Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

radoslava25
30. nov 2011

@marcovka1 ja tiež budem zajtra volať známej že ako to vlastne je , lebo nie všetko čo je v správach musí byť pravda ale ta neistota je tu vždy....

radoslava25
30. nov 2011

http://www.fnsppresov.sk/contentData/1310/zozna... zoznam lekárov, kt. dali výpovede v PO (načitáva to dosť dlho) je to aj na hlavnej stránke nemocnice vyvesené 30.11.2011

mirka12011
1. dec 2011

@radoslava25 neotvorilo mi to vobec....

radoslava25
1. dec 2011

@mirka12011 mne to včera otváralo asi hodinu 😒

mirka12011
1. dec 2011

@radoslava25 a aky porodnici dali vypoved nepamatas?

zanna28
1. dec 2011

@mirka12011 je tam aj Biľ aj Šima

mirka12011
1. dec 2011

@zanna28 to fakt??????????????????????????????????????????????????? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mexico_16
1. dec 2011

@mirka12011 Mne to otvorilo 😉
Takze Biľ,Čop,Hladky,Juhas,Kudla,Lendakova,Marcak,Šima a Grollmusz ..

radoslava25
1. dec 2011

@mirka12011 a v astarej horanská, kuba,olejár, pankuchová, poch, vagaska myslím.... a je tam kopu neonatológov(novorodenecké)....ale v monobloku je to vraj horšie

marcovka1
1. dec 2011

@mexico_16 a hned ti to otvorilo?mne vobec 😒

marcovka1
1. dec 2011

@radoslava25 aj olejar odchadza fuu 😒 ☹

mexico_16
1. dec 2011

@marcovka1 ano,asi do 2 min. 😉

tinika
1. dec 2011

@radoslava25 som ani nevedela ze mam menovkynu na gynde :D za slobodna som bola pankuchova :D

mirka12011
2. dec 2011

@radoslava25
@mexico_16
hej vcera mi to zanna ktorej to otvorilo pisala tie mena....som v soku

ldf
2. dec 2011

@kevama Ahoj dakujem ze to napisala tak obsirne lebo ja chcem ist do monobloku..chcem mam nadstandardnu izbu ak to bude mozne, lebo som prvorodicka a chcem aby zo zaciatku pomohla laktacna sestra tak mi az odpadol kamen zo srdca a ked este mozem mat malicku pri sebe..veeeelmi si ma potesila Dakujem 😀

lubkaj38
2. dec 2011

@mexico_16 tak za hladkym mi nebude smutno ved to je masiar doktor vobec nema cit a to pri kom budem rodit? vo feb? ak nedojdem do ke? jujjj

tinika
2. dec 2011

@ldf laktačna ti pomoze aj ked budes na inej izbe :D

zvonkohra
2. dec 2011

co sima????ja odpadnem ta ja kaslem uz nechcem byt ani tehulka 😠 😀

tigrica182
2. dec 2011

@ldf veru tak - napr. v starej to fungovalo tak, ze kedykolvek si mohla poziadat laktacnu o radu .... boli ochotne...

mirka12011
3. dec 2011

Tak dr sa vratili do prace....dosiahli vyssie platy....moze sa rodit v klude hihi

marcovka1
3. dec 2011

@zvonkohra no vidis moze zasa pracovat na potomstve,lebo urcite aj Sima sa vraati 😀 😀 😀 musi ho ist mrknut ked ho tu ospevujete 😀 😀 ale neviem co si vymyslim ....haha 😀

zvonkohra
3. dec 2011

@marcovka1 ta idem nato 😀 😀 😀
baby vy neviete ako to je s hospitalizaciou v nemocnici???ak nechceme ist do detskej tu v po ale do ke musim mat niejake odporucanie???lebo vyber dr je nasa volba

mirka12011
4. dec 2011

@zvonkohra vyber je tvoj

eliem
4. dec 2011

e
eliem (okres Prešov) pas užívateľa
Registrovala sa 25. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 170 príspevkov. SANDRA má 2 roky a 10 mesiacov16. decembra 2011 čakáme dievčatko - Sara (39. týždeň tehotenstva)
eliem ahojte ja som rodila v starej je tomu 3 roky a nemozem povedat nic zle je sice pravda ze kym sa nezaplatilo tak sa nic nedialo .takze tento krat rodim zase tam lenze mam otazku da sa vybavit,zaplatit v starej nemocnici cisarsky???????????nema ziadny zdrav,problem len strasny strach po prvom normalnom porode som si povedala NIKDY VIAC!dodnes si pametam ako som sedela na lopte a dookola si omielala ze moje dieta bude jedinacik.mala sa narodila asi 3tyzdne po termine a bola 3dni vyvolavana.tento krat som otehotnela neplanovane a asi 2 mesiace som preplakala co som mala strach ze zase budem rodit,len moj manzel ma ukludnoval ze urobi vsetko preto aby som mala cisarsky ,lenze on si to predstavuje lahko mysli si ze pojde za lekarom pozhovara sa a samozrejme za peknu sumu sa dohodne.ja som bola strasne proti plateniu za porod ale ked to inak neslo nikto mi nevedel povedat ako dlho to este potrva tak manzel zaplatil a hned v ten den bola mala vonku.ja viem niektore ma ukamenujete ze som padavka ano som bojim sa,este teraz to tam dole nemam uplne ako predtym stale to citim a hlavne teraz ked je mala uz dole . a ked si predstavym ze sa zase potrham uz stym pocitam ze si za porod zaplatim uz nezeijem v krasnom sne tak radcej zaplatim zato co ma bude menej boliet.len kto si zato zaplatit necha?????????????????
Dnes o 15:18 • 1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2011 (39. tt) • Odpovedz • Páči sa mi to

Tvoj príspevok

Prihlás sa Registrácia nového člena Odporúčame: Modrykonik.cz Modrastrecha.sk Mojasvadba.sk

Modrý koníkFórumFotoblogyBazárKatalóg firiemFórum > Kategória: Pôrod
Aké skúsenosti máte s pôrodnicou v Prešove?
hodula pas užívateľa
Registrovala sa 19. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov.
hodula MILE MAMICKY termin mam 1.1 a stale netusim ci mam ist rodit do starej nem.alebo novej tzv.MONOBLOKU
16. nov o 16:15 • Odpovedz • Páči sa mi to

Pridaj príspevok

carmen86 (25, Košice, okres Košice) pas užívateľa
Registrovala sa 4. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 3219 príspevkov. Carmen ( 12.11.2009 ) má 2 roky
carmen86 ja by som sla skor do novej do monobloku,poznam ju sice iba z praxe kde sme chodili ale lepsie a krajsie je v monobloku
16. nov o 16:25 • 1 dieťa • Odpovedz • Páči sa mi to

evellina12 pas užívateľa
Registrovala sa 12. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 66 príspevkov a 1 inzerát.
evellina12 Ja som rodila v maji v monobloku a mozem len odporucit
2. dec o 22:40 • Odpovedz • Páči sa mi to

eliem (okres Prešov) pas užívateľa
Registrovala sa 25. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 170 príspevkov. SANDRA má 2 roky a 10 mesiacov16. decembra 2011 čakáme dievčatko - Sara (39. týždeň tehotenstva)
eliem ahojte ja som rodila v starej je tomu 3 roky a nemozem povedat nic zle je sice pravda ze kym sa nezaplatilo tak sa nic nedialo .takze tento krat rodim zase tam lenze mam otazku da sa vybavit,zaplatit v starej nemocnici cisarsky???????????nema ziadny zdrav,problem len strasny strach po prvom normalnom porode som si povedala NIKDY VIAC!dodnes si pametam ako som sedela na lopte a dookola si omielala ze moje dieta bude jedinacik.mala sa narodila asi 3tyzdne po termine a bola 3dni vyvolavana.tento krat som otehotnela neplanovane a asi 2 mesiace som preplakala co som mala strach ze zase budem rodit,len moj manzel ma ukludnoval ze urobi vsetko preto aby som mala cisarsky ,lenze on si to predstavuje lahko mysli si ze pojde za lekarom pozhovara sa a samozrejme za peknu sumu sa dohodne.ja som bola strasne proti plateniu za porod ale ked to inak neslo nikto mi nevedel povedat ako dlho to este potrva tak manzel zaplatil a hned v ten den bola mala vonku.ja viem niektore ma ukamenujete ze som padavka ano som bojim sa,este teraz to tam dole nemam uplne ako predtym stale to citim a hlavne teraz ked je mala uz dole . a ked si predstavym ze sa zase potrham uz stym pocitam ze si za porod zaplatim uz nezeijem v krasnom sne tak radcej zaplatim zato co ma bude menej boliet.len kto si zato zaplatit necha?????????????????

.

olienka12
5. dec 2011

@eliem nikto ta za nic kamenovat nebude, je tu viac bab co sa pri druhom bali, aj strach z porodu moze byt indikaciou na sekciu hlavne si vyber lekara a porozpravat sa treba s nim tiez su ludia a pochopia... ked nepochodis v starej na monoblok nemozem povedat zle slovo a sekcia sa dohodnut sice oficialne neda ale mimo zapis da 😀 😀 😀 tak nic neboj

samantha24
5. dec 2011

@eliem tak najlepšie by ti bolo, ak by si poznala niejakého doktora, možno aj niekto známy v rodine a mu toto pekne povedala a možno by sa dajak s tebou dohodol, len musíš sa s týmto problémom niekomu zdôveriť

lubkaj38
5. dec 2011

@eliem ak mas taky strach z porodu asi pri prvom si prezila traumu ak ta nechali tak dlho v bolestiach ani sa necudujem. ale dnes mas na vyber su aj sukromne nemocnice kde od teba nezoberú ani cent a postaraju sa o teba na spickovej urovni a je ti jedno aky lekar ma sluzbu lebo kazdy je dobry a nemusis sa bat. Ja som lezala v nemocnici v PO v monobloku a tak chladno sa ku mne spravali ze som si prezila dost svoje. Jedine koho mozes pochvalit je pan Dr. Pitonak v monobloku ten nezobral ani korunu ale staral sa o kazdu pacientku dokladne. Este pred odchodom nepustil pacientku kym sam nevidel ultrazvuk a ci je vsetko oki. Hoci trebalo dlhsie cakat kym ma prepustili ale viem ze nic nezanedbal. Ak by som mala rodit v PO tak jedine pri nemu. Vela mi pomohol a hlavne psychicky. Lebo psychika je velmi dolezita pre teba aj pre babo.

terezkami
5. dec 2011

ahojte, tak ja sa po vyse roku znova vraciam na tieto stranky. Rada sa podelim s vami o moju skusenost. Rodila som v starej nemocnici pred rokom a mozem len odporucit. Samozrejme ze to tam nevyzera ako v luxusnom hoteli ale pre mna je dolezity pristup sestriciek a lekarov. A vsetci boli ok. Az na Stosekovu(tiez som si uzila pri nej)ale teraz tam uz nie je. Moji svokrovci sa strasne bali, ze ked nezaplatim doktorovi tak neporodim.ale ja som bola proti a aj bez penazi sa ku mne spravali velmi dobre. A ked som tam lezala ja mali porodnicu na prasknutie. kazda mamicka sa tlacila do starej. v novej vtedy bola pokial viem len jedna rodicka a, ze vraj je to kvoli pristupu personalu. Neviem posudit lebo som tam nebola. Som tehotna a koncom maja by som mala rodit a urcite pojem do starej nemocnice.
A este som zabudla, pred mesiacom som tam lezala znova lebo som krvacala. lezala som na rizikovom. Ale personal ten isty a tiez boli super.
tak snad moja skusenost niekomu pomoze 😉

marcovka1
8. dec 2011

@radoslava25 ahoj,no ako sa mas? este si 2v1 🙂

mirka12011
9. dec 2011

@marcovka1 dobra otazka....cakame na odpoved hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre