Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

ejasmeja
3. mar 2010

Monfat, urcite by im to pomohlo! ak by boli ochotni to prijat a riadit sa nielen svojimi moznostami ale hlavne nasimi potrebami a potrebami nasich babatiek... 😉

juliakocka
3. mar 2010

...katka...sabinovska ulica... no kocikovanie by bodlo, aj ked ja este nebola s malou von a zajtra ideme do poradne ta som zvedava, či nebude vystrajat....
...monfat: joj, ta ja myslela, ze mala cela po mne, ale to sa casom ukaze, akurat viem, že nervačka je po mne, žiadnu trpezlivosť nema a ešte k tomu ked musi poriadne cicať z prsnika, ta sa neskutočne zlosti, že jej to nejde tak ľahko ako na začiatku krmenie 🙂 maly nervak 🙂
katka: a ty ako často kojiš? lebo ja mam pocit, že mala niekedy vydrži aj 4 hodiny a spi, a niekedy pomaly každu 1,5 hodinu....ta neviem či jej mam davat kedy ona chce alebo ju nechat hladovat a mat presne stanoveny cas kojenia ?

monfat
3. mar 2010

Katka... He, he Ta máš pravdu, sexi. Mnohé by si dali povedať. 😀 😀

monfat
3. mar 2010

juliakocka, juli sorka, ta šak to vieš jak, ešte sa to bude meniť myslím tá podoba, šak vieš. Ale povaha neviem, ked je raz nervačik, asi ostane. A juli kde chodíš ku doktorke, myslím detskej s malou?

ejasmeja
3. mar 2010

Juli, najlepsie je teraz na zaciatku sa prisposobit malej co sa kojenia tyka, dat jej kedy sama chce. rezim si vytvorite postupne obe, to sa neboj. nic netreba silit.

janulqa07
3. mar 2010

baby a nie ste niektora zo sidliska III.?

olienka12
3. mar 2010

baby neurobime stretko? niekedy v juni?

cmuky82
4. mar 2010

s tym stretkom to je dobry napad, ale mohli by ste pockat aspon do jula nech aj mi mame aspon takych mesacnych drobcov 😀

ejasmeja
4. mar 2010

Oli, ja suhlasim so stretkom aj s Cmuky - az v juli, aby nase "cicmaciatka" troska povyrastli 🙂
to stretko je ozaj dobry napad!
pripadne sa stretnime este v aprili, my s Cmuky sa dogulame s bruskami 😀

cmuky82
4. mar 2010

kocice kde ste??? 🙂 dnes tu nikto nie je?

katka22r
4. mar 2010

aj ja suhlasim so stretkom

juli ja davam malej papat ak chce nenutim ju a tiez dakedy spi dlhsie tak ju nebudim

juliakocka
4. mar 2010

diky katka....
aj ja suhlasim so stretkom
Mon...doktorku mam Zacharovu 🙂

olienka12
4. mar 2010

🙂) no ved mozme urobit aprilove este s vasimi bruskami a potom letne julove uz s kociarikmi 🙂) navrhnite miesto 🙂moj navrh pokial by sa dalo sediet vonku tak by to mohla byt Kepasa napr. co vy na to?

juliap
5. mar 2010

ahojte mamicky,

julia ja chodim s mojimi tiez ku zacharovej a som nad mieru spokojna, dievcata sa k nej od malicka vzdy tesili, aj teraz uz som jej hovorila, ze bude v aprily mimi, tak ze bude mat prirastok ... 😀

juliap
5. mar 2010

janulqa, napisala som ti do IP, ja som z III, momentalne doma na rizikovom, kludovy rezim, vacsina tu caka mimco v maji, ja vas trosku predbehnem, tak napisem potom postrehy z porodky.

ejasmeja
5. mar 2010

Juliap, kde ma Zacharova ordinaciu?

zanna28
5. mar 2010

Ahojte kočky,ja sa tiež hlásim na stretko v apríli 🙂 ,je to super nápad....
Juliap tak ty už to budeš mať v apríli za sebou,my májovky ti budeme tíško závidieť 🙂 ,ale aspoň budeme mať dalšie info 😉 ,tak držím palce 🙂

monfat
5. mar 2010

Čaute kočky, som bola včera na ultrazvuk v monobloku, v dvadsiatom týždni, tak som taká rada, lebo doktorka povedala, že všetky orgány sú v poriadku,tak chvalabohu, len som sa nedozvedela pohlavie. 😒 , lebo že je nejako stočené,že nevidno, tak škoda, možno neskôr. Inak majú to tam pekne vymaľované. 🙂

juliap
5. mar 2010

eja, zacharova ma ordinaciu v MUCo, je to sice trosku tak na hlavu postavene, lebo spoj tam ziadny, musis z mesta peskom, tiez ked to stavali ako ucelove stredisko, mohli pouvazovat aj o spojoch, no ale parkoviska vsade dookola, takze autom v pohode, ked je nieco vazne ...

zanna ano v aprili, musim vydrzat do 16.4., ja mam rizikove, moje miminka sa chcu pozerat cez tu dierku na svet uz od 6 mesiaca, tak musime vydrzat v klude.

monfat
5. mar 2010

Juli, už ti písala Saša? že by sme vás chceli dakedy na druhý týždeň prísť pozrieť? Tak sa jej potom ozvi. Inak ako sa máte vy trojka? Malá už spinká viac? či ani ne? Idem variť zapekané rybie filé so syrom, ta sa mi veľmi nechce. Sofinku sme včera boli dať zapísať do škôlky, ale neviem ešte kedy nastúpi.zatiaľ zo začiatku, by tam bola prvý mesiac od rána a o jednej by ju peťo zobral domov spať. A potom keď sa zacvičí kus tak by mohla ostávať už normálne aj do štvrtej. Som sama zvedavá na to, že ako to bude, ale chcela by som si aj trochu oddýchnuť, lebo to pri nej sa nedá. aspoň pol dňa, vieš už je mi aj ťažko niektoré veci robiť, pribrala som síce ešte len dva kilá, ale hrozne ma bolia kríže, dokonca som bola aj na ortopédii, lebo mi trplo jedno stehno, noha od chrbtice, mam tam dačo zablokované a s tým narastajúcim bruškom je to ešte horšie. Si predstav že som bola včera na sone, a povedala mi ďalší termín, zase iný, tak mám dokopy päť termínov už. Sranda, ne? Najlepšie že keď prídem niekde do doktora a sa ma pýta na termín pôrodu, ta ja že ktorý? že mám štyri, taraz už päť.A ani neviem či je to chlapec alebo dievča, lebo že nebolo vidno. ta tak.Tak napíš že čo jak, aké pokroky robíte s maličkou. teším sa na stretnutie s vami. Zatiaľ sa majte, pozdravuj doma celú rodinku. 😎

anibas
5. mar 2010

Juli si zo sídl- III, a ked ti chodia deti školy ?

zanna28
5. mar 2010

Monfat,v monobloku to teraz fakt vynovili, dúfam,že aj prístup celého personálu bude vynovený 😀

Ja som bola ten týždeň v poradni a s dr. som sa rozprávala,že ako to bude s mojím pôrodom,celý čas som si myslela,že po prvom cisárskom pôjdem automaticky zase na cis. ale ona,že pokiaľ bude všetko do konca prebiehať OK,tak nie je dôvod na cisar......ja už som bola zmierená s cisarom,keďže viem čo to obnáša,no teraz keď je aj iná možnosť,začínam mať akosi strach,a poriadnýýýýý ☹

anibas
5. mar 2010

Ja som v r. 2005 rodila CR a c v r. 2009 normálne. 😉

juliap
5. mar 2010

anibas, kocky chodia na mukacku, mame to blizko, pozeram ze aj ty mas 13 rocnu pubisku doma ... 😀

anibas
5. mar 2010

My sme zhruba 2 roky presťahovaní mimo mesta, ale do školy chodí Beba na Prostejovskú, a Katka do školky na Prídavku.

anibas
5. mar 2010

A veruže puberťáčku máme, to bolo také zlaté dievča a teraz len : jóój, prečo, načo , zase ja, nié, a pod. A každý deň počúvam : Tota blbá škola ...

juliap
5. mar 2010

na prostejovsku, a ktora trieda, 7 ci 8, tam mi chodia kamoskiny chlapci, sebastian je siedmak, a skolka je ta za centrumom? tam uci jeho mamka teta deniska ...

no a veru pubertacka moja taka ista, furt ze akozeee a cooo

anibas
5. mar 2010

No Juli, tak to sú spolužiaci, 7- ci, a Denisu poznám, moj ročník, tiež chodila na Prostejovsku 😉

anibas
5. mar 2010

Do frasa Julka !!! Si tu píšeme a sme spolužiačky z Gotwaldky - Sabina - pozri si fotky, no toto !!!! 😅 😅 😅 😅

anibas
5. mar 2010

A kde bývaš na trojke ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre