petra1985
5. jan 2010

ah baby som nacisto zmordovana.. dufam, ze vam deturence budu spinkat lebo ak nie tak si mame o com pisat.. 🙂

slovakia80
5. jan 2010

katka no este nic 😀 sme len vcera mali termin
cmuky tak neviem ako s tou izbou je,ale asi ked je volna tak ti ju daju treba sa len pytat,ked prides na prijem,neviem,ci sa rezervuje dopredu,ale pytaj sa na poradni alebo u svojho porodnika

katka22r
5. jan 2010

ahaa tak drzim prsty a kedy ides zasa na ctg?ja v stvrtok rano na 7 tak babenky bru nocku

sysa282
5. jan 2010

katka dik za info a chcem ist do novej a dr pytonaka som si vybrala

slovakia80
6. jan 2010

my mame ctg a poradnu tiez vo stvrtok, chodime do starej

katka22r
6. jan 2010

sysa no dr.pytonak je celkom fajn uz ma vysetroval tak a slovakia drzim palce

cmuky82
6. jan 2010

Pekny den vam prajem kocky zajtra idem po vysledky tripple testov tak mi prosim drzte palceky ☹

katka22r
6. jan 2010

cmuky jasne budem na teba mysliet...my ideme na 7 rano na ctg tak som zvedava co nam nove povedia ale ako vzdy nic...zasa nas poslu domou a zasa budeme cakat kedy to na nas pride,lebo ani naznak na porod

cmuky82
6. jan 2010

neboj moja dockac sa 😉 Ja by som mala ist zajtra aj na 3D tak snad uvidime pohlavie. Pozeram, ze cakate dievcatko to by chcel velmi moj manzel, ale ja mam taky silny pocit ze to bude chlapec a okrem toho mi to aj kazdy hovori. Este by som sa chcela spytat kedy si zacala citit prve pohyby?

ejasmeja
6. jan 2010

cmuky, ahoj! pozeram, ze mas podobny termin ako ja 🙂
tiez este neviem pohlavie dietatka a ani nam ho nechcelo ukazat, bolo otocene chrbatikom. a inak tiez mi kazdy hovori, ze to bude chlapec... 🙂
mate uz vybrane mena? a kde chces rodit?

cmuky82
6. jan 2010

pravdepodobne asi do monobloku, ale uvazujem ze si zazmluvnim nejakeho lekara som totiz clovek co strasne stresuje tak pre istotu 😅 a ak sa podari tak by som chcela aj tu nadstandartnu izbu keby bola volna. Radsej ostanem v PO pretoze sa bojim, ze do ineho mesta by som nemusela dojst. Meno mame vybrate len pre chlapceka a to MAREK 🙂 . eja a ako je to s pohybmi u teba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre