Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
31. júl 2011

@tatiana1985 podprdy ti netrebalo???? cooooooooooooooo???????????????????????????????????????????????????
@zanna28 ty si hajzlak mala svoj???? sak aj ty v monobloku bola????

mirka12011
31. júl 2011

@tatiana1985 jasne ze sa oholit musis sak strnisko nieje v mode hahaha
@tatiana1985 a fen no netusim hihi

tatiana1985
31. júl 2011

@mirka12011 predstav si, ze podprsenky mi netrebalo 🙄 🙄
a predstav si, ze sme 3 boli na izbe a ani jedna z nas nemala...
nam bolo lahsie rozopnut gombik na koseli a kojit, nez sa este srat s podprsenkou 🙂

olienka12
31. júl 2011

@adriana84 doplnim baby a zhrniem 🙂 pribor, hrncek,/utierku/,toaletak,uteraky 2min. zupan, papuce, supky do sprchy, hygienicke potreby, toaletak, vlozky, kosele nocne, ak pojdes prirodzene tak tie sietovane gatky, dalej dobre mat odsavacku, tampony do podprdy, podprdu na kojenie, ja som mala aj rychlovarnu a caj, cukor,sol... ten caj co tam robia no.... a vodu, veeela vody to ti aj nosit bude teda
vezmi si aj bavlnene plienky aspon 2 babo bude mat na odgrciavanie ale tebe sa mozu zijst na obklady na prsia a tak... pre babatko vsetko dostanes ked ti ho daju na izbu potrebujes len plienky, vlhcene utierky ciapocku a rukavicky to som davala svoje ak mozem odporucat vlhcene male balenia nie velke aby si nesponzorovala osadnikov... doklady ti uz pisali a hlavne po porode nedavaj cislo ziadnej dobrosrdecnej tetuske ktora bude dbat na zivot tvojho novorodeniatka a bude ti nutit poistenie ked ty budes este v deliriu 🙂) inak budes mat horuce linky
a ja som mala aj deku, no bola som tam v zime 🙂

zanna28
31. júl 2011

@mirka12011 jasne, nikde v prešovskej nemocnici ti toaleťak nedajú, samozrejme ani v pôrodnici nie...

mirka12011
31. júl 2011

@tatiana1985 nam ceklo mliko hihi tak vlozky do podprdy a ideme hahahaha

mirka12011
31. júl 2011

@olienka12 sietovane gatky aj po sekcii sa davaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mirka12011
31. júl 2011

@zanna28 no hihi tak tak este by na toaletakoch skrachovali....hihi

olienka12
1. aug 2011

@mirka12011 ta hej a na druhy den som mala kockaty zadok :p vymenila som za normalne po sekcii mozes normal mat 🙂

adriana84
1. aug 2011

@mirka12011 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..super zoznam 🙂 si poklad 😵

mirka12011
1. aug 2011

@olienka12 to pochybujem to je zakazane mat normalne gatky v porodnici este nas sestricky upozornovali ze jedine bud ziadne alebo tie sietovane lebo dr. su nato prisny....lebo ma sa ti "vetrat" hahahah podla ich slov....

mirka12011
1. aug 2011

@adriana84 a k tym veciam pre babatko co ti pisala olienka urcite pribal ortop.nohavicky a plienocky do nich...nakolko tie ich motanice okolo noziciek dakujem pekne....nalep si na ne meno a ked ho budes mat na roomingu mas prebalene babo raz dva a ne motat tu plienku ich sposobom hihi

mackoxxx
1. aug 2011

@olienka12 Uuuuuuuuf. ďakujem za zoznam. Aby som už začala baliť. Keď som rodila prvý krát tak som z toho polku nepotrebovala. 🙄

zvonkohra
1. aug 2011

@mackoxxx tu si na slovensku
ja som sice bola na sc ale tie gatky sietkovane mi moc pomohli lebo som ich mohla dat az vyssie rany 🙂 a oholit ta oholia ony ak stihnu ale myslim si ze to teraz robi kazda zena
@tatiana1985 ty zlodejka 😀
@mirka12011 ani ja som nemala podprsenku ked som lezala po porode bola som rada ked mi pomohli dat malu ku mne aby som ju nakojila

lubkasungirl
1. aug 2011

@makykaky Pozri, aj ja som si to povedala, ze budem bojovat za svoje prava - no skus to robit v nonstop kontakciach, kedy mas pocit, ze umries radsej, ako by si to mala trpiet este 5 hodin!!! Zda sa ti, no potom nato nebude cas... 😒

mirka12011
1. aug 2011

@zvonkohra no teda hih ja den po sekcii lietala po porodnici.....no vrtula v riti co ti poviem hih

adriana84
1. aug 2011

maminkyy,este vas chcem poprosit o jednu infosku...ako dlho ste ostali v nemocnici po porode? ja dufam,ze budem moct ist domov na treti den max...teda aspon vo svajcíarsku to bolo na rozhodnuti matky...mohla som ist aj 2 hodiny po porode..samozrejme,ak je vsetko vporiadku 😉

adriana84
1. aug 2011

@mirka12011 a balit nasiroko budem musiet? lebo vanessku som tak nikdy nebalila a vsetko mala uplne vpohodicke...ja to neplanujem ani pri druhom 😕

mirka12011
1. aug 2011

@adriana84 v porodke urcite!!!! oni ti zabalia takou obycajnou plienkou no tak cez nozicky halabala hihi cize tak ci tak ti ho tam balit budu a ked das ortop.gatky mas to raz dva a ked doma nedas tvoja vec potom ale oni ti ho tam balit tak ci tak budu....
a ked budes mat sekciu tak na 5-6den
ak normalny porod tak na 3-4den no skor 4 den

adriana84
1. aug 2011

@mirka12011 dakujem moja,si zlata ,idem posnorit kde kupim take gatky

mirka12011
1. aug 2011

@adriana84 v lekarni hihi ono daju sa vyprat su sice jednorazove ale aj v lekarni same odporucili ich preprat ked ich zakrvavis cize 2 ti stacia...ja som bola po sekcii a nosila som ich este aj doma kupila som ich 5 este mam keby trebalo hihi keby raz hih

adriana84
1. aug 2011

@mirka12011 ja som myslela tie ortopedicke gatky pre drobcov 😀

mirka12011
1. aug 2011

@adriana84 aj tie v lekarni hihi

adriana84
1. aug 2011

@mirka12011 😵 😵 dakujeeeeeeeeeeeeeeem

mirka12011
1. aug 2011

@adriana84 no pytaj ortopedicky nohavicky pre novorodencov hihi su cislovane tak ti da aspon tie spravne hih

makykaky
1. aug 2011

@lubkasungirl Uz pocas samotneho porodu sa velmi stazovat neda, to mas pravdu, ale mozeme spravit bordel potom ked zavolame MARKIZU 🙂 Jak tam zaobchadzaju s rodickami

lubkasungirl
2. aug 2011

@makykaky slovo do boja 😀

zvonkohra
2. aug 2011

@mirka12011 ja este v ten den 😝 🙂
@adriana84 alebo este v zdravotnickych potrebach najlepsie su pri frant.kostole

mirka12011
2. aug 2011

@zvonkohra jak to? kedy si rodila o kolkej?

zvonkohra
2. aug 2011

@mirka12011 o 9.30 sc o 17stej prve vstatie s postele a potom na chodbu k mm 🙂 sestricky protestovali ale ja som sla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre