Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

atletkas
21. okt 2011

@atletkas sestrička rosnerová robí na oddelení šestonedelia, a dr.olejár by mam aj čas keby ho všetky tehuľky nechceli ku pôrodom !!!!

atletkas
21. okt 2011

@anicka1981 sestrička rosnerová robí na oddelení šestonedelia, a dr.olejár by mam aj čas keby ho všetky tehuľky nechceli ku pôrodom !!!!

fabias
21. okt 2011

@atletkas anička1981 porovnávala tých 230 eur ak by si v PO bola zazmluvnila lekára takže by ju to vyšlo na rovnako🙂 A čo sa týka toho nástrihu bolo by zaujímavé zistiť koľko percent z prirodzených pôrodov je bez nástrihu, lebo čo viem od kamarátok a známych tak v po bola z nich nastrihnutá každá jedna :(
@ Anička1981 ako tu bolo mnohokrát napísané každá očakávame niečo iné a asi by bolo lepšie nezapájať sa do debaty kde asi pre svoje názory nenájdeš pochopenie:( ( to z vlastnej skúsenosti) Hodnotenie pôrodníc by asi malo slúžiť na zamyslenie prešovských pôrodníc, že asi čosi nie je v poriadku ak krajské mesto "predbehnú" všetky ostané podstatne menšie mestečká :( Mimochodom aj napriek tomu, že Šaca je 1.súkromná nemocnica ak nemá pacienka požiadavky na nadštandardné služby neplatí nič tak ako v každej štátnej ( tiež tam rodia cigánky, takže to nieje len nemocnica pre tých, ktorí si platia ako si to mnohí myslia)

tinika
21. okt 2011

@zvonkohra ja tu cakam uz 3hodky druhtkrat

atletkas
21. okt 2011

@fabias ale anička sa nevyjadrila, či z tých 240 eur platila aj lekárovi. a ak by chcela tak v prešove si vybaví lekára aj lacnejšie, veď každá o tom niečo vie

anicka1981
21. okt 2011

@zvonkohra tak bud rada, 😝

anicka1981
21. okt 2011

@atletkas na 4ty den sme isli domov, a to tvoje hocikde, tak to predpokladam, ze si si otvorila usta aj ty 😀

anicka1981
21. okt 2011

@fabias ja som len ichcela povedat tuto tehotnym babenkam, ze porod moze byt krasna krasna zalezitost, je len na kazdej, co si vyberie 😉

anicka1981
21. okt 2011

@atletkas o to ide, ze v kosiciach som si nemusela niakeho lekara vybavovat ani uplacat aby si ma vsimol, 😉

mirka12011
21. okt 2011

@tinika ako?

olienka12
21. okt 2011

@anicka1981 mala si stastie tak ako ty mas super skusenost s sacou na izbe som mala kocku, ktoru si prave v saci nevsimali poslali ju domov, na ceste do PO zacala krvacat a v PO surna sekcia.... kazda mame nejaky pribeh, mozno aj keby si rodila v PO bola by si nakoniec spokojna to nemozes vediet,lebo si tu nerodila. Najlahsie je pisat negativa na nieco s cim nemam skusenosti... Ja som nad Sacou tiez rozmyslala,ale len skrz sprchu na izbe 🙂) ale som rada,ze som sa rozhodla pre Presov..

olienka12
21. okt 2011

@mirka12011 poslali ju na 10tku 🙂

mirka12011
21. okt 2011

@olienka12 dakujem a nieco nove? uz by mohla ja rodit ci?

anicka1981
21. okt 2011

@olienka12 no ja v presove po mojich skusenostiach by som uz nerodila nikdy,,,,jednoducho im nedoverujem,,, a ked rodim, tak chcem rodit v prijemnom prostredi, a s ludmi okolo, ktori su prijemni a kompetentni, a s vedomim, ze o mna aj o male bude dobre postarane,a tento pocit mi v presovskej chybal, citila som sa na pritaz a doktora som musela 4 hodiny po chodbe nahant, ako neaka chudera, a jednoducho, ako mozem rodit pri niekom v koho nemam doveru, porod je najma o dovere a intimite, ved toho lekara si pustas k telu, a porod je asi ta najintimnejsia a najuzasnejsia chvila, aku mozes prezit, preto som si nevedela predstavit v PO pri olejarovi, alebo pri kyselom, jednoducho po osobnej skusenosti s nimi, som z nich nelmala dobry pocit,,, spravali sa ako egoisti, asi cakali, kedy co supnem do vrecka,,,a keby, ze som s nimi spokojna, tak by som dala, ale za taky pristup akurat figu borovu 😝 a ja som mala stastie urcite,ze sa to tak vyvrbilo, ze som rodila v saci nakoniec 😉

tinika
21. okt 2011

@mirka12011 nic nove kukam telku hehe

mirka12011
22. okt 2011

@tinika doma??? 😲

zvonkohra
22. okt 2011

@anicka1981 som a budem 🙂
@mirka12011 v porodnici

atletkas
22. okt 2011

@anicka1981 ja som rada, že si porodila krasne, len nechapem začo si 240 eur dala

atletkas
22. okt 2011

@anicka1981 a ty si aká egoistická? veľmi silné slová tu píšeš na doktorov, ktorých si len raz videla, možno ty si na nich pôsobila egoistický

ludka140281
22. okt 2011

ja som rodila pri mladuckom dr.poch,alebo tak nejak v starej porodnici a k nemu by som teda zas sla 😀 mlady,pekny,sikovny,no pomahal mi,a to mala Karinka snuru 2x okolo krku ☹ pocula som,ze nema skusenosti,no ja som nemala moznost vyberu...bol tam a zachranil nas obe,tak moja skusenost z neho je velmi dobra a som mu vdacna,ze najkrajsia chvilka v zivote,bola naozaj najkrajsou 🙂 neplatila som ani cent.....ked som rodila,prave sa menila smena lekarov a on nastupoval na nocnu..zacat mal asi az o 30minut,ale ujal sa ma hned aj ked som este nerodila....bol naozaj skvely,vsetko mi vysvetloval,co robi,co mam robit ja a bol vzdy mily 🙂 .......navyse dobre vyzera 😀

tinika
22. okt 2011

@mirka12011 ne v nemoxke,spoluvyvajuca ma

mirka12011
22. okt 2011

@tinika no ved pisala vcera olienka ze si na 10tke a ty zrazu ze kukas tv ma nesokujte hihi
no co ako to s tebou kukuca???

mirka12011
22. okt 2011

@atletkas myslim ze to netreba uz ani komentovat skoda slov....ja tiez poznam kamku co ma nedobre skusenosti na Sacu....

atletkas
22. okt 2011

@mirka12011 ale nemám také reči rada normálne som sa až rozčúlila

mirka12011
22. okt 2011

@atletkas aj ja som sa minule rozculila cisto poddzubovat ako napisem nazor ale nie provokativne sak ide tu o debatu, komunikaciu a nie hadky..... 😉

tatiana1985
22. okt 2011

@atletkas mne sa zda ze anicka mala silne a trosku aj hlupe reci uz pred porodom... teraz v tom zas pokracuje ,nerespektuje, nepocuva iny nazor len svoj 🙄 🙄

atletkas
22. okt 2011

@mirka12011
@tatiana1985 baby veď aj pred pôrodom sme sa tu s ňou všetky hádali

tatiana1985
22. okt 2011

@atletkas no ved to..aj pred porodom tu presadzovala svoj nazor a dvihala nam adrenalin...a co pan boh nechcel, nevie si to odpustit a chce nas presvedcit o svojej pravde ! 🙄 🙄

ja mam 3 spoluziacky kt.rodili v saci a boli sklamane!!!!! halooo!!! povedali ze nikdy viac saca..
tak som zvedava ako mi pani anicka vyvrati "moju" skusenost 🙄 🙄 🙄

mirka12011
22. okt 2011

@atletkas presne.......a poslali sme ju do temicky Saca no neviem preco furt poddzubkava....

adriana84
22. okt 2011

@anicka1981 tak ja ti musim len a len odporovat...ja vdaka presovskym doktorom,vlasne hlavne vdaka mudr.simovi,som prisla z porodnice aj s babatkom..keby nie jeho a vsetkych sestriciek co tam boli,tak nas sebastianko tu urcite nie je
Pre mna bol porod nadherny zazitok...sklanam pochvalu a poklonu vsetkym sestrickam,doktorom a dokonca aj upratovackam 🙂 vsetko uplne super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre