Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

cmuky82
12. mar 2010

to sa mi ani nechce verit, ze ti to povedal 😒 . Myslis, ze by som sa mala objednat aj do gynstaru?

ejasmeja
12. mar 2010

Oli, u Palla si bola v monobloku, ci kde on robi tie UZV?

cmuky82
12. mar 2010

eja vo svojej ambulancii robi utz. pri frantiskanskom kostole

ejasmeja
12. mar 2010

aha, lebo ja rozmyslam, ze by som sla na prietoky do starej. mate niekto skusenost?
Cmuky, zajtra sa tancovat nebude. stretnutia s bruskami budu az dalsiu sobotu

juliap
12. mar 2010

eji ja som bola v novej a v pohodke, pekne rozpraval ze co vidi, ze je vsetko v poriadku, sestricke diktoval miery ... na starej ani neviem ze maju ultrazvuk ...

katka22r
13. mar 2010

ja chodim k pallovi a nevidim ziaden problem ale k tomu som sa uz vyjadrovala

cmuky82
13. mar 2010

kati ved ja sa spolieham na neho, ked povedal, ze v norme tak je to dufam OK 😉 .No ale vies ake su buduce mamicky, stresuju takmer pre vsetko a ja som taka ista 😀 .Tiez sa velmi bojim aby bolo vsetko oki.
Vcera som bola na internom na kontrole a stravila som tam cele dopoludnie 😠 . Vysledky vraj stale rovnake, zelezo musim brat dalej a o mesiac zase kontrola 😖 . Ja sa len toho bojim, ze ked tam pol dna sedim v cakarni,aby som nechytila nejakeho bacila.

katka22r
13. mar 2010

cmuky noo ja som s nim bola ozaj spokojna cele tehotenstvo a pritom som bola cele tehulkovanie v strachu pre tie potraty ale vsetko bolo tak ako dr.povedal 🙂

zanna28
13. mar 2010

Ahojte dievčatá 🙂 ......moja kmotra keď čakala prvé bábo,tak tri dni pred termínom sa udusilo pupočnou šnúrou,potom ho musela spontánne porodiť ☹ ....vtedy jej v nemocke venoval najviac starostlivosti a psych.podpory (samozrejme okrem najbližších) práve spomínaný Mudr.Palll, dokonca sa aj skamarátili a začali navštevovať.......teraz má dve zdravé detičky, stále chodí k tomu dr. a veľmi je spokojná,takže zase platí koľko ľudí toľko chutí 😉......ja chodím k dr.Múdrej a na ňu som počula milión negatívnych reakcii,no ja zatiaľ (klopem 😀 ) nič také nemôžem povedať......

Cmuky ja tiež beriem železo už druhé balenie a mám z neho neskutočnú zápchu ☹

katka22r
13. mar 2010

zanna asi tak

olienka12
13. mar 2010

zanna no keby bol p dr. taky uzastny,tak mu nezoberu porodnicku licenciu....

zanna28
13. mar 2010

Oli ja ho osobne nepoznám,len som napísala, čo som vedela naskrz mojej kmotri.... o tom všetkom čo si napísala ty, tiež viem a vôbec ti neberiem tvoj názor 😉

anibas
13. mar 2010

zanna: a nie je tvoja kmotra taká pekná dlhovlasá blondínka a dalšie bábätko bol chlapček, ale neviem si spomenúť na jej meno ...

zanna28
13. mar 2010

Anibas kmotra nosila dlhé roky dlhé vlasy 🙂 ,volá sa Danka a druhé aj tretie dieťa sú chlapci 🙂 ....poznáš ju?

anibas
13. mar 2010

Presne - Danka - robila niekedy asi v r. 2002 na odbore sociálnych vecí - robila som s ňou - pozdrav ju od Sabiny 😉

zanna28
13. mar 2010

Vážne 🙂 ...jasne,že ju pozdravím 😉

katka22r
13. mar 2010

aj odomna 😀 😀 😀

zanna28
13. mar 2010

Kati aj ty ju poznáš?

ivkaivka
13. mar 2010

olienka, zobrali mu licenciu kvoli Dr. Brehovej, ci ako sa vola. Licenciu vzali aj jej, no pocula som, ze pri porode zomrela nejaka pacientka a on sa vraj len ucil a bol tam - aspon to som pocula a vravel to aj moj obvodny lekar.
Ja tiez k nemu chodim a som velmi spokojna. Je to taky svojsky chlapik so svojskym humorom a super-naladovostou.

katka22r
14. mar 2010

zanni ale nie ja som sa len smiala 😀

ivka ano presne tak pri dr.pallovi vtedy bola dr.ochtinska a ta odrodila tu pacientku....takze pall bol pritom ale vraj uz zasa bude ako porodnik

dala som zasa dajake foto laury ta kukajte 😀

ivkaivka
14. mar 2010

No ja som chcela rodit pri nom, ale nedalo sa, keby este raz asi ho zochcem. MOja teta aj sesterka rodili u neho a boli spokojne, na sale vraj super srandista.
No ja som rodila pri Stosekovi a bolo tiez super

olienka12
14. mar 2010

No mozem porovnat tie utz u neho, v gynstare a v KE u Dankovcika a Pall ma teda nepresvedcil,ale kolko ludi,tolko nazorov 🙂 hlavne ked mi v 20tt povedal,ze je skoro na urcenie pohlavia,ze to sa da az v 30tt. Co je totalna somarina 🙂 lebo sa to da od cca 12tt a v 20tt sa to uz da velmi pekne urcit...

dala som naseho macika do albumu ked chcete urobte kuk 😉 😀

katka22r
14. mar 2010

oli jejeje maly je peknucky a v tom drese 😀

ivkaivka
14. mar 2010

no mne Pall povedal pohlavie v 20. tt. asi podla nalady. Ale ako pisete, kolko ludi, tolko chuti, ja nemozem povedat krive slovo. Chodila som k Stryckovej a hruza des, ked Palla zastupovala Horanska, alebo Palova - no au, au, au vysetrenie. Proste k babe uz nikdy.

zanna28
14. mar 2010

Oli s tým pohlavím je teda riadny blud,nám v 20tt povedali v gynstare,že na 90% to bude dievčatko,ale pre istotu,že sa to potvrdí ešte v 30tt....tak neviem.....

Inak Katka a Olienka,tie vaše zlatíčka rastú ako z vody,krásne sú na spapanie,to už ani pravda nie je,že moja Tami taká bola 🙂

katka22r
15. mar 2010

zanni dakujem 🙂 no ta veru ze rastie zajtra alebo v stredu ideme prepichovat uska juuuj jak sa bojim aj za malu

queenka
15. mar 2010

ahojte mamicky 🙂 🙂 🙂 som sa chcela spytat na jednu wec ohladom menštruacie po porode ci mate niektora s tym skusenosti....ja som dostala po 2 mesiacoch kramy po porode lenže teraz uz prešiel skoro mesiac a pol a uz som nedostala....je to normalne ze je to take neprawidelne???alebo sa to nemoze stat???taky mam blby pocit z toho sa bojim ci nemozem byz znowa tehotna...ked mate niektora stym skusenosti tak napiste lebo ja uz 2 tyzdne stresujem...

olienka12
15. mar 2010

queenka neporadim asi celkom,lebo ja som zatial mala len po 600nedeli menstruaciu a cakam teraz zasa,ale pokial viem,tak moze byt nepravidelna,kym sa celkom hormony daju do normalu. ja som zvedava,ci dostanem teraz a v akej intenzite,lebo ta prva bola len take jemne strasenie...

katka22r
15. mar 2010

quennka ja tiez neporadim

oli ja som este ani menstruaciu nemala

zanna28
15. mar 2010

Ahojte 🙂 ...chcem spýtať,nemali ste niektorá v tehu problém s nízkym tlakom? Ja som dnes ráno mala šoky,začal sa somnou točiť celý svet,potom šum v ušiach a zrazu tma,normálne som odpadla,ešteže som stihla dojsť na gauč,to sa ešte nikdy nestalo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre