Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

atreyu
5. okt 2011

@katkarv no ja mám veľmi zlú genetiku 😢 v popise albumu mám o tom trošičku viac...

tinika
5. okt 2011

@ivetka1981 onoblok je nova porodnica a mame aj staru to vsetko je hore na kopci ako su vsetky nemocnicne oddelenia. a ja som prave včera prisla z nemocky, bola som na oddelei sestonedelia lebo uz som skoro na konci tehu a ti poviem ze normalna izba je krajsia ako nadstandard, lebo tu maovali pred dvoma rokmi ked som rodila prveho syna a ta nadstandardna bola uz vtedy zelena izba a doteraz nič neopravili tam a su baby po 2-3 aj par izieb po 1 ale neviem či to sa tiez uz neplati, kedze aj izba kde ja som bola pri prvom porode sama je uz teraz ako 2ka kvoli tomu aby sa za to neplatilo, sprchy su mimo, pri izbe mas akurat wcko a umyvadlo a sprchy nič moc no ale tak lepsie ako v starej a par dni prezijes

tinika
5. okt 2011

@ivetka1981 kde v presove byvas?

ivetka1981
5. okt 2011

@tinika bývam v Kanaši

tinika
5. okt 2011

@ivetka1981 jaaaj tak ja budem raz byvat v gregorovciach to je dedina dalej ale ma sa s kanasom prepojit :D

ivetka1981
5. okt 2011

@tinika tak Ty už pomaličky končíš...jeeej to Ti závidím...no ja mám ešte dlhú cestu pred sebou..dá sa tu písať aj súkromne??

katkarv
5. okt 2011

@atreyu chapem,no neviem ci by som ja sla.Mne sa narodila dcerka z len polovicou srdiecka a nebolo to v tej dobe vidiet ne usg.Potom ked som cakala syna mi odporucili amnio ale vraj ak by to mal aj on tak amnio to neukaze,len razstep a nepamatam co este.Tak som odmietla a potom som bola v BA na usg,vtedy len tam mali taky kvalitnejsi a ukazal je maly je ok.Ja som si povedala a mala som aj taky pocit ze ak by bolo zdrave a nasledkom amnio by som potratila tak by som to asi neprezila.Skus dat aj na svoje pocity aj ked verim ze je to tazke ked su tam fakty,vysledky z genetiky.

ivetka1981
5. okt 2011

@tinika Gregorovce??To poznám..chodíme tadial do Babinho Potoka.tuším tak sa to volá,kamarát tam postavil dom...a čo to bude tentokrát..chlapček alebo dievčatko?a meno?

tinika
5. okt 2011

@ivetka1981 da sa pisat aj sukromne, pod prispevkom mojim napr. mas odpoved, pači sa a potom taku obaločku a ta obaločka je sukromna sprava, ja si idem teraz s malym lahnut tak tu nebudem chvilu no a ano uz končim ale uz sa tesim, same problemy toto tehu uz mam dost :D a ty si tehu? v ktorom tt?

atreyu
5. okt 2011

@katkarv ja som nad tým už uvažovala, že plodovku odmietnem, ale potom som si uvedomila, že takto by som nebola pokojná celé tehotenstvo...by ma to hrýzlo, bála by som sa niečo chystať kupovať a neužila by som si prvé výročie svadby a Vianoce...takto budem vedieť na čom som, ale ja verím, že je malinké v poriadku, a že v apríli 2012 sa staneme najšťastnejšími rodičmi na svete 😵

katkarv
5. okt 2011

@atreyu tak ked uz pojdes nech to dobre dopadne,urcite budeme drzat palce vsetky aprilovky 🙂

atreyu
5. okt 2011

@katkarv vy všetky v aprílovkách ste veľmi zlaté...ja som sa tak bála, že tam pri vás dlho nepobudnem a zajtra začínam druhý trimester... 😵

aha1
5. okt 2011

@atreyu ale ak máš dobre triple testy (jeden sa robí tuším v 12 tt a druhý neskôr ) tak by som na amnio nešla mna posielali tiež kôli veku a taktiež v 20 tt sa robí morfologický UTZ (najlepší na slovensku je MUDr. Dankovčík z KE ) ak budeš chcieť číslo je na nete objednáva sa po telefóne a na amnio by som tiež išla len k nemu.

atreyu
5. okt 2011

@aha1 mne nejde o výsledky z krvy, ja mám zlú genetiku, všetky výsledky môžem mať úplne v poriadku a.......
a on robí tiež amnio?v ktorej nemocnici?dáš mi link na tú stránku?ďakujem

aha1
5. okt 2011

Robí amnio a plodovku posiela do Prahy a tuším aj do Británie spolupracuje s veľkými nemocnicami veľa sa o ňom dozvieš aj na nete ja som k nemu chodila nakoľko mám 40 rokov a tri gynekologické operácie za sebou
http://www.zzz.sk/?profil=2235http://korzar.sme... teraz musím bežeť ale ešte sa ozvem

tinika
5. okt 2011

@ivetka1981 chlapec bude a meno Riško mame vybrate :D

zvonkohra
5. okt 2011

@tinika a stara betka este tam?

tinika
5. okt 2011

@zvonkohra ak ja som ju nevidela nastastie ale spolubyvajuca ju zahliadla a este mi ktsi tam vravel ze dokonca pred 3tt aj k porodu sla :(((((( a aj kamoska čo so mnou lezala v aprili rodila u stošekovej a vološinovej na sc

mirka12011
5. okt 2011

@zvonkohra ze stara betka ahhahahha

mirka12011
5. okt 2011

@tinika volosinova to je ktora??? hih

tinika
5. okt 2011

@mirka12011 taka mlada hnedovlasa s kontou ale uz sa vola inač sa vydala ale neviem na č abo jak

mirka12011
5. okt 2011

@tinika taka celkom pekna??? tak potom uz viem....ta bola neskutocne vtipna ked som sla po chodbe a mi hovori podte na ctg len tak pre srandu.......... 😠 no ale 5x denne to nebola teda sranda tam lezat hihi ale zlata bola no

marcovka1
5. okt 2011

@mirka12011 5x denne ctg???fuu 😝 mala si problem ?ja som mala dost ked som isla raz tyzdenne 😀 kym som sa vykotila na postel...kym nasla srdiecko no srandy som si uzila 😀

tinika
5. okt 2011

@mirka12011 no mna nastastie len počuvali, len raz denne natačali ctg, sak som raz bola nastvata bo vravim ze nemozem na chrbte, postika mi nervy sa nepostavim a sestrička ze dame rkatky tak reku 10min. vydrzim a nakoniec som bola dlhsie ako normalne som myslela ze ju zastrelim som sla po chodbe jak 200ročna babka este pol dna som ledva chodila, nastastie na druhy den bola taka mlada zlata a na boku zase sme maleho nechytili tak som sedela

mirka12011
6. okt 2011

@marcovka1 no od 34tt som chodila na ctg poslal ma gynekolog lebo nam bilo rychlo srdiecko....v 37tt som bola uz v nemocke z preeklampsiou a tam som chodila 5x na ctg este oci nerozlepene a uz tam lezis hihi nakoniec sme mali 3x pupocnik okolo krku....

mirka12011
6. okt 2011

@tinika jojoj ja uz som sa aj prechadzala a ctg bolo na prd tak ci tak a 20min pochodovat cista radost....
hlavne ze ste ok a este aspon tt potiahnete...
ze 200rocna ty kokso to by si uz asi nechodila hihihi

tinika
6. okt 2011
majajana
6. okt 2011

Ahojte, ja som rodila pred 3,5 rokmi v novej a bola som spokojná - zaplatené sme nemali nič a všetko prebehlo super a bez problémov - personál milý, ohľaduplný. I keď pre objektivitu musím povedať, že som mala celkovo dobrý pôrod a maličký bol hneď k svetu, na druhý deň začal papať a rásť a tak nás chytro pustili domov - a personál sme teda až tak nepotrebovali - neviem, ako by to bolo pri problémoch. Prajem hlavne, aby ti to dobre dopadlo a aby si mala také super spomienky na pôrodnicu ako ja 🙂))))

zvonkohra
6. okt 2011

@tinika sa chcem spytat a nebola tam teraz dajaka bezdomovkyna???mam tam kamosku na rizikovom a vravela ze porodila dajaka bezdacka

tinika
6. okt 2011

@zvonkohra neviem, viem o ciganke ktora nechcela ist na cigansku izbu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre