Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
23. jún 2011

@marcovka tak pri druhom chod do monobloku hihi

anavila
24. jún 2011

moja teta teraz leží v starej porodnici...a je dost nervozna pretoze ma rizikove..od utorka ju nechali v nemocnici a nic s nou nerobia a termin uz ma...tak neviem, kde je problem..ale snad ti lekari vedia co robia, dufam ze nečakajú, kým im dá "všimné" no je dosť na nervy...dufam ze vsetko bude ok...má ju na starost Horanska..inak Borecka sa ide 15.7 vydavat

tigrica182
24. jún 2011

@anavila juj - tak horansku ja teda nemusim. mna tak vystrasila na CTG ... robila mi ona vyhodnotenie CTG ale v tehotenstkom preukaze videla od mojho gyn. odporaucnie na hospitalizaciu, kvoli vysokemu tlaku. tak mi zahlodala, ze ona ma vysetrovat nebude, ze mam ist na prijem. tak jej vravim, ze mala som ist na CTG najprv, tak je vsetko v poriadku? tak s nervami kukla na papierik, povedala nie, su tam vykyvy smerom dolu, to nie je dobre, babatko asi nedostava kyslik - no ja v tej chvili na mrtvicu, tak mi povedala ze mam ist na prijem. tak som s placom sla - a tam som sa pytala Dr. Kubu a Dr. Olejara, ze ci je to pravda a oni mi povedali ,ze nie, ze to len babatko zaspalo na chvilku a srdiecko mohlo vynechat - ze je to bezne... no nezabi ju kravu 😒 ale bohuzial bola aj pri mojom cisarskom - sekundovala Dr. Boreckej ... nastastie je vsetko OK, len proste ta zenska mi je neprijemna...
Dr. palova mi pride ako psi cumak - nepristupna ... 😒

zvonkohra
24. jún 2011

@anavila ja mam kamosku s vysokym tlakom v starej a tiez ju nechavaju tak uz je 4 den po termine ale ze veeeeela mamiciek starsne preplnena je stara

tigrica182
24. jún 2011

@anavila mna tiez nechali 2 dni s vysokym tlakom lezat pred porodom. dali mi len lieky, sledovali moc a tod vsio... az prisiel Dr. Kysely a zdzubal ich, ze preco mi nerobia sono, predoperacne, ked vedia, ze musim ist na cisarky... a nakoniec som vdaka nemu aj v ten den porodila...

olienka12
24. jún 2011

nie len stara aj v novej je vela dvojky trojky sa rodia 🙂))

olienka12
24. jún 2011

heh akurat boli tie trojky v spravach

anavila
24. jún 2011

myslite dvojicky, trojicka, ci jak to mam chapat?
moja spolubyvajuca bola v starostlivosti horanskej, cele tehotenstvo jej tvrdila ze dieta bud epostihnute...nakoniec sa jej narodilo zdrave dievcatko

anavila
24. jún 2011

a este na nu aj kricala, ze preco nesla na potrat...a ona sprosta jej este odniesla po tom vsetkom kvety.. a horanska sa ani velmi nebranila...hned vzala pozornosť a zrazu bola milá že až.

olienka12
24. jún 2011

@anavila no narodili sa dvojicky potom trojicky tak dvojicky a dalsie ze v pondelok dvojicky budu 🙂)

anavila
24. jún 2011

no to je supeeeer..dufam že biele, ni cigani a toto hovorili v spravach vsetko? na jojke?

olienka12
24. jún 2011

@anavila myslim,ze ano trojicky urcite

tinika
24. jún 2011

@zvonkohra ja som rodila pri simovi 🙂) aj ked som bola teraz v nemocke tak ma prijimal .)

tinika
24. jún 2011

@adriana84 ja som rodila u simu, ale na sc ale prijimal ma do nemocky aj počas toho tehu a je podla mna fajn 🙂

tinika
24. jún 2011

@tigrica182 ja mam taku skusenost so stošekovou, tu babu uz nechcem ani idiet, a dufam, ze ani neuvidim ale na moju smolu vraj stale robi a v novej tak soim zvedava

tigrica182
24. jún 2011

@tinika ahoj - no veru, je v novej, preto som sla do starej ... moja svagrina s nou ma hroznu skusenost

tigrica182
24. jún 2011

@anavila ale sak ona je dalsia trafena po stosekovej ako pozeram.... chora to osoba

sasa22122
24. jún 2011

ahojte ,chcem sa Vas opytat ci nemate niekto skusenost s Dr.Hricovou .

zvonkohra
25. jún 2011

@sasa22122 ja ale mne sa jej pristup pri vysetrovani nepacil... 😝 inak mlada baba

zuzi8888
25. jún 2011

@tigrica182 mila mamicka...... zijes vo velkom omyle.ono to s tym tvojim cisarskym bolo trosku inac, niektore veci vyzeraju zvonku velmi jednoducho, v skutocnosti cisarsky navrhol niekto iny, nie primar dr. Kysely. mala som to " stastie" byt na porodnom sale, ked sa tvoj stav rozoberal. zuza

sasa22122
25. jún 2011

@zvonkohra mne sa zdala byt velmi zlata.rozmyslam koho si vybrat ako porodnika .

zvonkohra
25. jún 2011

@sasa22122 ides do starej alebo do novej???neviem sasi noo mne sa taka nezdala ale skus najprv poriadne s tym clovekom rozpravat a ides zazmluvnit???

zvonkohra
25. jún 2011

@tigrica182 no toto ako to len bolo 😀 ked to tak krasne opisuje
@zuzi8888 hmmm.....ona ta pozna????

sasa22122
25. jún 2011

@zvonkohra rozmyslam Katka ,lebo co som sa rozpravala s klientkami ,tak mi vraveli ze uz by nesli rodit bez toho ,aby nemali vybaveneho lekara .ono je to niekedy aj o stasti na koho narazis .Tak zvazujem ,ale vobec nie som rozhodnuta a pri porodniciach som asi skor za staru ,lebo som tam tyzden lezala ,tak to tam poznam a sestricky tam boli super.ale stale rozmyslam a uvazujem ,takze kazda dobra rada sa mi zide 🙂

zuzi8888
25. jún 2011

@zvonkohra nie, spoznala som ju len podla fotky,ktoru ma tu na fore

drobec490
25. jún 2011

@sasa22122 ahoj..ja som mala s nou skusenost rodila som pri nej..najprv som zacala normalne a nakoniec po nejakych komplikaciach mi robila sekciu,ale ja som bola s nou velmi spokojna aj s jej pristupom,,,este potom za mnou aj bola ci vsetko v poho a tak...a to som ju nemala vybavenu ani nic ine...ale je to rozne.. 😉
a ja som tiez bola v starej velmi spokojna s pristupom doktorov aj sestriciek 🙂

marcovka
25. jún 2011

@sasa22122 mne sa zda,ze anavila rodila prinej dvakrat a si ju velmi chvalila ved ona ti urcite napise 😉 mne sa tiez zdala vpohode raz mi hodnotila ctg taka mladunka doktorecka... 😉

sasa22122
25. jún 2011

@drobec490 mna prijmala do nemocnice ked som mala nejake problemy a zdala sa mi byt aj velmi precizna aj mila ,tak preto nad nou uvazujem .🙂

sasa22122
25. jún 2011

@marcovka a ty si pri kom rodila ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre