Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

martuskau
23. sep 2012

@dede28 Máš zlé číslo je tam rekonštrukcia a číslo je 70 11 559. Je to len počas pracovnej doby. Hlavný vchod ,vpravo prvé dvere.

dede28
24. sep 2012

@martuskau no neviem,ja volala na tamto cislo a ma v poho prepojili 🙂 🙂

bambulka24
24. sep 2012

@dede28 na ktorú si v piatok objednaná na ctg? zajtra budem volať, nech ma objednajú, či sa nestretneme náhodou 😀

dede28
24. sep 2012

@bambulka24 na 8.30,to z hlavneho vchodu je tam vchod??

martuskau
24. sep 2012

jjjjjjj

bambulka24
26. sep 2012

@dede28 no tak ja som sa prosím pekne na ctg neobjednala, lebo nemajú voľné už tento týždeň!!! neskutočné!!!

sona_v
26. sep 2012

baby,pokial mate union, dr. páll robí CTG, poistovna to prepláca u dr. teda aspob co ja viem, inak 4€ unho

luk25
26. sep 2012

@bambulka24 bohužial zas maju plnu porodnicu, mamca vcera hovorila že nestihalli a že maju plny stav 😀 ale ide vikend tak snad niekoho prepustia domov

bambulka24
26. sep 2012

@luk25 no fasa, tak to aby som ešte počkala 😀 😀 😀 mám skúsiť ísť na pôrodnú sálu, možno ma tam vezmú...

dede28
26. sep 2012

@bambulka24 no teeeeda 😝 😝 😝 dufam,ze ked pojdeme tam rodit,ze nepovedia,ze do monobloku mam ist,ze maju plno 😝 😝

miruskac
27. sep 2012

ahojte baby ja idem na ctg teraz v piatok a som myslela ze by som rovno ostala na porodnej sale ,ale neviem ako to spravit. :( mam tam ist a povedat ze by som to chcela mat za sebou? ci jak? som z toho zufala poradte a mam si vybrat aj lekara ,kazdy mi radi aby som si vybrala lekara ale ako? vobec neviem ako to tam chodi dakujem 🙂

dede28
27. sep 2012

@miruskac ako nerozumiem,uz mas termin,alebo uz prenasas??ze to uz chces mat za sebou??ja by som to uz tiez chcela mat za sebou,ale tak to by si musela ist na vyvolavacku rodit a pokial to nie je nutne,tak to podla mna ti len tak nedaju,musis mat vybavene 🙂 🙂 v ktorom si tyzdni??

miruskac
27. sep 2012

ahoj dede termin mam 12.oktobra a chcem ist do starej nemocnice.neprenasam,ale v stredu mi gynekologicka povedla ze to mam na malicku a ze do konca tyzdna by som mala rodit a mam uz aj bolesti tak som rozmyslala ci by som uz nemohla ostat.som v 38 tyzdni.a musim mat vybaveneho lekara?ze vraj ked nemam tak sa omna nepostaraju tak ako keby som mala. dede a ty kedy mas termin?

bambulka24
27. sep 2012

@miruskac neboj, postarajú sa o teba rovnako 😉 máš rovnaký termín ako ja 😀 len tak si ťa tam nenechajú určite, musí byť na to dôvod, veď uvidíš, čo ti povedia, keď pôjdeš 😉

miruskac
27. sep 2012

no uvidim ako sa budem citim ,lebo v z utorka na stredu to bolo na nevydrzanie,take bolesti a aj celu stredu a dnes mam bolesti ale da sa. 🙂 ano aj ty mas rovnaky termin a co cakte? mi dievcatko no dufam 😀

bambulka24
27. sep 2012

@miruskac my už jedno dievčatko máme, takže bude braček 🙂

miruskac
27. sep 2012

🙂 mi cakame prve tak dufam ze vsetko dobre dopadne 🙂

bambulka24
27. sep 2012

@dede28 dnes mi urobili ctg aj poradňu v pôrodnici 😎 takže až budúci tt idem, daj vedieť, ako ste dopadli 😉

dede28
27. sep 2012

@bambulka24 no super,tak mas este skor ako ja 🙂 🙂 vsetko ok??treba aj moc doniest na poradnu tam?aj ta pozerali?uz si nepametam jak to bolo pri malej 🙂 🙂

dede28
27. sep 2012

@miruskac tak ja mam tiez v polke oktobra termin 🙂 🙂 doktor sa o teba musi postarat tak ci tak,ja som pri prvom porode tiez nemala vybaveneho a vsetko bolo v poho 🙂 🙂

bambulka24
27. sep 2012

@dede28 hej aj moč treba doniesť, pomerali tlak, odvážili, dr. zhodnotila ctg a to bolo vsjo 😉

dede28
27. sep 2012

@bambulka24 no fajn a jak to tam vyzera na tej porodnej sale??je to tam vylepsene 🙂 🙂 ja este aj toho streptokoka mam co sa berie vyter v 36.tyzdni,tak musim antibiotika brat,ta mi je normalne zle od nich 😝 😝

bambulka24
27. sep 2012

@dede28 pôrodná sála ne naoko pekná, je to tam vykachličkované aj tá miestnosť pred ňou, ale to je asi tak všetko, no a vraj wcka a sprchy ešte..to som nevidela, do sály som nakukla

dede28
29. sep 2012

@bambulka24 no tak ja som bola vcera na to ctg a sa mi stala taka vec 🙂 🙂 som prisla na staru porodnicu,som tam cakala hodku,sestricka tam behala hore,dole a tak po hodke sa ma pyta,ze na ktoru som obbjednana a ja ze na 8.30 a ona,ze taka tu vobec nie je zapisana 😕 😕 😕 ta co som si to vymyslela,jej hovorim 🙂 🙂 zavolala do monobloku a to tam som bola objednana 😀 😀 😀 ta mi dali zle cislo na informaciach,nevadi,si pojdem odrodit do monobloku,aspon porovnam,ze kde lepsie 🙂 😉

bambulka24
29. sep 2012

@dede28 no teda??? akože fakt ideš do monobloku??? 😕 hmmm

dede28
29. sep 2012

@bambulka24 a co tam je nedobre??moja segra tam odrodila 2 deti a bola spokojna.si pocula dajake zle veci na monoblok??

bambulka24
29. sep 2012

@dede28 no nič také som nepočula, len som počula viacej chvály na starú...však uvidíš, som zvedavá, ako bude, určite daj vedieť keď už budete doma, trocha času si hádam nájdeme, aby sme zhodnotili ako bolo 🙂

atreyu
29. sep 2012

@bambulka24 @dede28 ja som rodila v marci v monobloku a nemozem povedat zleho slovka 😉

dede28
29. sep 2012

@bambulka24 no som strasne zvedava,ze kedy to bude,malemu sa nechce nejak von 🙂 🙂 vy jak?zatial nic sa nedeje?? 🙂 🙂

bambulka24
29. sep 2012

@dede28 no nič sa nedeje, ale mohlo by sa... už mám toho plné zuby 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre