Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

katkarv
8. feb 2012

@radoslava25 no nakoniec nemusim ist do nemocnici,lebo to co potrebujem maju aj v tabletkach,ale dakujem za info 🙂

elizabet100
8. feb 2012

@rybka77 @katkarv ďakujem za odpovede. 🙂

tigrica182
8. feb 2012

@elizabet100 ahojkii - ja som rodila CS v starej v maji 2011 a sla som na sekciu kvoli tazkej astme - neudychala by som klasicky porod - moj alergolog mi dal odporucaci papier, ze aby ma odrodili CS a tak to aj bolo... teraz v aprili idem opat rodit, opat CS - opat mam papier....

tigrica182
8. feb 2012

@lienka_cmuk ahoj - vazne??? v opale byvam

mirka12011
8. feb 2012

@tigrica182 🙂 lenka byva vo vedlajsom vchode 🙂

lienka_cmuk
9. feb 2012

@tigrica182 no tak sme 3 ktore byvame v opale 🙂 a v ktorom vchode byvas?

zvonkohra
9. feb 2012

@stassa neviem ako ale podla mna ked sa porozpravas s gynek a bude chapavy bude aj sc 🙂 ja to taktiez planujem pri druhom babu tak som zvedava ako dopadnes daj vediet....

stassa
9. feb 2012

@zvonkohra neviem či mu to mám povedať už zajtra?, lebo moj gyndoš na poslednom sone, dnes, mi zistil že bábo má nepravidelné ozvy srdiečka. Musím ísť na ctg. Neviete či je radšej ísť ráno? A či náhodou robí Kyselý?

stassa
9. feb 2012

@tigrica182 kedy máš termín? Aj ja idem okolo 11.4. 🙂

zvonkohra
9. feb 2012

@stassa zavolaj si kedy najlepsie a ja by som mu povedala hned zajtra ale ak su zle ozvy preco mas cakat do rana??? 😕 ku komu chodis?

mirka12011
9. feb 2012

@stassa ahoj aj ja som chodila na ctg od 33tt pre tachikardiu poslal ma gyndos a chodila som tam jak na navste u mala som tych ctg zaznamov kopisko.....a tak ma preto hospitalizovali az do porodu.....mne dal gyndos papierik a rychlo ma poslal na bus do nemocnice....nemas naco cakat....

stassa
10. feb 2012

@zvonkohra ja chodím ku gyndošovi tu u nás v hanušovciach. Bola som tam dnes tak mi urobili (hoc neobjednane) ctg, prišiel prímár, urobil ešte prietoky a že o týždeň v piatok ešte raz na kontrolné. Ale aký výsledok je tak to neviem. Za 2 minúty vyšetril 4 pacienty...to že aká rýchlosť 😒

mirka12011
10. feb 2012

@stassa nemas to ctg zaznam by som ti kukla nato....

stassa
10. feb 2012

@mirka12011 a vieš niečo vyčítať?
Keď áno tak ho zajtra nejak odfotím a pošlem ti do IP. ?

mirka12011
10. feb 2012

@stassa mojka mala som tych zaznamov okolo 30 tak viem som sa naucila mi to dr vysvetlovala 🙂

marcovka1
10. feb 2012

@stassa tak to je riadna rychlost 😖 ja ked som chodila tak mne sa zdalo ze dost dlho lezim takych 20min.urcite..ani sa necudujem ze zly vysledok 😖 😝

marcovka1
10. feb 2012

@mirka12011 ze pekna zbierka 😀 😀

stassa
10. feb 2012

@mirka12011 si zlatuľa. Tak diky. Hneď zajtra sa do toho pustím. Dnes som už hotová. Dcérka má už 2 týždne teploty a nevieme čo s ňou. Začala brať atb, tak uvidíme aký bude víkend. Som už taká unavená, že som dnes bola pri dr. Slivkovi na internom a som im zaspala na posteli 🙂 🙂 .
Nevieš čo tam teraz prerábajú v starej nemocke?

stassa
10. feb 2012

@marcovka1 to tam teda chaos bol dnes dosť veľký. Najhoršie že ti nič nepovie či dobré či zlé. Alebo aspoň nejaký záver. Ideš odtiaľ viac nervóznejšia ako keď tam ideš. Ja len z toho usudzujem že ma pustili domov, takže asi nič až také vážne.

mirka12011
10. feb 2012

@marcovka1 ze sak z tehu knizky som mala kniznicu a to nepocitam este ctg uz v nemocke to sa neoplati 🙂🙂🙂🙂
@stassa jasne v pohode ked viem pomozem len som zvedava na cinnost srdca nevies na akom cisle mas krivku? Ja som rodila v monobloku netusim co sa deje ani tam 🙂

mirka12011
10. feb 2012

@stassa nikdy ti nic nepovedia ja som vedela ze ja zle ked sa ma furt sestricka pytala ze kedy mam termin ked kukala na zaznam a prisiel dr a dovi este raz na ctg a chodte sa prejst vratte sa a bla bla bla tak ti poviem isla som na 10tu na ctg a odchadzala som bezne po 13tej....och len nervozna a nic viac

stassa
10. feb 2012

@mirka12011 začína sa to na 140 a niekedy vyskočila na 160 a niekedy klesla 120....neviem či toto???

mirka12011
10. feb 2012

@stassa toto ano ma vyssie trosku od 150je to uz vyssie aj my sme tak mali ale dosli sme az nad 200 a to uz som v nemocke pod dozorom pred akutnou sekciou ale strasit ta nebudem neboj....este pohyby spodna krivka ale to mi posli potom zajtra

mirka12011
10. feb 2012

@stassa vies porovnava sa to z pohybmi sak logika hybe sa tak viac naskoci je v klude menej preto neboj druhy zaznam bude ok

stassa
10. feb 2012

@mirka12011 takže toto vyzerá byť ok?
To spodné je iba skoro rovná čiara. Stále 25 a po 20 minútach tam mám 2 zvýšené raz trošku nad 50 a druhý krát až ku 100.

mirka12011
10. feb 2012

@stassa napisem ti to do ip radsej

tigrica182
11. feb 2012

@stassa no cca 13.4 - alebo podla posledneho sona 6.4. takze je mozne, ze sa stretneme :D xixi - ides do starej, ci novej?

tigrica182
11. feb 2012

@lienka_cmuk m.benku 1 a vY?

tigrica182
11. feb 2012

@mirka12011 jaj trebalo by stretko 🙂 ale komu sa chce v takej kose???? :D ale rada by som vybehla vonku pokecat hm?

mirka12011
11. feb 2012

@tigrica182 jej ty cakas babo? Sak drobec este maly a havo ako sa ma? My sme furt von doma by som sa zblaznila...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre