Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
7. mar 2011

@zvonkohra ani ja dopredu nie

marcovka
7. mar 2011

ja som tiež toho nazoru "žiadne obalky" 😠 ja so tiež z jednou takou ležala na izbe,ked išla domov tak doslova nahanala doktora po celej nemocke...pripad na zamyslenie 😖 vraj ona sa s nim musi vyrovnat 😝 tak sa ani nečudujem,že lekári len ruku natiahnu ☹ 🙄

kvetka84
7. mar 2011

ahojte babenky 🙂 Tak ja som dnes absolvovala dalsie CTG. Vsetko je v absolutnom poriadku, az tak, ze uz by sa tam aj nieco mohlo ukazat, ale zatial nic. Kontrakcie ziadne, babo v klude a vsetko je OK. V stredu dalsie vysetrenie, tak tam asi budem teraz chodit kazde dva dni 😒 No nic, malemu sa asi do tej zimy nechce. No snad nebudem cakat do juna kym sa otepli 😀
Dnes ma vysetrovala a hodnotila CTG dr. Borecka. Velmi prijemna mi prisla. Hoci sa neusmiala ani raz, ale po profesionalnej stranke bola velmi dobra. Aspon o mna mala zaujem a popytala sa ma kopu veci, vysetrila ma a povedala co a jak. Takze ja mam s nou po prvej navsteve dobru skusenost 😉 Som zvedava na koho trafim v stredu, alebo snad uz nie, podla toho co pride skor 😉 Tak drzte palce a ja sa este ozvem 🙂

mirka12011
7. mar 2011

@kvetka84 nic sa neboj otepluje sa od zajtra cize pojde von do tepla hihi

zvonkohra
8. mar 2011

@kvetka84 drzim palce silno

betus82
8. mar 2011

Všetko najlepšie k nášmu dnešnému sviatku všetkým žienkam prajem 😉

marcovka
8. mar 2011

@kvetka ano a cez víkend ma by najteplejšie 😀 😀 Borecka je v pohode,chodila nam stale na vizitu a pytala sa stale či nemame nejaky problem,ona je taka važnejšia bez usmevu,ale mne bola velmi sympatická 🙂

nikietka
8. mar 2011

@kvetka84
Predčasom sme si písali... Držím Ti palčeky, aby si to už čím skôr a čo najľahšie mala za sebou. Už len vydrž do zdárneho konca a budeš sa tešiť🙂

rianka7
8. mar 2011

ahojte, neviem kde napisat, ale dufam, ze mi tu bude vediet niekto poradit. kde v Presove robia 3D ultrazvuk okrem Gynstaru? zvazujem ci ist, no neviem sa rozhodnut, odradza ma hlavne cena. myslite, ze to stoji za tie peniaze? a v ktorom tyzdni je najlepsie ist? pocula som este o dr. Pallovi, ale kamoska mi ho velmi neodporucala. neviete aka je u neho cena?

olienka12
8. mar 2011

@rianka7 ano u palla robia 4d utz stal po starom okolo 2000sk. bola som u neho na morfologickom a neodporucam.. mna osobne sa dost dotkol, kedze som mala robeny utz viacerymi lekarmi a nikto nemal problem pozriet, krasne bolo vsetko vidiet a on mi povedal,ze nevidi,lebo mam vela tuku.. pre porovnanie foto od palla to oranzove a foto zo 4d z KE . bola som u dr.Dankovcika cena zhruba to iste, zazitok neskutocny mam cd s fotkami a videami z utz..
takze radsej gynstar

zvonkohra
9. mar 2011

@olienka12 uf riadny rozdiel

olienka12
9. mar 2011

@zvonkohra ze este aj 2d foto z gynstaru kde je drobec v 12tt je lepsie

juliap
9. mar 2011

@rianka7 aj dr frankovsky robi 3d ultrazvuk v starej vojenskej nemocnici ma ordinaciu, ale cenu neviem, myslim ze cca 50e stoji pol hodiny ked si tam a urobi ti aj dvd ...

olienka12
9. mar 2011

ono tie ceny sa pohybuju zhruba rovnako,a urcite uz ked platit tolko penazi,tak by som isla tam kde su dobre referencie 🙂 v gynstare som bola par krat a bola som spokojna,len neviem ako je to tam so zaznamom z 3d, ked som ja chcela ist dr. bola na materskej a nerobili to vtedy tam

rianka7
9. mar 2011

@olienka12 @juliap dik kocky.
myslela som, ze Pall je lacnejsi, ale vidim, ze nie. a je skutocne rozdiel v tych fotkach. v Gynstare som tiez bola, len tych 66eur sa mi zda dost. no ale tak uz sa musim sama rozhodnut, ci pojdem. a neviete v akom tyzdni je najlepsie ist, aby som to nakoniec nepresvihla.

olienka12
9. mar 2011

@rianka7 ja som bola v 26 ale pytaj sa v gynstare kedy by ti urobili

rianka7
9. mar 2011

@olienka12 ok 🙂

marcovka
9. mar 2011

@rianka7 ja som bola v gynstare 12tt,20tta 30tt platila som 10E je tam velmi mila lekarka,alo pisala olienka12 tak chodia do KE k Dankovčikovi on len roby tie ultrazvuky 3D 😉

rianka7
9. mar 2011

@marcovka a bola si tam aj na 3D? myslis dr.Vaskovu? pri nej som bola, je naozaj zlata. ona robi aj 3D, nevies?

marcovka
9. mar 2011

@rianka7 ano na 3D nebola som pri Vaškovej,lebo vraj bola vtedy na materskej,asi ju zastupovala tušim sa volala Dr.Iliašova taka mladunka,ale všetko mi ukazala,povedala v podstate všetko vidiš,lebo obrazovka je oproti lehatku taže super 🙂 ja som bola spokojna vemi 🙂

zvonkohra
9. mar 2011

@rianka7 pri pallovi sa plati 40eur

rianka7
9. mar 2011

@zvonkohra dik za info 😉

mixalko
9. mar 2011

@olienka12 To čo je za blud že máš veľa tuku že nevidí dobre a že sa nedá urobiť dobrý snímok???????
ja som tiež mala tuku vela vela a doktor s tým nikdy nemal problém!!!

olienka12
9. mar 2011

@mixalko no ved pisem,ze ma rozculil, nikto s tym problem nemal a v KE mam krasne snimky... proste ma pan doktor divny sposob humoru a bol tam so mnou moj priatel,tak mal asi potrebu ma nejako ponizit... proste bola som z toho vysetrenia znechutena a viac k nemu nepojdem ani ho neodporucam dalej...podla mna tym utz nevie robit tak ako by mal...tolko moj nazor

mixalko
10. mar 2011

@olienka12 Sorry ale toto je vrchol jemu tiež nikto nehovorí že je plešaty! mam dojem žeje plešatý ...🙂
Ako nič si s toho nerob ja by som mu asi niečo sproste nato povedla keby mna tak urazil!

zvonkohra
10. mar 2011

takze niesom jedina co nevie pochopit pallov humor

giulianna
10. mar 2011

bohuzial nie kazdy ma to stastie a tehotenstvo je bezproblemove ☹ a ak mate nejake pochybnosti a potom aj nejake diagnozy k tomu ..... je lepsie ist tak povediac na istotu,vybavit lekara, viete kto pri vas bude, aj dotycny lekar pozna vas. A peniaze su samozrejme potrebne na ine veci, ale keby sa nieco stalo len koli tomuto, tak by si to clovek vycital do konca zivota 😨 A pristup je hned lepsi aj zo strany sestier .moj nazor a skusenost

mirka12011
10. mar 2011

@olienka12 to co za debila???

marcovka
10. mar 2011

ja so čudujem,že ešte ma pacientky!! 😠 🙄

rianka7
10. mar 2011

ja som nedavno menila gynekologicku a zvazovala som aj jeho, ale som rada, ze som sa mu vyhla, ked su na neho take ohlasy 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre