Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

katka22r
17. mar 2010

oli noo tak ja v noci nakojim 2x a hned spinkame a aj ked vstavame skoro akosi si s toho nic nerobim ja som nikdy nebola dlhoo v posteli

cmuky82
17. mar 2010

Sysa samozrejme aj ja blahozelam a prajem veeeela zdravicka 😉

olienka12
17. mar 2010

katka,tak ja som si rada pospala kedykolvek som mohla a tiez vstavame 2x ale od 4 niekedy od 2 ma bolesti bruska poslednu dobu a hrozne sa puci aj zo sna,takze ja som hore.... takze urcite to brutal rozdiel je...

zanna28
17. mar 2010

Cmuky,neboj sa keď zvládneš pôrod potom zvládneš aj starostlivosť o bábo,určite ti pomôže mužíček a babky 😉
Ja mám tiež dilému,že ako to zvládnem s druhým bábom a k tomu ešte moja ukecaná Tami 😀,ale zvládli to iné maminky tak aj ja musím 😉 .......keď mala Tami 2 mesiace MM odišiel pracovať do zahraničia,som myslela,že sa zbláznim,no zvládla som to ani neviem ako.......
A oddychuj,ja si tiež stále cez obed ľahnem keď je Tami v škôlke 🙂 .....a večer ani film nedopozerám a driemem na gauči vo veľkom 😀 .

katka22r
17. mar 2010

noo oli tak to je veru tak tazke mne mm vravi ranne vtacatko 😀

katka22r
20. mar 2010

kocky kde ste???panecku vam vobec nechybal konik???lebo mne strasne 😀

cmuky82
21. mar 2010

ahojte tak ako sa vam paci ta nova verzia? 🙂

katka22r
21. mar 2010

cmuky no mne sa tato paci viac ako stara 😉 inak kam ty chodis ku gynek?to len tak sa pytam

cmuky82
21. mar 2010

kati ja chodim na stanicu k Dr. Vaskovicovi a zatial som spokojna 🙂 tak dufam, ze to aj tak ostane 😀

katka22r
21. mar 2010

on je stanici???

cmuky82
21. mar 2010

ano ta vysoka budova tusim byvale OZKN. preco? poznas ho?

juliap
21. mar 2010

cmuky, ja chodim k vaskovicovi s prsnikmi aj mamka chodi k nemu ako gyn + prsniky a nemozme povedat krive slovo

katka22r
21. mar 2010

cmuky nepoznam len som myslela ze to tam bola som tam raz s kamoskou

olienka12
21. mar 2010

no je to v porse ozkn je budova vedla a zasa sa potvrdzuje,ze kolko ludi tolko nazorov, lebo vaskovic moju sesternicu uplne zdeptal. jej gyndos mal dovolenku,a mala velke bolesti a meskal jej menzes isla za vaskovicom,kt. jej po vysetreni zo spodu bez utz povedal,ze ma cysty,zrasty a je tehotna.... bola to somarina, isla potom k pallovi a ten jej urobil utz ziadna cysta,ani zrast ani tehotna nebola len mala hormony rozhodene dal jej lieky a preslo to... takze... tusim na kazdeho gynekologa v po sa najde aj negativum

olienka12
21. mar 2010

cmuky ty si 82 rocnik? kam si chodila do skoly?

ejasmeja
22. mar 2010

ahojte!
tento utorok - zajtra ideme do BJ porodnice na exkurziu. mame tam byt o 14:00, takze odchod z PO je najneskor o 13:00. napiste mi IP do vecera a poslem Vam dalsie instrukcie.

cmuky82
22. mar 2010

olienka mas pravdu je to budova vedla 😅 a tiez suhlasim, ze na kazdeho lekara sa nieco najde a nie len v PO. Ja som zatial nepocula na neho nadavat co sa tyka odbornosti jedine to, ze je naladovy 😖 . A skolu aku myslis strednu ci vysoku? A som 82 rocnik 🙂

katka22r
22. mar 2010

to som tu akoze najmladsia??? 😀

eji no vitaj a kde sa ty tolko flakas ze tu uz ani nenapises??? a ostatne petra,quennka jak si natom??? 😀

ejasmeja
22. mar 2010

ahoj Kati, mala som toho teraz dost vela a nestihala som net, potom par dni nesiel konik, tak az teraz sa ozyvam 🙂
uz vieme co cakame! chlapceka! jake gulky mal! som odpadla skoro 😀

cmuky82
22. mar 2010

eja blahozelam k chlapcekovi 🙂

katka22r
22. mar 2010

eji a uz vies meno???ty si uz v 32tt no toto to ale leti skoro o chvilku budeme spolu kocikovat a konecne nebudem sama

ejasmeja
22. mar 2010

🙂 jasne, tesim sa Kati na spolocne kocikovanie 🙂 asi Branko, ale stale mame viacerych kandidatov, musime to premysliet... 🙂

cmuky, vdaka 🙂

cmuky82
22. mar 2010

eja a je uz dole hlavickou?

ejasmeja
22. mar 2010

cmuky, cele tehotenstvo je dole hlavickou! dufam, ze si to v poslednej chvili nerozmysli a neotoci sa naopak! 🙂
a co tvoj?

cmuky82
22. mar 2010

aj moj je uz pripraveny, tak len nech tak pekne ostane 😀

ejasmeja
22. mar 2010

ved to! treba tym nasim "chlapom" dohovorit, aby moc nerobili salta... 😀

zanna28
22. mar 2010

Ahojte 🙂 ........Eji si bola v Gynstare? Ja idem vo štvrtok,tak som zvedavá.Blahoželám k "chlapovi" 😀 a Branko je velmi pekné meno. A super,že už máte mimča pootáčané, keď som bola v 20tt na sono tak hlavička bola ešte hore,tak dúfam,že už sa prekoprclo 🙂

cmuky82
22. mar 2010

ahoj zanna tak co nejdes sa zajtra s nami pozriet do BJ? 🙂

ejasmeja
22. mar 2010

ahoj Zanna, bola som nakoniec v starej porodnici, tam sa za to neplati a partner bol tiez so mnou. vsetko mi pekne povysvetlovali a poukazovali. taka mila mlada lekarla tam bola.
inak ked som si tam zavolala, tak ma hned aj zobrali. ak chces, mozem ti dat cislo, kde sa objednas a nemusis za to vobec platit ako v Gynstare.

zanna28
22. mar 2010

Kočky neidem s vami zajtra,lebo mi nemá kto vybrať malú zo škôlky,kvôli tomu nechodím ani cvičiť ☹ .......
Eji a tiež tam majú 3D sono? Lebo ja môžem isť na normálne sono aj ku svojej gyn.,len to 3D sa mi videlo presnejšie....čo ty na to,hmm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre