Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

katka22r
13. nov 2009

noo tak to veru pocula som nanu zle ale ved vraj porodnika mozes aj odmietnut tak ja ju urcite odmietnem 😀

queenka
13. nov 2009

takze w monobloku nemusim mat roaming aby som mala malu pri sebe?lebo ja som koli tomu chcela taku izbu chcem mat malu pri sebe...a aj to som rada ze su wc na izbach je to urcite pohodlnejsie a hlawne po porode..tak si ma potesila teda....w nedelu ficim tak uwidime ze co mi powie....ale kazdopadne doma stresujem uz teraz:D 🙂 manzel ma len upokojuje ale tak je to tazke..

katka22r
13. nov 2009

noo queenka co ja viem a preberali sme na predporodnych pripravach tak nemusis mat ziadnu rezervaciu iba upozornit sestricky ze chces mat malicku pri sebe,popripade sa ta aj mozno opytaju...podla mna je to lepsie lebo sa naucis kojit aj prebalovat...a budete si na seba zvykat...och moja ale uz sa mas dovod tesit ja este tak dlhoo...ale strasne sa tesime s tebou 🙂

queenka
13. nov 2009

no tesim sa weeelmi to sa neda ani opisat len dufam ze ked si ma tam w nedelu nechaju tak to uz dlho nepotrwa..lebo ked tam budem lezat este taky tyzden a nic tak ma porazi..predsa len termin mam az 23....a budem tam uz od 15..to mas tyzden tak snad to pojde rychlo... 🙂 no preto chcem mat aj malu pri sebe aby som sa naucila nejake weci uz tam a urcite je to lepsie....len taka depka ze co ak nebudem wediet nieco alebo tak..taky ozajstny strach zacina..ja som hrozny ale fakt hrozny bojko a bojim sa fakt wsetkeho takze ako prezijem to wsetko netusim 😢 snad mi moja mala pomoze a pojde na swet lahko 🙂

smajlicka
13. nov 2009

Čaute baby dlho som tu nebola tak som sem očkom hodila.

sysa282
Dr. Pitoňák je fakt skvelý doktor aj človek nikdy som si nemyslela, že lekár je ochotný sa s tebou aj porozprávať. On je úplne super.
Čo sa týka Stošekovej tak keby mala službu ona a mala by som rodiť tak by som vzala nohy na plecia a išla by som hocikde inde len nie k nej. trebárs aj do Košíc alebo by som radšej odrodila doma.
Pred dvomi rokmi mi robila sekciu. Katastrofa. Ja fakt neviem, že čo tá tam v tom monobloku robí.

olienka12
14. nov 2009

baby primar je len jeden pre novu aj staru je to Dr. Adam http://www.fnsppresov.sk/pacientom/0646/

olienka12
14. nov 2009

katka ked budes rodit v monobloku je velka pravdepodobnost,ze sa tam stretneme 🙂)

katka22r
14. nov 2009

noo olienka ktovie tak potom by to bolo super ne?aspon by sme pokecali...chcela som ist na ten kurz pozriet ale som nachladena tak som nechcela medzi ludi a ty budes mat zazmluvneneho gynek?ak ano kolko si vypytal a koho?a smajlicka mozes odmietnut porodnika

petra1985
14. nov 2009

Dr. Adam je hlavne prednostom obidvoch porodnic .. ja ked som rodila v starej Dr. Adama som absolutne ani ockom nezahliadla.. 🙂 takze vobec neviem ako vyzera

queenka
14. nov 2009

caute baby 🙂 takze zajtrajsok sa bliiizi....som hrozne zwedawa ci si ma necha w nemocke...tie predoperacne wysetrenia by nemali dlho trwat takze ked si ma nenecha tak zajtra napisem a ked ostanem tak drzte palce:Dduufam ze to prezijem..dnes ani asi nezaspim zo strachu 😖

olienka12
14. nov 2009

queenka drzim prsty a neboj vsetko dobre dopadne.

Katka dobre,ze si nesla, volala nam Monika hodinu predtym,ze musi zrusit,nemala som ako ti dat vediet 🙂
v stvrtok je to opat o 11.
No a co sa tyka Dr. ziadneho nedohadujem, odrodit ma musia, ja sa viac spolieham na porodne asistentky,tie to tam odmakaju za lekara... Pokial sa maly neotoci a pojdeme na sekciu,tak viem za kym pojdem...nech ma nereze a nesije kto pride 🙂))

katka22r
15. nov 2009

queenka drzim palce ani som nevedela ze sa robia predoperacne vysetrenia pred porodom potom ak by si neostala v nemocnici napis o co tam ide...a olienka pohodicka pozeram album tvoj a ste mali stretko tehulky s vychodu?skoda ze som do tej temy nezasla aj ja...inak ak este niejake bude daj mi vediet a pozeram ze vsetky mate velke brusko ja mam take malicke az sa bojim ze nieco nieje oki

olienka12
15. nov 2009

katka este bude stretko neboj najblizsie bude v KE 😉

katka22r
15. nov 2009

och tak ja tam asi nepojdem vies ja som taka leniva🙂ale ktovie ako to s nami bude...inak olienka kde ty mas gynekologa?

olienka12
15. nov 2009

Dr.Ligusa a ty?

katka22r
15. nov 2009

ja mam dr.palla

olienka12
15. nov 2009

hmm a si s nim spokojna? bola som u neho na utz a pravdu povediac mala som pocit,ze moc s tym nevie narabat 🙂 za cele tehotenstvo len on mal problem s nejasnym obrazom....
potom som sa podozvedala veci z jeho nemocnicnej minulosti...

katka22r
15. nov 2009

noo o jeho minulosti viem aj ja ale bola tam s nim aj ta ochtinska,neviem zatial co mne robil ult.tak vsetko bolo jasne vidiet...aj na 4d som u nho bola a vsetko mi pekne povysvetloval,mne sa zda taky normalny ale vies ako to je 100 ludi 100 nazorov

queenka
15. nov 2009

ahojte 🙂 tak hlááááásim sa z domu 🙂 tie predoperacne wysetrenia bolo len wlastne CTG a kedze wsetko je w uplnom poriadku tak ma pustil domow s tym ze w utorok mam prist znoa za nim a uwidime co dalej 🙂 wraj je ws etko w uplnom poriadku a newidi dowod aby som ostawala w nemocke takze ma welmi potesil 🙂

katka22r
16. nov 2009

juuj moja super tesim sa s tebou takze len ctg super nie?uz aj tak to mas pred sebou moja drzim palceky

olienka12
16. nov 2009

Katka ty este chodis do prace?

katka22r
16. nov 2009

olienka niee ja som na pn od 3 mesiaca kvoli riziku a ty pracujes?baby ako sa objednava na ctg v presove v monobloku a ako robia tam aj poradne alebo mam chodit k svojmu?

olienka12
16. nov 2009

katka bud telefonicky alebo osobne od 36tt a chodis uz len tam

katka22r
17. nov 2009

aha lebo mne gynek.povedal od 35tt boze ja som s tch gynek.debil...takze poradne uz len tam hej?tak k svojmu uz pojdem len na ster na streptokoka a koncim pri nom?ak mas cislo telef.posli mi v ip diky

olienka12
17. nov 2009

nemam casu dost na zistovanie 🙂

katka22r
17. nov 2009

tak mne to zisti svagrinka ak budes mat daco nove daj vediet hej moja?a naco su tie podlozky do porodnice?podla teba tam uz nedavaju ani to?

olienka12
17. nov 2009

porodna asistentka nam povedala,ze nam da prvy den a tak...ale ze nechcu davat a zijde sa ti to potom aj doma kym budes este spinit,alebo na prebalovanie baba..

queenka
17. nov 2009

no takze zajtra idem znowa do presowa a uwidime co mi powie doktor tentokrat:D ale uz by som bola rada keby powedal ze ostawam a ze porod sa blizi 🙂 lebo powiem wam tento tyzden je fakt uz neznesitelny..celu noc nespim wkuse chodim cikat..mala stale kope a hlawne w noci..brusko mi twrdne takze uz to chcem mat za sebou:D uwidime zajtra:D ked zajtra nenapisem tak to znamena ze som ostala w nemocke tak drzte palce:D 🙂

katka22r
17. nov 2009

ach mojka myslime na teba🙂

katka22r
18. nov 2009

noo som zvedava ako queenka dopadne ale uz to bude mat za sebou..olienka a ty uz mas vsetko do porodnice?ja asi hej ani neviem dnes mi ma svagrinka zistit to ctg kolko sa treba do predu objednat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre