Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

anavila
12. aug 2011

@mirka12011 a samozrejme komplet oblecenie pre babo si nachystaj doma a manzel ti to donesie v den ked vas prepustia a sestricka ti drobca oblecie...joj to je najkrajsi moment v celej porodnici...ked ides domov 🙂))))) drzim palce

jana86
14. aug 2011

ahojte,baby ktore ste rodili v starej porodnici neviete mi povedat ako je vybavena nadstandardna izba?ja ze ci ma vlastne wc aj sprchu?a co este v nej je? a ci sa oplati alebo je lepsie byt na izbe s ostatnymi mamickami?

medyna
14. aug 2011

@jana86 ahoj, ja som v starej nerodila, ale bola som tam na navstevu, je tam sprcha, ale vecko tam neni, vecka su spolocne na chodbe ......

anavila
14. aug 2011

@jana86 ja ta nechcem presviedčať ale ja by som si nadstandardnu izbu nevzala ani keby tam mala zlatom vykladaný záchod a full servis all inclusiv...sama sama sama...cele dni, okrem návštev teda...sak to je na nervy...boli sme na izbe 4, skamaratili sme sa, dodnes si volame a vymiename skusenosti ved mame rovnako staré deti...srandy sme si užili, ja osobne som vnimala pobyt v porodnici tak trochu ako "výlet" 😀 😀 😀 ale samozrejme ako sa rozhodneš...a koniec koncov za tie peniaze možeš kupit dieťatku trebars aj bycikel 😉 😉 😉

jana86
14. aug 2011

@anavila no to mas pravdu,mna to len tak napadlo,ale asi pojdem do normalnej izby,lebo aj tak je to nase prve babo,tak budem rada ked mi aj ine baby pomozu alebo poradia keby nieco.najradsej by som to uz mala za sebou a mala nasu malu doma 🙂

mirka12011
14. aug 2011

@anavila samotka ach omg diky ze som bola na izbe aj na cakatelskej aj na sestonedeli s ukecan.babami.....sak babenky co na samotke boli chodili za nami bo sa nudili

lizatko1009
14. aug 2011

mirka ma pravdu, ja som tiez chcela samotku, povedali, ked sa uvolni samotka mzem ist, ale uz som nechcela, mala som na izbe 2 baby, potom len jednu a bola som rada, ze mam s kym pokecat skoro o vsetkom, aj pomohla postrazila mi maleho ked som potrebovala ist do sprchy.

mirka12011
14. aug 2011

@lizatko1009 tak tak pokecat o vsetkom posmiat sa hoc po sekcii sme skor trpeli smiechom kecalo sa aj ked sa spalo hahahah

tinika
14. aug 2011

@mirka12011 ja bola sama na čakačke skoro 3 dni a potom dalsich 6 na izbe .) a prezila som ale mala som taku tu dvojbunku či jak to nazvat vedla boli hlučne baby tak som mala pocit ze nie som sama .))

mirka12011
15. aug 2011

@tinika viem viem hihi ja som bola vedla v tej dvojbunke haha cize viem aku myslis....no inak ja bola uplne posledna izby vedla romskych zenach no poviem ti smrad od nich isiel ako nic zlom maju samostatnu kupelnu ta ked sa neumyvaju doma ta aspon v nemocnici mohli ne....

tinika
15. aug 2011

no ja som bola na 58 to bolo oproti sestričkam v monobloku takze smrad nebol 🙂)

mirka12011
15. aug 2011

@tinika ja som bola tiez oproti posledna izba pred romkami...

mirka12011
15. aug 2011

@tinika mozno to bola aj teplom hihi ze sa potili noo hihi

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 to si musela byt na opačnej strane ako ja lebo ja som bola od nich daaaaaleko 🙂)

mirka12011
15. aug 2011

@tinika no na cakatelskej a potom oproti sestrickam po porode na 62ke bo bolo uz maga daleko hihi

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 aha ty nay čakatelke bola s cigoskami? pri mne bola tiez jedna ale furt ochkala vzdychala tak sa na do mnou sestričky zlutovali a dali ju uz na salu a to rodila 3tie, rano tam este obsmrdala ale na moje prekvapenie tato nesmrdela 🙂))

zvonkohra
15. aug 2011

@mirka12011 ty si asi lezala na rizikovom nie?na 10tke ale nie kde uz mamicky ale tam kde este cakaju nie?aj ja som tam lezala hned oproti sestrickam je tam 3izba a hned vedla 1 nie?

tinika
15. aug 2011

@zvonkohra ja som v takej bola na 10tke .) na 9tke som bola uplne v poslednej 3ke a vedla bola tiez 3ka

zvonkohra
15. aug 2011

@tinika ja som na 9tke nelezala iba na 10tke 5 dni pred porodom na rizikovom a 5 dni uz na 600stonedeli ale cisla izby nepamatam 😝 😀

mirka12011
15. aug 2011

@zvonkohra jo jo presne a v strede som spala hahahaha postel pod ma...... 5dni pred porodom a 7dni po porode no nechceli ma pustit ani za.... hahaha

mirka12011
15. aug 2011

@tinika a hej jednu ciganku som mala pri sebe dole na 9tke

zvonkohra
15. aug 2011

@mirka12011 ja som spala na prvej pri dverach

ileas
15. aug 2011

Ahojte mamičky.Ja som rodila v monobloku 5.augusta a musím pochváliť personál.Doktory a doktorky sú zlatý a sestričky tiež..Nemala som vybaveného doktora ale starostivosť je super.Ležala som na 10 poschodí.Lenka 🙂

mirka12011
15. aug 2011

@zvonkohra pohybliva postel hihi

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 to ako fakt na izbe si mala? ty kokos tak to by skusili dat mne .D inac moja mamca ked rodila este v starej tak ich bolo tak vela, ze hrozilo ze ju daju na cigansku izbu, este ze sanitar bol normalny enchal ju na chodbe kus a aked jedna baba odisla tak ju hned supol na postel kde bola, este ani prezlečena nebola 🙂) len taka hola postel 🙂

a na 9tke som ja mala tku desnu ze som sa otočit nemohla jak vrzgala hihi a ja trubka si za to mozem sama bo som bola sama a tuto som si vybrala, no kto mal vediet ze taka bude ked na nu lahnem 🙂) potom uz som mala aj spolubyvajuce

mirka12011
15. aug 2011

@tinika ale to len chvilu bo ma brali uz..... 😀

mirka12011
15. aug 2011

@tinika dobra volba postele hihi snad teraz si vyberies lepsie ihi

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 no ak sa podari, tak budem mat taku kde sa aj vyska da nastavit tak po sc nebudem zoskakovat jak trubka 🙂)

mirka12011
15. aug 2011

@tinika no ja som po sc mala vraj novy matrac ale poviem ti ze ma chrbat bolel z nej tak ze ma seklo :D:D:D ta neviem neviem ci bol novy matrac.....a postel dobre ze ne na strope vysoko zoskakovala som z nej jak pipina hihi ale prezila som....

tinika
15. aug 2011

@mirka12011 🙂) no na 6nedeli som mala novu postel, resp. matrac ako pises aj stolik .) ale teraz na 9tke nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre