Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

sona_v
26. feb 2013

@lucia422007 no o starej neviem či tam maju na chodbe konvicu, ale možno ano 🙂

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zvonkohra
1. mar 2013

@jarhal monoblok

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zvonkohra
1. mar 2013

@jarhal rodila som sc ale dr som nemala ziadneho zazml.

bmmz
5. mar 2013

baby prosim nemate kontakt na biochemicky labak na Sekcove vsetko co je na nete zverejnene sa neda dovolat, potrebujem urobit gestacny test na cukrovku, kde ho este v presove robia akrem Sekcova a Levocskej ????

anna1991
5. mar 2013

ja budem rodit v juni a som prvorodicka a chcela by som sa spitat ci je dobra porodnica nova v monnobloku

olienka12
5. mar 2013

@bmmz robia ho aj v nemocke na holeho hore ako je interne v tej budove je na prizemi labak

olienka12
5. mar 2013

@anna1991 ja som rodila v monobloku pred 3 rokmi a tento rok tam dufam opat pojdem, takze z mojho pohladu je monoblok ok 🙂

tasha
5. mar 2013

@bmmz aj v byvalej vojenskej nemocnici pri Ciernom moste

tasha
5. mar 2013

@anna1991 podla toho, co cakas 🙂 vsetko sa da prezit, aj monoblok 😀

anna1991
5. mar 2013

@olienka12 jaj no super lebo moj priatel chce aby som isla tam

anna1991
5. mar 2013

@tasha ja cakam chlapca

olienka12
5. mar 2013

@anna1991 tasha myslela aky luxus cakas nie pohlavie dietata 🙂))

anna1991
5. mar 2013

@olienka12 jaj tak ani moc velky nie ale mojho priatela teta robi tam porodnu sestru tak viem ze my tam nic chybat nebude

olienka12
5. mar 2013

@anna1991 tak nemas co rozmyslat...

anna1991
5. mar 2013

ved do niee

anna1991
5. mar 2013

a ako je najlepsie rodit

tasha
5. mar 2013

@olienka12 😀 😀 😀

silvia35
5. mar 2013

@tasha Ty budeš rodiť v monobloku?

tasha
5. mar 2013

@silvia35 ano, zrejme buduci tyzden.

eristoff
5. mar 2013

Bola som v starej. Skúsenejšie sestry. Ak babo potrebuje ísť na jisku mamina nemusi dochádzať.

silvia35
5. mar 2013

@tasha aj ja tam budem rodiť začiatkom apríla, tak držim prsty 🙂

@eristoff ako vieš, že v starej su skusenejšie sestry? rodila si aj v monobloku? dufam, že som sa spravne rozhodla

eristoff
5. mar 2013

nie ale v monobloku su mladsie a zopar poznam. mne islo o jisku

tasha
5. mar 2013

@silvia35 diky, aj tebe nech vsetko dobre dopadne 🙂

jarhal
7. mar 2013

ahojte maminky....
je tu niektora ra s terminom porodu 1.apil?

hanaim
8. mar 2013

ja mam termin 29. marec a idem rodit do strarej porodnice 🙂

pevelu
8. mar 2013

@bmmz test na cukrovku robia aj v biochemickom laboratóriu pri nemocnici, ako je onkológia (je to tam v pohode)

pevelu
8. mar 2013

@pevelu ešte by som k tým nemocniciam, ja som rodila tri krát v starej, dá sa tam prežiť (naposledy teraz nedávno v auguste 2012), rozhodla som sa znova pre starú preto, lebo je tam tá JIS ka aj keď človek vždy dúfa, že nebude potrebovať. Prerobili tam sprchy, tak je to lepšie, ale ináč zatiaľ všetko nič moc, všetko staré, ale sestry boli super zlaté, držím všetkým budúcim maminkám palce.

vierka0
8. mar 2013

V starej porodnici sice je detska jiska, to vsak neznamena, ze kazde predcasne alebo drobne dieta tam musi skoncit..mam dceru narodenu v 34tt, rodila som v monobloku planovanou sekciou, na porod malu vyborne pripravili, napriek vyraznej hypotrofii mala dychala sama a bola na novorodeneckom oddeleni v monobloku, kde o nu bolo vyborne postarane aj napriek neskorsim komplikaciam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre