Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

merilin
26. jún 2012

@katkapresov kedy mas ist na CTG? Podla mna, tam ti davaju len tie pasy, moc asi netreba. Tiez idem prvykrat 😉

katkapresov
26. jún 2012

@merilin ahooj.ja idem vo stvrtok na deviatu..ty kedy?

bambulka24
26. jún 2012

@katkapresov možno je aj lepšie, že nevieš miery 😀 ja som tiež bola na uzv vyše mesiaca pred pôrodom a dobre, že som nevedela čo ma čaká 😀 😀 😀 vzhľadom na miery 3900g a 50 cm 😀

katkapresov
26. jún 2012

@bambulka24 hehe tak to su dobre miery.mam pocit ze aj nas bude velky,lebo stale na sone mal miery aspon o tyzden vacsie.

peta111
26. jún 2012

Ahojte chcela som sa opytat da sa v starej nemocnici vytlacit foto ked si popytam a za aku cenu? 😉

dasaa
26. jún 2012

Ahojte @katkapresov @merilin ak idete na ctg-cko do monobloku tak budete potrebovat aj moc.

katkapresov
26. jún 2012

@dasaa ahoj.dakujem za info... 🙂.a ako dlho to ctg trva?

dasaa
26. jún 2012

@katkapresov asi tak 20 minut

katkapresov
26. jún 2012

@dasaa a dasi beru ako tak na cas ako je clovek objednany.,alebo mam pocitat s tym ze sa tam zdrzim?ty budes rodit v monobloku?mas vybraneho lekara??

dasaa
26. jún 2012

@katkapresov snazia sa brat na cas ale moze sa stat ze trosku pockas.Aspon ja som este necakala ked som bola objednana na cas.Ale pre istotu pocitaj s tym vsetko je mozne 🙂.Ano budem v monobloku a mam uz aj lekara vybrateho 🙂

katkapresov
26. jún 2012

@dasaa no ty to budes mat skor za sebou ako ja..tak hlavne nech to dobre dopadne ;)

dede28
27. jún 2012

@bambulka24 ja som tiez pri malej nevedela kolko vazi a sa narodila s vahou 2500g 😎 😎 ale isla von skor o 3 tyzdne 😅 😅 a teraz asi by som chcela vediet,ze kolko maly vazi,kedze cakam chlapca a ty sa zvyknu vacsi rodit,aj ked to nie je pravidlo,ked pojdem v 30.tyzdni na sono sa budem pytat 🙂 😉

katkapresov
27. jún 2012

@dasaa dasi este sa chem spytat, ctg robia v tych dverach kde je prezliekaren??velmi sa mi tam neche,teraz som taka leniva a este aj teplo ma byt..och...

zvonkohra
27. jún 2012

@katkapresov ctg sa robi 20 min su to posledne dvere po pravej strane je tam aj prezliekaren ,moc si dones zo sebou alebo sa vymocis tam,meraju tlak aj sa vazis

katkapresov
27. jún 2012

@zvonkohra dakujem velmi pekne..tak to uz viem kde je..a prosim ta nevies kde tam ma ordinaciu dr.pitonak?

zvonkohra
27. jún 2012

@katkapresov nema on rizikove tehulky?ci to adam ma?jedna ambulancia je rizikova skus sa pytat tam to su hned dvere pred ctg resp 1 dvere po pravej strane

dasaa
27. jún 2012

@katkapresov ano je tam aj prezliekaren.Ja som tam bola dnes a cakala som asi 20 minut bo mali toho vela a ctg mi dnes robili 30 minut. 🙂

mandm
27. jún 2012

@katkapresov pitonak ma rizikovu ambulanciu na tej istej chodbe ako robia ctg 🙂

merilin
28. jún 2012

@katkapresov ja idem az na buduci tyzden, len sa musim este objednat. Nejaka kocka tu dala cislo na pevnu linku, volala si na to cislo, ked si sa objednavala? Akurat pozeram, ze ty si bola dnes, tak ako to prebiehalo?

katkapresov
28. jún 2012

@merilin ahoj tu he cislo 051/701 11 60..no dnes som bola na deviatu.zobrali na presne.vysetrili moc,zmerali tlak a sla som si lahnut na pasy.tam si polezis 20minut.potom mi vytlacila czg zaznam a isla som za dr.pitonakom.ak nemas vybaveneho porodnika tak ctg vyhodnocuje asi lekar ktory ma sluzbu..na dalsiu stredu idem opat

merilin
28. jún 2012

@katkapresov ty si isla za pitonakom, lebo chces pri nom rodit? To sa nejako dohaduje dopredu? Alebo ten co ti vyhodnocuje ctg, tak pri nom budes aj rodit?

katkapresov
28. jún 2012

@merilin hej bola som pri nom,lebo mam dohodnute ze ma odrodi..a ak nemas dohodnuteho kekara,tak ta odrodi ten co ma sluzbu...ja sa porodu bojǐim,preto som lekara riesila dopredu...

merilin
29. jún 2012

@katkapresov no.. mne tiez nieje vsetko jedno...🙂 ale ked to zvladli tolke, zvladneme to aj my, ze? 😉 A dr. Pitonak je dobry? Pocula som, ze aj Adam je celkom dobry... no ze najlepsi su v starej, no moj muz nechce ani pocut o starej, lebo sme tam boli na pohotovosti a ked videl prostredie, tak povedal, ze ani za nic... 😒

marcovka1
29. jún 2012

@merilin no prepac,ale sme tu viacej co sme boli v starej a choleru sme nedostali 😒

tigrica182
29. jún 2012

@marcovka1 @merilin pridavam sa - ja som bola maximalne spokojna so starou a to som tam uz 2x rodila... kaslem na prostredie, ide o personal, aby sa co najlepsie postaral o babatko a o mna... a co tam po tom, ze steny su osarpane???? hlavne ze deti su zdrave...

a v pripade, je tam aj nadstandardka - ako som pisala hore - ... mozes ist tam

mirka12011
29. jún 2012

@marcovka1 a co nejdes znova do starej? a tajis nam to? :D:D:D ale ne to len otazka ci neplanujes :D:D:D lebo kukucam ze uz nemas snazime sa hmmmm

katkapresov
29. jún 2012

baby na nadstandartke v monobloku sa mozu prijmat navstevy tiez len v tych navstevnych hodinach??

tigrica182
30. jún 2012

@katkapresov myslim, ze ano - preto je to nadstandard

vierka0
30. jún 2012

@katkapresov oficialne ano, ale realne tam chodili navstevy hocikedy 🙂 ale tie navstevy zas nie su taka katastrofa aj ked si na obycajnej izbe, navsteva ti moze prist hocikedy na 9te poschodie (po porode sa lezi na 10tke ale tam sa chodba otvara len pocas navstevnych hodin)

vierka0
30. jún 2012

@merilin neviem aki lekari su v starej, ja som lezala tri mesiace v novej a som bola spokojna..kudla, sima, hladky, adam, pitonak, aj doktorky su zlate..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre