Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

samantha24
6. mar 2012

@dede28 ja chodím k doktorke paľovej a nemôžem na ňu nič zle povedať je veľmi milá, všetko my vysvetli ak sa pýtam , ja som s ňou veľmi spokojná. A stále sa usmieva 🙂
@anavila a v tehotenstve na konci tehotenstva je normálne že ti puchnu nohy a tvrdne brucho asi preto napísala že sa cítiš dobre lebo to je normálne

dede28
6. mar 2012

@samantha24 noo,tak kolko ludi tolko chuti,fakt neviem,ze co robit,ja som pri nej este nebola tak neviem posudit

samantha24
6. mar 2012

@dede28 skús tak isť aspoň pár krát a potom uvidíš aka sa ti bude zdať

bambulka24
6. mar 2012

@dede28 tiež som zháňala info o dr. Lysému, ale nikde nič 😕 na každého doktora som čítala aj dobré aj zlé,ale o ňom ani čiarka 😖

dede28
6. mar 2012

@bambulka24 ja uz som rozhodnuta,pojdem ku Lysemu,zoberiem kartu od Palovej,mojej mame robil Lysi jeden zakrok a bola s nim velmi spokojna,uz nebudem dalej spekulovat 😎

bambulka24
6. mar 2012

@dede28 super, kedy ideš? podáš info potom? vraj má mať ambulanciu niekdena sídl II...ešte je v gynstare?

dede28
6. mar 2012

@bambulka24 pojdem na druhy tyzden do gynstaru pozriet,ja neviem,ze ma mat niekde na sidl 2 ambulanciu,ved uvidim,ale by bolo dobre keby mal,lebo ja byvam na sidlisku2 🙂 🙂 ta by som mala blizko 😎

hviezdickamaria
6. mar 2012

no dievcata, tak som bola vcera na to ctg v starej porodnici, ta to KONEEEEC, to fakt hotova psychiatria kvoli tej rekonstrukcii, ale ked hovorite, ze to tam fakt prerabaju, tak snad to bude stat za to 😉 hodinu som cakala na chodbe a ked som voslaa dnu tak tri zeny naraz vysetrovali v tej jednej malej miestnosti, mne robili ctg, druhej sono a tretia si tam dohadovala operaciu s dr. a za plentou cakali dalsie dve zeny na sono... okrem nas tam boli este dve sestricky a dr. neskutocny chaos, nemal mi kto zmeriat tlak, ani vyhodnotit ctg... niekto mi ukradol sal, kym mi tlak merali... prisla tam jedna zenska s kontrakciami a ked som ju videla, ako dycha a nemoze vysediet pre bolesti, tak som skoro aj ja porodila... uplne splietala somariny, nic jej nebolo rozumiet, o prah sa potkla, ked isla cez dvere, skoro spadla... a este medzitym priviezla sanitka jednu zensku s bolestami, ktora nemohla ani chodit... proste o sukromi nemoze byt ani zmienka... pocula som kedy a aku mala menstruaciu a co vsetko z nej vyslo... videla som jej rit, proste NESKUTOCNE!!!! ked som odchadzala, bola som maximalne vytocena 😠 😠 😠 😠 ctg natacaju iba 10 minut, bo na viac niet casu... hruuza, to sa s minulym rokom neda ani porovnat 😠 😠 😠 😠 😠

anavila
6. mar 2012

@hviezdickamaria no vidíš, aké máš skúsenosti! aspoň bolo vzrúšo! 😀 😀 😀 😀 ale nie..no brutal fakt...no ale čo narobíme??,po tejto rekonštrukcii bude stará pôrodnica hotový 5hviezdičkový hotel, počkajte! hahahahaaaa
@bambulka24 jeeej, ty si pojdes zpakovat pobyt? gratulujem mamička! veľa zdravia prajem. Naša Táňa včera už prešla sama asi 4metre, sme sa vytešovali 🙂
@samantha24 som rada,ze si s nou spokojna, ja som len napisala ako posobila na mna...nevidela som ju usmiat sa ani raz. No ale asi preto ze niesom jej pacientka, k tym sa mozno inak sprrava.

zvonkohra
6. mar 2012

@hviezdickamaria tak chod no novej 🙂
@anavila www.emerka.sk

stassa
6. mar 2012

@hviezdickamaria ja tam idem vo štvrtok, tak sa až bojím.... ☹ ☹ ☹ ☹ Dúfam že bude kľudnejšie. Nevieš ktorý lekár robí vo štvrtok??

hviezdickamaria
6. mar 2012

@stassa sak ja som rura, ze som isla v pondelok a na buduci tyzden idem tiez v pondelok, jooj do ricky, mozno aj preto tam bolo tolko ludi, ze pondelok 😒 ale netusim kto tam bude, tam aj vcera bolo plno doktorov... ne len jeden...

hviezdickamaria
6. mar 2012

bol tam olejar, potom taky mlady vyzorom truľko, a este aj horanska

stassa
6. mar 2012

@hviezdickamaria tak pondelok po víkende je všade asi tak plnejšie. No nič, napíšem či vo štvrtok to bude lepšie 🙂 🙂 inak ma picne, keď som pomaly v termíne a ani prietoky mi nerobili a vždy je tam chaos. Ja sa už potrebujem s niekým dohodnúť čo a ako.

stassa
6. mar 2012

Baby na stránke www.nasilekari.sk si môžte prečítať hodnotenia lekárov....

stassa
6. mar 2012

@hviezdickamaria s tým výzoroom truľa je ich tam viac 😀 😀 😀 😀

bambulka24
6. mar 2012

@anavila 😉 nooo, vyzerá to tak 😵 a ďakujem 🙂 Gratulkaaaaaaaaaa, tak si sa dočkala 😵 Timejka začala robiť prvé krôčiky 1. marca, teraz si už chodí vo veľkom, sem tam ešte po štyroch prejde, ale už pomaly zabúda, čo to je 😎

@hviezdickamaria fuuuha riadny bordel tam je, ale keď to tam prerábajú vo veľkom, tak sa asi inak nedá 😖 ideš tu rodiť? ešte by sa zišlo, keby nové postele dali a bolo by to priam ideálne 😀

@dede28 hmm, ja by som uvítala, keby prišiel na sídl III 😀 no som zvedavá na tvoje dojmy

bambulka24
6. mar 2012

@stassa pozerala som tú stránku, ale zdá sa mi to dosť neobjektívne 😕

dede28
6. mar 2012

@bambulka24 aj ja som teraz pozerala na tu stranku a dr.Lysemu tam pekne nalozili 😀 😀 😀

bambulka24
6. mar 2012

@dede28 😀 😀 😀 tak veru...ale ja tomu neverím moc

marcovka1
6. mar 2012

@anavila klud prid vobec nevadi ze niesi s po,len to ze musis dochadzat ako ja 😀 je to od 9-12hod.plati sa 1e je to ako v skolke deti sa hraju a mi mamky davame pozor a pijeme kavu 😎 😀 je to na kopci konecna 4 tusim bernolakova MS ,ale to urcite najdes 🙂 vek do troch rokov,ale chodia aj starsie deti 😉

radoslava25
6. mar 2012

@hviezdickamaria no to bude asi tou rekonštrukciou a stesnenými podmienkami... 😖

mirkapo
7. mar 2012

Ahojte, ochvilku to bude rok co chodím k Dr.Čopovi v Gynstar (kolega Dr.Lisého) Ja si Čopa veľmi pochvaľujem, aj vybavenie..O Dr. Lisému neviem veľa,ale ked ho tam stretnem tak je mily, vie poradiť..ordinuje stredy a piatky od 9hod. Majú tam 3D sono, v utorky a stvrtky tam chodi odbornicka z KE, ktorá robí sono prs, aj tehotenske testy.. Ak mi nieco bolo nikdy nevahali hned skocit do druhej miestnosti a ujistit sa sonom ci je vsetko OK. Zatial som tam neplatila ani cent ( okrem velkych ultrazvukov v teho.).

bambulka24
7. mar 2012

@mirkapo super, konečne nejaké správy o týchto dr. 🙂 Ak sa môžem opýtať, aj si mala nejaké problémy? alebo všetko ok v tehu? lebo ono všetci (skoro) sú milí a usmievaví, kým nie je problém 😒 pýtam sa, lebo keď nie sú komplikácie, tk je každý dr. podľa toho čo som čítala dobrý...o týchto dvoch som vážne uvažovala, ale pre nedostatok info sa neviem pohnúť 😅

lily25
7. mar 2012

ospravdlnujem sa pani doktorke Kleinovej a dakujem že sa zachovala tak ako sa zachovala. A s touto strnkou koncim 😎

dede28
7. mar 2012

@mirkapo tak to je dobre,lebo aj sa s chystam ku Lysemu 🙂

bambulka24
7. mar 2012

@lily25 ako to myslíš lily? 😕 😕 😕

lily25
7. mar 2012

@bambulka24 no jednoducho odchadzam z tejto stranky požiadala som o zrusenie nicku

bambulka24
7. mar 2012

@lily25 ale ako to myslíš s tou kleinovou???

anavila
7. mar 2012

@bambulka24 no este ma napadlo ze keby si nahodou zhanala dvojity kočik , tak ja mam, a do oktobra ho uz asi nebudem potrebovat, tak sa ozvi, urcite sa dohodneme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre