Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

olienka12
14. apr 2010

dadqa ku komu si chodila predtym?

dadqa86
14. apr 2010

olienka12:Chodila som k doktorovi Dzadikovi 😠 😒

zanna28
14. apr 2010

Dadga ja som kedysi k nemu tiež chodila, ale stále som mala pocit, že si robí zo všetkého srandu 😖 .......

juliap
14. apr 2010

dzadika mi nespominajte, arogantnejsieho dr som este nezazila ...

dadqa86
14. apr 2010

zanna28: Mnoo a presne taky isti pocit som mala aj ja ked som pri nom potratila uz 2-miminko 😠 keby som tak mohla ako nemozem mu povedat svoje do oci...Ked som k nemu prisla po kyrete sa mi doslova smial do oci ze aby som si s toho nic nerobila ze to sa stava 😠 juliap:Ti poviem a mas pravdu je to arogantny a podla mna aj pesymisticky doktor 😖 nemam slov na nho... ☹

zanna28
14. apr 2010

A ešte je strašný úplatkár, by ste sa čudovali aké má hlboké vrecká 😠

olienka12
14. apr 2010

necudovali,lebo vieme 🙂)

dadqa86
14. apr 2010

tak otom zase neviem ja nic ja som u nho neplatila ani cent jedine za vypis s kartoteky 3,50eur som mu musela dat... 🙄

katka22r
15. apr 2010

ale su dvaja dzadikovia 🙂 jeden na sekcove a druhy v porodnici ☹ ten v porodnici ma vysetroval ked som lezala a poviem vam otras az som plakala od bolesti debil...ako do kravy 😠 😠 😠

juliap
15. apr 2010

kati, to je stale ten isty, on ma len v porodnici sluzby

katka22r
15. apr 2010

juliap nieje to ten isty ten dzadik co bol v porodnici ma okolo 35ky okuliare a je nizsi strasny pristup mal a je zo sb pretoze jedna co tam bola bola jeho pacientka

ewkaewka
15. apr 2010

ahojte, na pozvanie od juliap som tu,ze vas je tu viac, tak sa chcem opytat na dr. palla :kopirujem svoje z inej temy:
chcem sa opytat tych, ktore chodia uz dlhsie k pallovi, ci nevedia nieco o vysetreni, ktore sa unho robi v utroky a v stvrtky poobede, na objednavku, viem ze ide o nejaky pristroj, ktory on ma a ze nim zistuje priciny problemov,alebo tak nejak...??? vie niekto o tom nieco?dakujem 🙂

ewkaewka
15. apr 2010

a inak, juliap...ja dzadika nepoznam, ale o arogantnosti by svoje vedela aj dr. ochtinska 😠

katka22r
15. apr 2010

ewkaewka ja chodim k pallovi a info mas v ip

monfat
15. apr 2010

čaute baby, ako sa vám darí? Dnes je strašný deň, ešte aj malej sa na celých ústach vyhodilo plno pľuzgierikov- herpesy, ešte nikdy nemala, najhoršie na tom je že ma nepočúva a stále si do toho rýpe prstami, dala som jej akurát zjesť b-komplex a mastičku herpesin, ale aj tak si to hned dala dole, aj taká je nervozna dajaka, vnútorná horúčka? A dnes máme s manželom výročie svadby, sme chceli isť po babku na stráženie a ísť niekam na večeru, mám taký pocit že z toho nič nebude 😒 ☹ , fakt deň

katka22r
15. apr 2010

monfat vsetko naj k vyrociu svadby 🙂

ja mam tiez celu pusu zvnutra oliatu od teploty jooj taky hnusny pocit

monfat
15. apr 2010

dik katka, ja mávam často tiež herpesy na ústach, ale je to hnusné až kým sa ti neurobí chrasta, potom sa da, no len u detí, furt si to škriabu, potom ruky po tvári a tak, no už nič s tým nespravím.

ewkaewka
15. apr 2010

katka, mas IP, trochu som sa rozpisala 😅

ejasmeja
15. apr 2010

monfat, nebud smutna, tak ved to oslavite neskor, bude to o to krajsie, aspon si to viac vychutnas! a blahozelam k vyrociu 🙂

monfat
15. apr 2010

dakujem vám 😉 🙂

juliap
15. apr 2010

morfat sak si pockajte na slnieckove pocasicko a potom si urobite oslavu nejakym viletikom aj s malou ... 😉

ejasmeja
15. apr 2010

Juli, ved potrebuju byt aj troska sami dvaja... 😉

juliap
15. apr 2010

tak to potom malu dat na varovanie k starym rodicom a urobit pre mm romantikus vecer doma pri svieckach ... 😎

monfat
15. apr 2010

juliap, vieš ked naša malá je na výletikoch samé Sofia nechaj! neutekaj! nechytaj to! pusti ! daj mi ruku! poď sem! a podobne a ja už nejak nevládzem okolo nej cifrovať a všade ju naháňať s tým bruchom hlavne, predtým to šlo, teraz je to na zbláznenie. Tak si s ňou nikdy neoddýchnem, len sa zničím, prídem domov sfučaná a stále si hovorím že už budeme len doma, maximálne na dvor s ockom. Posedieť sme sami neboli s mm už asi pol roka, stále to isté, doma doma s malou, alebo sa s ňou niekam vyberieme na výlet, ktorý potom oľutujeme, lebo dôjdeme zničení obaja. Ja len dúfam, že to druhé mimi bude kľudnejšie ako ona, lebo neviem ako vydržíme, ale od septembra sa chystá už do škôlky, takže budeme s bábom samy doma aspoň do tej tretej štvrtej, predsa si možeme pospať a tak. Lebo ked vstúpi domov naša ratolesť, tak to je už len samá behačka, naháňačka , raz chce to, raz ono,stále niečo a nič si nedá vysvetliť, no čistá ja- mama moja aspoň to vždy hovorí, tak to bude ťažké s ňou. Snažím sa ju vychovávať prísnejšie ako mňa vychovali, aj manžel mi dáva za pravdu, tak jej dakedy uštedrím aj na fajnu na zadok, ale najprv sa snažím jej to nejak vyhovoriť, vysvetliť, ale ked to neide, tak to neide... 😒

ejasmeja
15. apr 2010

hmmmm... ja by som to riesila nejakou utulnou restauraciou, ale tiez pri svieckach 🙂 ved nech si teraz oddychuje, kym sa da, navari sa a nakruti okolo babatka este dost uz coskoro, tak si treba troska dopriat oddychu teraz este... vsakze? 😉

juliap
15. apr 2010

morfat, tak to poznam, moja martinka bola tiez hyperaktivna, hockedy som si pripadala, ako straca veznice, ostatne mamicky v pohode aj posedeli v meste alebo na dopravnom a ja som lietala za nou, vyhodou bola kondicka, no a ked som potom cakala emku, tak som si hovorila, ze snad nie zase take sidlo bude, no a vyslo to, emka bola do 2 rokov take kludne dieta ... mozno aj tym, ze som ju kojila, tak bola spokojna ...

monfat
15. apr 2010

eji, ja sa nakrútim aj teraz aj potom, tak či tak, pri takom malom mimi možno aj trošku menej ako pri dva a polročnej. No ešte že manžel je učiteľ, tak bude mať v lete dovolenku celé dva mesiace, tak mi aspoň pomôže s tou staršou, že ju niekam vezme a tak. Lebo termín mám v júli, aspoň to.

monfat
15. apr 2010

juliap - presne to - strážca väznice, si to vystihla 🙂

monfat
15. apr 2010

Keď som bola tehotná pri dcére bolo to počas posledného ročníka na vysokej v čase skúšok, diplomoviek, stresov, štátnic, prerábali sme celý dom, bývali u svokry s pár vecami a bola som v kuse nervozna, rozlietaná, nič som nestíhala, furt som sa len učila, stresovala a mám taký pocit, že aké bolo tehotenstvo - také je aj dieťa. Teraz je dom hotový, všetko nové, zariadené, škola skončená, dokonca som medzitým stihla aj pracovať trištvrte roka, doma je kľud pohoda, som stále doma, mám na všetko viacej času, veľa čítam, sledujem sa- tak preto dufam, že mimi bude kľudnejšie. dufajme že to vjde.

juliap
15. apr 2010

ja som mala martinku a kamoska ma chlapca rovnako stareho a stale sa mi stazovala, ked mali 1 rok, ze aky je to certisko, ja jej na to, ze to si nevidela este co vystraja tinka, no a potom sme isli na prechadzku kolo torysy a ked videla, ako sa moje rocne dieta vecne snazi vyskocit z kociara, ze ju musim v kuse chytat, aby sa neobesila na popruhoch, a jej "certisko" cely cas sedelo ako prikovane v kociari a chrumalo piskotky, tak povedala, ze jej synator je oproti mojej uplny poklad ... no ale mamina mi tiez vravela, ze to ma po mne, ze som bola tiez take sidielko, 1.5 rocnu ma nahanala v prvomajovom pochode cez mesto, zatial co kolegyne s detickami isli pekne disciplinovane ... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre