Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

dede28
20. feb 2012

@zvonkohra neviem rozmyslam kosice-saca,alebo u nas monoblok,neviem.ale mam este cas,ale na staru uz ee 😖

tigrica182
20. feb 2012

@marcovka1 to je sice pravda a ja v to aj verim, ze sa budu spolu hrat - ale kym to obdobie pride - bojim sa, ze bud skoncim na psychiatrii alebo rovno v hrobe 😀

bambulka24
20. feb 2012

čaute ženy, hľadám info o mudr. čopovi a lysému...ordinujú v gynstare a majú sa sťahovať do svojej ambulancie...nemáte s nimi náhodou osobnú skúsenosť?

zvonkohra
21. feb 2012

@bambulka24 skus v teme gynekologovia v presove

bambulka24
21. feb 2012

@zvonkohra tam som sa nič nedozvedela...o ostatných áno, ale o nich akosi figu

zvonkohra
21. feb 2012

@bambulka24 hmm zrejme k nim malo kto chodi

bambulka24
21. feb 2012

@zvonkohra škoda, asi pôjdem omrknúť terén osobne 😎

dede28
21. feb 2012

vie mi niektora poradit,ze ked pojdem rodit do monobloku,tak pocas 2.doby porodnej,ked uz su fakt velke bolesti(aspon pri prvom porode som mala)mozem sa aspon prejst,alebo moze byt pri mne manzel,ked sme si to zaplatili?lebo na starej porodnici,som hodku lezala s nohami zviazanymi a roztiahnutymi a som sa ani pohnut poriadne nemohla a muza zavolali az na samotny porod.bolo to fakt neprijemne

mirka12011
21. feb 2012

@stassa co je s tebou uz mam strach...

anavila
21. feb 2012

@bambulka24 ahoj..no a som bola pri Copovi s malou, nakolko on robi aj detsku gynekologiu...bol milý, vysvetlil, taky mlady je a celkom fešák...viac neviem :(

bambulka24
21. feb 2012

@anavila vďaka moja ex-spolubývajúca 😎

bambulka24
21. feb 2012

@dede28 čože??? zviazané nohy? tomu nerozumiem 😕 ja som mala priateľa pri pôrode odkedy som prišla na sálu, síce som tam mala známu sestričku, tak neviem, či kvôli tomu...

mirka12011
21. feb 2012

@bambulka24 cop celkom pohodka sem tam je v monobloku

bambulka24
21. feb 2012

@mirka12011 máš s ním osobnú skúsenosť?

mirka12011
21. feb 2012

@bambulka24 ano moj gynekolog mu volal ze v sobotu nech ma kukne pre zle ctg.....tak som za nim bola celkom zlaty 😉

bambulka24
21. feb 2012

@mirka12011 aha, takže len také mini stretnutie ste mali 🙂 Pozerám, že tvoja dcéra má krásne meno 😵

bambulka24
21. feb 2012

@mirka12011 a ku komu chodíš? si spokojná?

mirka12011
21. feb 2012

@bambulka24 jo jo mini stretko pocas jeho sluzby 🙂🙂🙂 ale kamoska u neho rodila je to jej gyndos ak si dobre pamatam 🙂 jo jo krasne aj tvoja 🙂🙂🙂🙂 3.5 oslavujete meninky co? 🙂🙂🙂🙂

mirka12011
21. feb 2012

@bambulka24 ku gynekologovi myslis? K Ligusovi a ano som spokojna konecne prestupila som k nemu pocas tehu 🙂 🙂

bambulka24
21. feb 2012

@mirka12011 noo, veru, 3.5. nepohnevala by som sa, keby bola Timea normálne v kalendári 😒 vraj v niektorých je 😕
ty si teraz tehu?
ja som tiež zvažovala ligusa, ale nejako ma neoslovil

mirka12011
21. feb 2012

@bambulka24 je v rozsirenom slovenskom a preklep je aj s timotejom vo februar ako no coment 🙂🙂🙂🙂 nie niesom tehula a ty uz azda si? Ligus je fajn a spravny chlap narozdiel od mojho predchadzajuceho gyndosa ale kazdemu ine vyhovuje to je jasneee

bambulka24
21. feb 2012

@mirka12011 tak hádam nám neprídu raz zo škôlky s plačom, že prečo ich meno nie je v kalendári 😀 😀 😀

mirka12011
21. feb 2012

@bambulka24 dovtedy budu 🙂🙂🙂🙂

dede28
22. feb 2012

@bambulka24 no ano stymi popruhami,bolo to dost zle,pritom by som sa mohla tu hodku este prejst,alebo si sadnut,alebo ja neviem

bambulka24
22. feb 2012

@dede28 no to je sila, veď to je choré 😔

dede28
22. feb 2012

@bambulka24 preto chcem ist teraz do Presova do monobloku,alebo do Bardejova,uvidim,ale take nieco uz by som vazne nechcela zazit jak na starej u nas,a to nie ze som nejak vyvadzala abo co,normalka,neviem preco,to tak urobili

bambulka24
22. feb 2012

@dede28 no fak nerozumiem, prečo ťa priviazali, keĎ si ešte nerodila...ja by som tam po nich kričala 😠 keď budem ja rodiť 2.x tak by som asi iša do novej, teda monobloku, a to hlavne kvôli wc a sprche na izbe, teda neviem, či sprcha je, wc určite

dede28
22. feb 2012

@bambulka24 bola som vtedy prvorodicka a som nevedela,ze co a jak,teraz uz budem vediet,ja viem,ze v monobloku su vecka na izbe a sprchy na chodbe,ked mas nadstandard,tak vtedy mas sprchu na izbe

bambulka24
22. feb 2012

@dede28 aha, no tak to je naprd, keď sú sprchy vonku 😖

monfat9
22. feb 2012

ja som 1x rodila normálne v monobloku.....a potom druhý krat cisarák v starej....a možem povedať,.že v starej síce je hrozné prostredie, prievan, wecka na chodbe...otras...ale da sa to vydržať tých pár dní...ale zase sa mi zdal lepší personál, hlavne doktori a sestričky z novorodeneckého.....tie z gyndy...boli take divné 😀DDD..poniektoré.....a v monobloku...sa mi zdali doktori odmeraní, a sestričky tiež..prostredie lepšie, aj wcko na izbe, teplejšie..a podobne..dokonca aj jedáleň tam bola.akurat som mala hrozný pôrod, síce krátko ale o to bolestivejšie a potrhana som bola jak vrece 😀 😀 😀 , lebo malá išla rukou von... 😀 😀 😀 😀 dodnes je z nej riadne tvrdohlavé šidlo....bola som rada, že jej pri tom porode nevyklbili ručku....na starej sme si nosili jedlo na izbu... a ešte jedna nevýhoda...na starej mi po cisaraku na tretí deň šupli dcerku na rooming...a ani sa nepýtali na nič...pritom som musela isť prosiť doktorku na novorodenecké, aby si ju ešte jeden deň nechali...lebo som po cisaraku dostala zapal 😖 vkuse mi tiekla do ruky infuzia s antibiotikami....a nemohla som sa pohnuť...a to som bola sama na izbe s dcerkou, ked zaplakala som myslela že umreeeem......a kým som sa dostala ku nej...trvalo to aj pol hodinu. 😀 😀 😀 😀 😀 😒 ale potom už bolo dobre. 😅 😅 Ked si na to spomínam s odstupom času.....keby som mala isť ešte raz rodiť, asi by som išla do starej...určite by sa to už do tretice neskomplikovalo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre