Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

zvonkohra
10. jún 2011

@sasa22122 oki moja

juliap
11. jún 2011

KOcky, do pozornosti, ktore potrebujete plienky, u nas na III v Tecso je v akcii krabica pampers 15.49E, maju zatial velkosti 3, 4 a 4+

anavila
12. jún 2011

@juliap kolko vychadza jedna plienka? napr. velkost3?

mysiatko
12. jún 2011

@kvetka84 dakujem za odpoved...prebieha to presne tak ako si to napisala 😉 😉 😉

juliap
13. jún 2011

@anavila bola akcia len 1 den na tie plienky a vychadza dobra cena, lebo inac stoji ta krabica uz v akcii 21-22 e a teraz boli za 15.49 ... velkost 3 su 144 ks, takze cena vysla 0.107 za ks

anavila
13. jún 2011

hej hej...viem ..ze krabica cela nezvykne takto malo stat...ta dobre si trafila...teda

kvetka84
14. jún 2011

@sasa22122 ja som bola na predporodnej priprave u sestricky Lojovej v starej nemocke. T.c. : 051/7011412 alebo 051/7011314 😉 Je to raz do tyzdna, treba zacat okolo 30tt, aby si to stihla. Prebera sa cvicenie, dychanie a samotna prednaska. Je ich asi 6, ale ja som bola iba 2x, no aj tak mi to veeelmi pomohlo. Dni sa menia, podla toho ako ma sluzbu, takze to nie je pravidelne v presny den. Je to zadarmo. Dava aj zoznam do porodnice, co mi velmi pomohlo. Popripade sa pytaj, ked to bude aktualne, pretoze vela veci, co je na nete tak ti do starej porodnice netreba 😉
Potom som bola aj pri sestricke Rosnerovej, ta robila v starej porodnici na CTG-cku, ale uz odisla do monobloku, takze neviem ci robi este prednasky v starej porodnici. Ona ma aj samostatne cvicenia pre tehotne na Dumbierskej zakladke. T.c.: 0905530708, u nej cvicenie stoji 3e, prednaska je zadarmo.
Dufam, ze som pomohla, v kazdom pripade odporucam ist, mne ako prvorodicke to velmi pomohlo. A samozrejme na oba mozes prist aj s partnerom 🙂

kvietocek55
14. jún 2011

baby ešte majú v tom tescu akciu na plienočky.. dnes som kúpila veľkosť 3, cena 0,11 za kus. Dokonca cez obed keď som tam bola, tak mali na nejaké 50 % zľavu, len som nemala čas to tam študovať, tak som šla až poobede.. no ale už neboli, tak som kúpila aspoň tie.

marcovka
14. jún 2011

@sasa22122pripajam sa ku kvetke84 aj ja som chodila k sestricke Lojovej bolo super... 🙂

sasa22122
14. jún 2011

@kvetka84 Dakujem velmi pekne ,velmi si mi pomohla .Urcite pojdem a vezmem so sebou aj manzela .akurat som v 29 tyzdni ,takze stiham este 🙂

zvonkohra
16. jún 2011

@sasa22122 aj tak nebude manzel pri porrode co vymyslas??? 😀 😀 😀 😀

tinav
16. jún 2011

@anavila dnes som bola v hypertescu a maju plienky v krabici 4-9 kg 150ks za 15,49. Ja som ich pred mesiacom kupovala za 22 eur.

anavila
17. jún 2011

@tinav dakujeeeem

zvonkohra
17. jún 2011

@tinav ahoj a nevies do kedy taka akcia?

tinav
17. jún 2011

@zvonkohra Neviem ja som išla kvôli úplne inej veci, no mali tam toho dosť. Bola iba tá jedna veľkosť. Teraz tam majú veľa veci so zľavou 50%, tesco má teraz 15. výročie.

olienka12
17. jún 2011

@zvonkohra len dopredavaju tie plienky mali za 22 pred mesiacom vacsina krabic bola pootvarana a boli len 3ky

zvonkohra
18. jún 2011

@tinav dakujem

anicka1981
18. jún 2011

tak ja sa vam hlasim ,,, mala som uzasny porod, maly vazil 3800 g a 53cm, som bez nastrihu a jedineho natrhnutia, alebo ranky ci uz z vnutra alebo z vonku, rodila som v KE SACA, nakolko po mojich negativnych skusenostiach s lekarmi v presovskej sterej poronici to bolo poslene miesto, kde by som chcela rodit, v Saci boli super, aj co sa porodu tyka, a aj strostlivosti na sestonedeli, a nedala som jediny uplatok, a nemusela som sa doprosovat, aby si ma niekto vsimol,,,,,, fakt, kazdej jednej odporucam sacu,,, su tam naozaj super,,,,,,platila som len za nadstandartnu izbu, a 20e za pritomnost manzela pri porode, som spokojna na 100%, ked budeme cakat dalsie urcite pojdeme zase do Sace,,,,,

olienka12
18. jún 2011

@anicka1981 blahozelam nech vam maly robi iba radost

zvonkohra
18. jún 2011

@anicka1981 hmm aj ja blahozelam

janinca
18. jún 2011

@anicka1981 neviem čo si mala zlé v Prešove v starej pôrodnici .Je tam dobre - primerane ako v ostatných pôrodniciach a čo sa týka personálu je super. Ja mám horšiu skúsenosť v Šaci.Prečo píšeš negatívne skúsenosti a nepovieš aké iba ich ohováraš. Prajem Ti aby si raz rodila v Prešove je tam tiež super.

zanna28
18. jún 2011

@anicka1981 blahoželám, tento týždeň tam rodila moja kámoška a vravela presne to isté čo ty 🙂 , ja si aj napriek tomu dovolím tvrdiť, že aj v PO je to ok 😉

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka12011
18. jún 2011

@anicka1981 NO co sa tyka KE a Saca, tak pocuvam chvali ale aj mnoho negativ....ohladom starostlivosti a babatka...cize poprosim nerozpravaj zle na Presov ked si tu nerodila....sice v starej som nebola, ale v monobloku, ale ako hovorim nehovor ked si tam nebola....
my mozme zacat hadzat spinu na KE a nerobime to...lebo sme tam neboli...

marcovka
18. jún 2011

@mirka12011 😉 😉 😉

anicka1981
19. jún 2011

@mirka12011 ja som nemala dobre skusenosti s poradnami a pristupom lekarov pred porodom, preto som isla do kosic, boli super, starostlivost na sestonedeli bola perfektna, hrozne mi pomohli aj s dojcenim, aj s so staostlivostou o maleho, nedokrmovali umelymi milekami ani miekami od inych mamiciek, ktore mali mieka vela, ako ked budem cakat druhe urcite pojdem zase do sace,, toto je moja skusenost, a na tom sa nic nezmeni,,, ale pravdu povediac som z presovskej starej porodnice sklamana, so sace som isla na poslednu chvilu a nelutujem,,, isa by som zese,,, a na porode by som nemenila uplne nic som 100% spokojna, s celym porodom, a aj strostlivosti po nom,,,,,, to je vsetko,,, caute,,,,

anicka1981
19. jún 2011

@zanna28 ja netvrdim, ze nie je, ale pomojej osobnej skusenosti som radsej volila sacu,,ono je to tazko, kazda ma asi inu skusenost a kazda ma ine poziadavky na nemocnicu, ja som bola velmi spokojna so sacou,,,

mirka12011
19. jún 2011

@anicka1981 nikto ti nebere ked si spokojna to je fajn len ta tu prosime nehovor furt len zle na Presov, ja som mala dobre skusenosti z poradnami...aj ma skontrolovali z dola, aj prietoky aj ctg o sestonedeli a na porodnici super kolektiv, ale hovorim monoblok....
Saca je Saca ale ......

mirka12011
19. jún 2011

Mna to nebavi uz furt dookola sa len znervoznovat....
Toto je forum Porodnice v Presove nie v KE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olienka12
19. jún 2011

k saci len tolko tak ako v PO tak aj saci mozech chytit zlu skusenost... na izbe som mala kocku,ktoru v saci odpinkali a kym dosli do PO v hodine dvanastej jej robili sekciu v monobloku... takze asi tak kolko ludi tolko nazorov ci tu ci tam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre